Стандарти якості пуеру

Стандарти якості пуеру

А ви замислювалися над тим, як китайці й досвідчені тітестери оцінюють якість пуеру (крім віку, звичайно)? Нам стало цікаво, і ми вирішили дізнатись у своїх чайних постачальників про всі нюанси, які впливають на якість і ціну чаю.

Виявилось, існує багаторівнева класифікація пуерів, про яку знають лише обрані. І ми із задоволенням поділимося цією цінною інформацією з вами.

Якщо ви без проблем розрізняєте Шу і Шен пуери, якщо вважаєте себе шанувальником чайних млинчиків, якщо ні дня не можете прожити без чашечки тонізуючого напою, значить, класифікація вам сподобається.

Виставка пуерів в Китаї

Виставка пуерів в Піднебесній.

Продаж пуерів

Суровий продавець пуерів.

10 класів пуеру

Залежно від якості сировини «Мао Ча» (毛茶) і різниці у процесі виробництва пуери поділяються на десять класів. Найкращий і найдорожчий клас – Гонг Тін Пур (宫廷 普洱, «Імперський», або «Палацовий», клас). Далі йдуть «Подарунковий» чайний клас, «Спеціальний» клас, 1-й, 3-й, 5-й, 7-й, 8-й, 9-й і 10-й класи.

Як правило, найкращі сорти пуеру мають у складі більше бруньок, тоді як менш якісні містять тільки великі листки.

Класифікація якості пуерів

КласСухі листкиНастійСмак і ароматЗаварені листки
Imperial (Court) – «Імперський»(«Палацовий»)Щільно згорнуті, прямі, дрібні золоті бруньки (без листя).Яскраво-червоний, з багатим ароматом.Насичений, але м'який, витримує більше 10 проливів.Тонкі й ніжні.
Gift – ПодарунковийЩільно згорнуті, прямі, відносно дрібні золоті бруньки.Яскраво-червоний, з багатим ароматом.Насичений, але м'який, витримує більше 10 проливів.Тонкі й ніжні.
Special – СпеціальныйЩільно згорнуті, прямі, відносно дрібні золоті бруньки.Яскраво-червоний, з багатим ароматом.Важкий і м'який, 8+ проливів.Відносно тонкі й ніжні.
1-й класЩільно згорнуті, ніжні, з кількома бруньками.Яскраво-червоний, з багатим ароматом.Важкий і м'який, 8+ проливів.Ніжні й тендітні.
3-й класЩільно згорнуті, ніжні, з кількома бруньками.Яскраво-червоний, з багатим ароматом.Смак і аромат стиглих фруктів, 8+ проливів.Ніжні й тендітні.
5-й класЩільно згорнуті, ніжні з кількома бруньками.Яскраво-червоний, з багатим ароматом.Смак і аромат стиглих фруктів, 6+ проливів.Ніжні й тендітні.
7-й класЩільно згорнуті, з кількома бруньками.Темно-червоний, з чистим ароматом.М'який, менше 6 проливів.Нерівномірні за розміром.
8-й класЩільно згорнуті, з кількома бруньками.Темно-червоний, з чистим ароматом.М'який, менше 6 проливів.Грубі, нерівномірні за розміром.
9-й класЩільно згорнуті, без бруньок.Темно-красный.М'який, менше 6 проливів.Грубі, нерівномірні за розміром.
10-й классЩільно згорнуті, без бруньок.Темно-червоний.М'який, менше 6 проливів.Товсті й грубі, нерівномірні за розміром.
Зверніть увагу

Ця класифікація не стосується диких пуерів Гу-Шу (GU SHU WILD TREES). Листя цих чаїв зазвичай більше, і вони систематизуються за місцем зростання (по горі) і за віком дерев.

Як клас впливає на смак

Фанати пуеру

Головне – міра. ;)

Якщо пуер належить до більш низького класу, то це ще не означає, що він поганий. Просто використовується більш щільна і нерівномірна сировина Мао Ча.

Однак гарна обробка також важлива, вона може збалансувати смак менш якісної сировини.

І пам'ятайте найголовніше: смакові переваги пуеру – це дуже особиста й інтимна справа. І не завжди дорожче – означає смачніше.

Бажаємо вам знайти свій улюблений пуер. Ви зрозумієте, що це «той єдиний» одразу після першого ковтка.