Білий чай для краси і молодості

Белый чай поможет быть здоровым и молодо выглядеть

Поки ви п'єте чергову чашку кави, вчені з Kingston University доводять, що всім варто якомога скоріше перейти на білий чай. Цей напій знижує ризик розвитку раку, ревматоїдного артриту і навіть появи вікових зморшок.

Вчені з Kingston University об'єдналися з виробником органічної косметики Neal's Yard Remedies, щоб перевірити властивості 21 екстракту рослин і трав. Вони виявили, що всі тестовані рослини мали деякі потенціальні переваги, але були заінтриговані тим, що білий чай значно перевершує всі інші.

Ученые из Kingston University вивчають чай

Так проходять дослідження в університеті.

Професор Деклан Нотон з факультету природничих наук Кінгстонського університету на південному заході Лондона зазначив, що дослідження показало високу ефективність білого чаю в боротьбі зі старінням і наявність великої кількості антиоксидантів, які запобігають раку та серцевим захворюванням.

«Ми провели тести для ідентифікації рослинних екстрактів, які захищали структурні білки шкіри, зокрема еластин і колаген. Еластин підтримує природну еластичність тіла, що допомагає функціонувати легеням, артеріям, зв'язкам і шкірі, а також допомагає відновлювати тканини тіла при травматичних ушкодженнях і запобігає її провисанню. Колаген – це білок, виявлений у сполучних тканинах, відповідає за шкіру, її міцність і еластичність».

Белый чай для красоты и молодости - фото 1Професор Деклан Нотон – один з провідних фахівців країни із запальних процесів, саме він очолив дослідний проект. Результати досліджень показали, що білий чай запобіг діяльності ферментів, які руйнують еластин і колаген. Ці ферменти могли б призвести до зморшок, що супроводжують старіння. Ферменти поряд з оксидантами пов'язані із запальними захворюваннями, такими як ревматоїдний артрит.

«Ці ферменти та окислювачі є ключовими компонентами нормальних процесів в організмі. Однак в умовах запалення пригнічення активності цих надлишкових компонентів було предметом багаторічних досліджень».

Ми були здивовані, виявивши таку високу активність білих чаїв у всіх п'яти тестах, які проводилися.

Деклан Нотон

Дослідники були вражені тим, наскільки добре показав себе білий чай

«Ми тестували дуже невеликі кількості, набагато менше, ніж ви могли б випити. Навіть попередні розрахунки показують, що білий чай знижує ризик запалення, який характерний для ревматоїдного артриту і деяких видів раку, а також перешкоджає виникненню вікових зморщок».

Усі інші аналізовані рослини і трави також здатні захистити від руйнування як еластин, так і колаген. Після білого чаю добре показали себе фукус пухирчастий (морські водорості), екстракти підмаренника чіпкого, троянди, зеленого чаю, дудника, анісу і гранату.

Фукус булльбашковий (морські водорості)

Фукус булльбашковий (морські водорості).

Дудник

Дудник китайський

Белый чай для красоты и молодости - фото 2Доктор Поліна Хілі, технічний директор компанії Neal's Yard Remedies, сказала: «Ми дуже раді цьому дослідженню, оскільки воно допомагає нам залишатися новаторами у сфері натурального догляду за шкірою. Вивчення властивостей рослин, які використовуються у продуктах Neal's Yard Remedies, і розуміння їх конкретних дій на шкіру – ось для чого це все. Дослідницька програма Кінгстонського університету допомагає нам створювати безпечні, високоефективні й передові продукти. Так що це ідеальне партнерство для нас».

Додаткова інформація

Результати досліджень (Tamsyn SA Thring, Pauline Hili, Declan Naughton «Антиколагенозна, антиеластазна та антиоксидантна активність екстрактів з 21 рослини») були опубліковані в журналі BioMed Central «Додаткова та альтернативна медицина».