Вся правда про чайний посуд Sama Doyo

Чайний посуд Sama Doyo

Такий вигляд має досконалість

Guangdong Samadoyo Industrial Co. или Sama Doyo (укр.«са́ма дойо») – китайський виробник чайного посуду.

Головний напрямок Sama Doyo – виготовлення дизайнерських чайників (ізіпотів) для правильного заварювання чаю методом протоки. Компанія випускає скляні заварники для чаю і кави, чабані, дошки для оброблення пуеру, ємності для зберігання сипучих продуктів, пляшки, глечики, чашки, склянки і подарункові набори.

Скляний чайник-заварник

Про бренд Sama Doyo

Офіс Sama Doyo розташований у Гуанчжоу – місті субпровінціального значення і займає 4000 м2 у багатоповерховому бізнес-центрі. Тут знаходяться відділи дизайнерів, маркетологів, менеджерів з продажу, сервісного обслуговування. Заводи розташовані в промисловому районі Няньша, їх площа становить 40 000 м2. На них працюють 350 людей.

Офис Sama Doyo

Офіс Sama Doyo в Гуанчжоу

У компанії Sama Doyo працюють тільки датські дизайнери. Вони поставили перед собою мету інтегрувати в чайний посуд традиційну китайську майстерність, яка на межі зникнення, а також сучасні західні тренди в одязі. І при цьому хочуть створювати практичне начиння, якому знайдеться місце на кожній кухні.

Матеріали і дизайн

Для виготовлення посуду використовуються матеріали, що відповідають світовим стандартам якості:

 • міцне боросиликатне скло, яке витримує температуру 180°C;
 • екологічний харчовий пластик і силікон;
 • антибактеріальна нержавіюча сталь (сита і кріплення);
 • дорогоцінна порода деревини венге для виробництва чабаней;
 • бамбук для виготовлення чайних дощок.

Кожний виріб на 90% робиться вручну – від лиття скла до упаковки – і відображає найкращу майстерність та увагу до деталей. Усі технології запатентовані компанією Sama Doyo.

Технології Сама Дойо

Ексклюзивні технології Sama Doyo

Посуд

Заварники для чаю

Дизайнери Sama Doyo 7 років розробляли конструкцію чайників. Була поставлена мета – зробити заварник, у якому можна швидко і правильно приготувати будь-який чай. За основний матеріал обрали боросиликатное скло. Воно не боїться високих температур (витримує 180°C) і довше зберігає температуру напою. А прозорі стінки дозволяють спостерігати, як розкривається чайне листя.

У сучасних ізіпотах Sama Doyo заварювати чай можна кілька разів методом протоки – як у традиційній чайній церемонії Гунфу Ча, тільки в 10 разів швидше.

Як заварювати чай в ізіпоті

 1. Підняти кришку і засипати порцію будь-якого чаю в колбу.
 2. Залити водою потрібної температури.
 3. Натиснути кнопку на кришці та утримувати її, поки весь чай не виллється в нижню частину чайника.
 4. Знову залити чай водою, почекати кілька секунд або хвилин і злити. Деякі чаї рекомендується заварювати до 10 разів, наприклад, пуери.

Як правильно заварювати чай в изіпоті

В ізіпотах Sama Doyo можна заварювати будь-який чай: зелений, чорний, білий, жовтий, улун, пуер і т. д.

Данські дизайнери розробили три лінійки заварників для чаю:

 • ізіпоти з носиком і без;
 • компактні чашки-заварники для правильного заварювання чаю в офісі;;
 • вишукані чайники зі свічкою (бездимна свічка підігріває напій).

Чайники-заварники SamaDoyo

Обсяг чайників і чашок – від 350 мл до 900 мл.

Чашки

«Чашка в руці, світ у серці» – цей слоган символізує колекцію мініатюрних скляних чашок Sama Doyo, які зручно лягають у руку. 100–150 мл вистачає, щоб розкуштувати чай і насолодитися його смаком.

Вся правда о чайной посуде Sama Doyo - фото 1

Кавовий посуд

В останні роки Sama Doyo приділяє особливу увагу розвитку заварників для кави. Френч-преси зроблено зі скла і нержавіючої сталі, тому вони не впливають на смак напою. Як кажуть самі виробники Sama Doyo, це бестселери бренду.

Кавовий посуд Sama Doyo

Колекція для води, чаю та прохолодних напоїв

Лінійка посуду для води запустилася влітку 2014 року як стратегічний продукт. У колекцію входять скляні пляшки, глечики і склянки.

Пляшки об'ємом 700 і 900 мл відрізняються унікальною конструкцією сферичного наливу. Механізм працює так, що кришка автоматично відкривається і закривається, залежно від кута нахилу пляшки. Фільтр залишає шматочки ягід і фруктів усередині.

У великі місткі глечики можна наливати як гарячі, так і прохолодні напої. Силіконова кришка легко виймається.

У колекції склянок Sama Doyo – моделі різного об'єму з фільтром, кришкою і двостінні варіанти. Кожна склянка має силіконове кільце, яке запобігає вислизанню з руки.

Ємності для зберігання

Ємності для зберігання

Скляні баночки різного об'єму розроблені дизайнерами для зберігання чаю, рису, спагетті, горіхів, овочів, фруктів. Конструкція проста, але продумана до дрібниць.

Скло стійке до перепадів температур, тому ємності зі свіжими фруктами та овочами можна зберігати в холодильнику. Екологічна бамбукова кришка щільно закриває баночку.

Ємності для зберігання сипучих продуктів

Чайні дошки

Компанія Sama Doyo випускає два види чайних дощок:чабані та дошки для обробки пуеру.

Чабань Sama Doyo виготовляється вручну з екзотичної породи деревини венге. Має місткий пластиковий піддон, куди зливають першу заварку чаю і надлишок окропу. Залежно від моделі підключається трубка-злив, яка автоматично виводить воду з піддону.

Дошку для обробки пуеру виконано з бамбука. Бортики запобігають падінню крихт чаю на підлогу.

Дошки для розбору пуеру

Sama Doyo – це найкращий у світі виробник чайного посуду (принаймні ми в цьому впевнені). В Україні такого посуду ніде не знайти, він є тільки у нас. Звучить як марнославство, але це так.

Пийте чай правильно і з правильного посуду!