Як виробляють чай GABA (20 фото з фабрики)

Як виробляють чай GABA (20 фото з фабрики)

Якщо ви – досвідчений тітестер, колекціонер екзотичних смаків або просто любите справжній чай, напевно, вам буде цікаво подивитись, як виробляють чай GABA.

Розповімо вам, як виробляється чай GABA, який можна купити в нашому магазині. Наші друзі з Піднебесної – Джош, Айві і містер Жоу – люб'язно запрошують вас до себе на віртуальну екскурсію з виробництва і розкажуть поетапно про те, як з'являється цей неймовірний напій.

Трохи про чай Габа і ГАМК

ГАМК (GABA) – це гамма-аміномасляна кислота (Gamma-AminoButyric Acid), хімічна речовина, яка природним чином виробляється в організмі людини. Кажуть, що, приймаючи її як добавку, можна знизити високий кров'яний тиск і поліпшити загальний стан організму, відчути себе більш щасливим. А ще GABA-чай – це найпотужніший натуральний енергетик, справжній «ред булл» серед чаїв. Потрібно терміново «завести» мозок, GABA – найкраще рішення. В Японії Габа називають чаєм бізнесменів саме за його здатність збадьорити.

GABA (Габа) – чай, що пройшов унікальний етап обробки, завдяки якому натуральна габа-кислота міститься в ньому у значно більших дозах, ніж у чаї, виробленому традиційним чином. Уживання Габа-чаю – один з найкорисніших способів збільшити концентрацію ГАМК в організмі.

Щоб напій вийшов дійсно корисним, фермери строго дотримуються технології виробництва і контролюють якість сировини.

Спочатку Айві оглядає свіжозібране вручну чайне листя. Незабаром воно буде перероблене на чорний чай Габа.

GABA-чай вирощують тільки з використанням органічних сільськогосподарських методів. Ніякої хімії! І на підтвердження цього – маленька гусінь на середньому фото нижче.

Ця маленька гусінь відмінно почуває себе, оселившись на чайному кущі.

Далі зібрана сировина проходить стандартний метод виробництва чорного чаю. Після в'янення на відкритому повітрі чай завантажується в машину Da Lang (大浪). «Да ланг» використовується для рівномірного окислення чаю. Якби фермери робили це вручну, то чай виходив би нерівномірно ферментованим.

Айві завантажує чай у «да ланг». Цю фотографію було зроблено в 7:30 вечора.

Загляньте всередину. Як тільки двері встановлять і закріплять, почнеться ферментація!

Після двох з половиною годин терплячого очікування Джош та Айві нарешті можуть розвантажити машину.

Тепер, коли процес в «да ланг» завершено, робітники готують сировину до спеціальної процедури, яка перетворить сировину на чай GABA.

Це «янь ян цзи» (厭氧 機) – герметична анаеробна камера. Зараз машина видалить кисень і додасть азот, що приведе до підвищення рівня GABA в чаї. Сировину залишать у камері «янь ян цзи» на 12 годин. Після цього чай повернеться в «да ланг».

Цей цикл повториться тричі. З кожним разом рівень Габа в чаї збільшуватиметься. В середньому традиційно вироблений чай має близько 80 мг ГАМК на 100 г готового чаю. Необхідний рівень GABA – не менше 150 мг ГАМК на 100 г готового чаю. Якщо в готовому продукті міститься менше 150 мг на 100 г, то це не справжній чай Габа.

Після трьох циклів обробки в «да ланг» і «янь ян цзи» на виробництві переходять до наступних етапів обробки.

Далі чай чекає скручування. Спочатку Айві відміряє кількість чаю, яку треба помістити в скручувальну машину. Зараз знадобиться близько 13,5 кг на одну бамбукову корзину.

Подивіться на унікальну красу чаю GABA. У цей момент різнокольорове листя нагадує білий чай.

Айві та її батько, містер Жоу, хваляться красою цього унікального чаю.

Для скручування чай завантажують у спеціальну скручувальну машину, до того ж завантаження відбувається «на ходу», зупиняти машину не можна. Працівникам доводиться бути дуже спритними, щоб уникнути травм.

Як тільки чай полишає прокатні машини, його переміщують до сушарки.

Після того, як чай достають із сушарки, його знову розкладають у бамбукових кошиках.

Подивіться, як сильно змінилося чайне листя.

Від прекрасних строкато-зелених – до чудових землисто-коричневих відтінків.

Як і інші етапи обробки, скручування і сушіння будуть повторюватися стільки разів, скільки необхідно для отримання прекрасного першокласного чаю.

Результат такого довгого і трудомісткого процесу – напій з неймовірними смаком та ефектом.

Хочете спробувати справжній GABA-чай та GABA-чай люкс?