Вплив зеленого чаю на тиск: знижує чи підвищує?

Чи підвищує зелений чай тиск

Зелений чай сьогодні посідає друге місце за популярністю після чорних сортів. Напій приваблює приємним смаком, свіжим ароматом, а ще благотворним впливом на організм. Слабоферментований чай допомагає при порушеннях артеріального тиску, а ця проблема зустрічається у 60% населення. Далі розкажемо про те, гіпотонікам чи гіпертонікам краще пити зелений чай, і чим ще корисний цей напій.

У чому особливості зелених сортів

Візуально відмінності між зеленим і чорним чаєм виявить кожен: у першому випадку настій світлий, зелений або жовтий, а чорні сорти у чашці виглядають інакше: колір напою змінюється від бурштинового до темно-коричневого.

Цікаво, що обидва види чаю виробляють з однієї сировини: чайного листя. Тільки зелені сорти ферментують мінімально: на 3–12%. У результаті напій виходить більш світлим, до того ж зберігає максимум корисних елементів.

Сушка чая

Так виглядає сушка зеленого чаю

Як зелений чай пов’язаний з артеріальним тиском

Зелений чай – дивний напій, який здатний і підвищити, і знизити тиск.

Тиск – униз

Японці провели дослідження, у ході якого люди с гіпертонією протягом трьох місяців щодня пили чай. Результати показали, що артеріальний тиск знизився в 10% учасників експерименту. Щоправда, у тих, хто пив чай не кожний день, показники не змінилися.

Напій радять вживати і з профілактичною метою: ризик розвитку інфаркту знижується на 40%, артеріальної гіпертензії – на 60%.

До уваги гіпотоніків

Однак зелені сорти здатні й підвищити тиск, причому як серйозні конкуренти кофе. У чайному листі містяться алкалоїди, які називають «чайним кофеїном»: танін, теїн, теобромін, ксантін. Плюс у тому, що зелений чай діє на нервову систему лагідніше, ніж кава, а ефект триває довше. Зникає головний біль – «супутник» зниженого тиску, розум прояснюється, з’являється відчуття бадьорості.

Головний біль

Зелений чай допоможе підняти тиск та зняти головний біль.

Зелений чай заварка

Важливо правильно його заварити, щоб зберегти усі корисні властивості.

Чаювання на користь: правила заварювання та вживання зеленого чаю

Щоб досягти результату, рекомендується вживати чай не після їди, як ми звикли, а за 30–60 хвилин до прийому їжі. Звісно, заварювати слід «чисту» заварку, без ароматичних і смакових синтетичних домішок, не розбавляти настій молоком.

Хочете «вбити» зелений чай – обдайте листя окропом, а щоб зберегти корисні властивості напою, заварювати краще водою, підігрітою до 60–70°С.

Рекомендується пити свіжозаварений напій, адже настій, що простояв півдня або добу, втрачає смак і цінність.

Цукор і молоко – погана компанія, якщо на першому місці – користь чаю. Щоб підсолодити напій, додайте в негарячий настій ложечку меду.

Листья чая

Не додавайте в зелений чай цукор та молоко – так ви отримаєте справжню користь від напою

Час заварювання залежить від того ефекту, який бажаєте отримати: для зниження тиску заварюють неміцний чай. Напій також діє як сечогінний засіб. Якщо артеріальний тиск упав, заваріть міцний настій: 10 г заварки на 200 мл води потрібно витримати 3–6 хвилин.

Випивайте 1–3 чашки зеленого чаю щоденно, й тиск буде в нормі!