Чи можна пити зелений чай вагітним

Чи можна пити зелений чай вагітним

У період вагітності алкоголь зовсім не можна вживати. Зате зелений чай можна. Але тільки певної міцності й не відрами. Про це і розповімо у статті.

Вагітним можна!

Лікарі рекомендують зелений чай вагітним завдяки наявності антиоксидантів і корисних мікроелементів (кальцію, магнію, заліза, цинку) в хімічному складі листя.

Чим вони корисні?

  • Антиоксиданти зміцнюють імунітет і захищають від застуди, запобігають руйнуванню клітин і блокують різного роду інфекції.
  • Мікроелементи нормалізують рівень холестерину в крові, що дуже важливо, адже жінка в період вагітності їсть і за себе, і за малюка. Також вони покращують травлення, виводять токсини з організму.
  • Фтор у складі чаю надає твердість зубам, а кальцій – кісткам.

Але навіть за такої колосальної користі важлива помірність. Двох чашок на день буде достатньо.

зеленый чай при беременности

Зелений чай при вагітності – це не тільки смачно, але й корисно!

А як бути з кофеїном?

Вагітним не можна вживати багато кофеїну. Добова норма чаю – 200 мл, максимум, це приблизно 4 чашки зеленого чаю на день.

Тільки врахуйте, що кофеїн – штука хитра, вміє ховатися в найнесподіваніших місцях. Наприклад, у газованих напоях, шоколаді, деяких видах ліків.

Для страховки краще випивати на день 1-2 чашки слабозаваренного зеленого чаю. Не більше.Як заварювати зелений чай, щоб не переборщити з кофеїном?

  • Заварюйте як завжди в ізіпоті.
  • Порахуйте до 30 і натисніть на кнопку. За півхвилини чай настоїться достатньо для того, щоб бути смачним, легким і з мінімальною кількістю теїну.
  • Обов'язково враховуйте температуру води. Зелений чай не можна заварювати окропом, використовувати потрібно воду з температурою 65–80°C.

Це правда, що зелений чай заважає організму засвоювати фолієву кислоту?

Якщо пити зелений чай відрами, то так, заважає.

А якщо питимете по 1-2 чашці на день, то це лише на користь вам і вашому малюкові.

Для довідки

Фолієва кислота – вітамін, необхідний для розвитку кровоносної та імунної систем мами і дитини. Вона дуже важлива для нормального протікання вагітності.

Які висновки?

Зелений чай пити можна і корисно, головне – знати міру. Норма – 1-2 чашки на день. Не відмовляйтеся від улюбленого напою через вагітність. Залиште собі крихітну віддушину, з якою буде набагато приємніше дивитися фільм або читати книжку.

Зелений чай – ціна приємного проведення часу і міцного імунітету.

New Tea пропонує багату колекцію зеленого чаю, вирощеного лише в екологічно чистих регіонах Китаю. Ці зустрічі з природою набагато корисніші й безпечніші, ніж синтетичні пакетики із супермаркету.

Приємного вам чаювання!