Те Гуань Інь: ефект від легендарного улуну

Ефект від улуну

Коли чоловік привіз із Китаю Те Гуань Інь, я закохалася раз і назавжди. Саме після знайомства з цим улуном я захопилася чайною темою.

Олеся, співзасновник New Tea

«Те Гуань Інь», чи «Залізна богиня милосердя», – найпопулярніший світлий улун. Входить до десятки знаменитих чаїв Китаю. У даосизмі він отримав альтернативну назву – «Чай 5 смаків», оскільки повністю розкривається у п'яти чашках.

За легендою, Гуанінь – богиня милосердя і покровителька жінок. Саме вона з'явилась уві сні чаєробу Вей Цін і показала місце, де росло незвичайне чайне дерево. Вей Цін зібрав і висушив листя, після чого заварив його. Чай вийшов неймовірним: з яскравим фруктово-квітковим ароматом і медовим післясмаком. Логічно, що чаєроб назвав новий напій на честь своєї музи.

Залізна богиня милосердя

Це золота статуя китайської богині Милосердя

Просто додай води

За формою чаїнки Те Гуань Інь нагадують крихітні грудочки, але як тільки ви кинете їх у воду, побачите чарівне перетворення. Кульки розпускаються, перетворюючись на великі зрілі листки. При цьому з'являється багатий квітковий аромат, який, на думку китайців, «п'янить душу».

Смак чаю непростий. У ньому є і бузок, і солодкість меду, і трав'яна свіжість, і кислинка. Це справжня феєрія «іньюнь», що в перекладі означає «прекрасна музика».

Який ефект?

При правильному заварюванні Те Гуань Інь розслабляє, прояснює свідомість і розум, допомагає досягти гармонії та рівноваги. Дуже приємні відчуття.

Якщо на вас накотилася хвиля смутку або у вас підвищився рівень тривожності, випийте чашку Те Гуань Інь. Від депресії чай навряд чи звільнить, але точно допоможе зменшити напруженість.

Тегуаньінь - найкращий світлий улун

Чай, після якого відкривається друге дихання

Тегуаньінь: ефект від чаю

Випийте світлий улун у горах вранці. Незабутні відчуття

В чем польза?

Улун Те Гуань Інь – рекордсмен за вмістом антиоксидантів, вітамінів і корисних мінералів.

При щоденному чаюванні:

  • прискорюється обмін речовин;
  • активізується робота мозку;
  • поліпшується стан шкіри і волосся;
  • сповільнюється старіння організму;
  • спалюються калорії.
Лайфхак

Залийте заварений улун у формочки для льоду, і у вас буде прекрасний косметичний засіб. Чайні кубики можна використовувати як ранковий тонік для обличчя. Протріть крижинкою шкіру обличчя, і сліди втоми або недосипу як рукою зніме.

Цікаві факти про Те Гуань Інь

  • Зберігати потрібно в морозилці при мінусовій температурі.
  • Правильна упаковка для світлого улуну – вакуумна. Саме так він зможе зберегти свої смакові й корисні властивості.
  • Якщо перетримати заварку, чай почне гірчити. Будьте пильні.
  • На відміну від інших улунів, Те Гуань Інь збирають 4 рази на рік.

Щороку в Китаї проходить чайний ярмарок, де ми і купуємо свіжий Те Гуань Інь. Хочете спробувати найкращий улун на планеті? Натискайте сюди, тут багато спокусливих варіантів.

P.S. І обов'язково залишіть відгук. Нас дуже цікавить ваша думка! :)