Акція до Дня медика

«Дякуємо!» Це слово ми вимовляємо кожного дня. І адресуємо тим, хто зараз знаходиться на передовій боротьби з інфекцією. Вірусом, який не знає кордонів.

У ці дні, тижні, багато медиків працюють на знос, набагато довше ніж завжди. І це ще одне підтвердження того, що в медицину йдуть не за грошима. Адже це більше, ніж професія. Це покликання, потреба допомагати, рятувати. Коли не можеш залишатися байдужим.

Тому ще раз  – дякуємо вам, дорогі лікарі, санітари, фельдшери, медсестри, лаборанти і водії швидких – усі ті, хто сьогодні, зараз допомагає світу впоратися з вірусом.


Щоб підбадьорити вас та підняти вам настрій ми підготували персоналізовані чайні набори. Навіть такі маленькі радощі здатні та додати сил і натхнення боротися далі ❤

Женьшень Улун

Це надзвичайний світлий улун. Вже підготовлене чайне листя перемішують із пудрою коренів женьшеню та солодки, а також з листям падуба китайського. Саме так роблять справжню імунну бомбу! Ми в сім’ї обов’язково п’ємо Женьшень Улун, коли хтось починає нездужати. Цей чай піднімає тонус і настрій. Якщо хочете збільшити кількість сонячних днів вдвічі – це хороший варіант!

Сенча

Традиційний японський зелений чай. Зазвичай його смакують зранку, щоб підбадьоритись і підготуватись до робочого дня. Спробуйте заварювати його водою різної температури – від 70°С до 90°С. Ви будете здивовані, яким він може бути різним.

Шу Пу Ер «Зірка Менхаю»

«Зірка Менхаю»  – один із найвідоміших рецептів Шу Пу Еру. Коли ваша батарейка вже на останній поділці – це вихід! Але будьте пильними  – цей чай викликає неконтрольовані напади працездатності!

Зелений з пелюстками троянди

Уже після першої випитої піали ви відчуєте, як світ стає красивішим і добрішим. І взагалі, життя прекрасне! Ще пам'ятається те почуття, коли закохуєшся в юнацькі роки? Краса китайської троянди вдало доповнює ніжність юного зеленого чаю. Поєднання фантастичне. Спробуйте, і все зрозумієте.

Ерл Грей

Ерл Грей – це любов. Ми пристрасні його шанувальники. В першу чергу, за чарівний аромат купажу чорного чаю з додаванням цедри і масла плодів бергамоту. Напій знімає втому, діє як антидепресант. Здатний врятувати ваше серце з будь-якого краху.

Згідно з легендою, міністр закордонних справ Великобританії Чарльз Грей отримав зразки цього чаю від китайського мандарина в подяку за порятунок його сина після корабельної аварії. Це справжній смак наново знайденого життя.

Сподіваємося, наша перша чайна допомога трошки розважила вас, надала сил та наснаги.

Дякуємо ще раз за вашу важку, але таку потрібну працю! Ви наша гордість ❤