Чому білий чай вважається елітним

Чай білий

Вишуканий, шляхетний, дорогий – білий чай і сьогодні не соромно подати до монаршого столу, а в Китаї цей напій традиційно вважався імператорським. Білі сорти з’явилися дев’ять століть тому, коли про пуер чи зелений чай навіть не чули. За цей час технологія вирощування та обробки чайного листя не змінилася. Навпаки, китайці суворо дотримуються традицій чайної справи та слідкують, щоб технологія виробництва білого чаю зберігалася.

Ретельний відбір і делікатна технологія

Білими сорти звуться не випадково: з чайних кущів зривають бруньки та листя з біло-сріблястими ворсинками, завдяки яким навіть у сухому вигляді заварка здається вкритою інеєм. Як і 900 років тому, чай вирощують і збирають у провінції Фуцзянь на сході Китаю.

Окремі сорти виготовляють в Індії, Східному Непалі, на Тайвані, але китайські чаєводи ставляться до такої продукції презирливо, визнаючи автентичність тільки білого чаю з Піднебесної.

Збір чаю у Фуцзянь

Щоб зібрати якісні листя у збиральників є вього кілька годин на світанку. Невтомні шанувальники традицій :)

Для виготовлення оригінальних сортів зривають тільки 1-2 верхніх листочки, бруньки з ворсом, що не розкрилися. Пошкоджене, перезріле або мокре листя відбраковується. Збір урожаю відбувається тільки раз на рік, на початку квітня. Збирачі працюють лише вручну, по 3–4 години вранці.

Китайський письменник Іхен Тянь називав білі сорти «незайманими», оскільки чайне листя піддають мінімальній обробці: злегка ферментують і не обсмажують. Ступінь окислення продукту – 5–7%, менше ферментується лише зелений чай.

Чай сушать на відкритому повітрі, періодично прибираючи в тінь, так відбувається сонячно-тіньова ферментація. Пізніше сировину досушують у печі та сортують.

Чайне листя не скручують, маніпуляції з урожаєм мінімальні, тому чай зберігає максимум корисних властивостей і натуральний смак.

Після фасування білі сорти не відправляють одразу до магазинів: продукт ще місяць «дозріває». Зберігається сухий чай до року, хоча в герметичному посуді та при +10°С строк зберігання збільшується до 3–5 років.

Чашка чаю

Білий чай відрізняється вишуканістю і витонченістю.

Білий чай

Щоб відчути надзвичайний тонкий смак – насолоджуйтесь напоєм в тиші.

Чайна еліта: відомі сорти

Виробляється більше десяти різновидів білого чаю. До елітних належать такі:

  1. Бай Хао Інь Чжень, або «Сріблясті голки»: для створення цього чаю використовується тільки байча – молоді чайні бруньки, вкриті білим ворсом. Смак чаю ніжний, з тонким, ледь відчутним ароматом. Продукт рідкісний, виробництво трудомістке: з 10 кг зібраного врожаю виходить лише 500 г готового чаю.
  2. Бай Му Дань, або «Біла півонія»: чай з бруньок і двох верхніх листочків. У напою більш насичений аромат і смак з медовими нотками.
  3. Шоу Мэй, или «Брови бога довголіття»: для цього сорту використовується врожай, зібраний у другій половині квітня. Листя більш зріле, тому й смак яскравіший, глибший. Чай нагадує старця, порівняно з яким інші сорти – молодики.

Білий чай – для справжніх поціновувачів, готових зосередитися на чаюванні та відкривати нові відтінки смаку цього вишуканого напою.