Японський чай матча: порошок, пінка та інші особливості

Перетертий чай

Із сусідами прийнято ділитися, наприклад, чаєм. Навіть якщо сусіди – окремі держави. Так і вийшло з чаєм матча, який привезли з Китаю до Японії. Цікаво, що за дев’ять століть у Піднебесній про цей сорт забули, а ось японцям маття (матча) настільки прийшовся до смаку, що тепер асоціюється тільки з Країною Висхідного Сонця.

Чай, перетертий на порошок

Вирушаючи на пошуки матча, будьте готові до сюрпризу: оригінальний чай більше схожий на васабі – традиційну японську гірчицю. Яскраво-зелений порошок навіть віддалено не схожий на сухе чайне листя. Справа в тому, що зібране чайне листя після пропарювання та сушіння розтирають на порошок. Процес трудомісткий: щоб зробити 30 г заварки, потрібно час подрібнювати листя. Звідси і назва: маття в перекладі з японської мови означає «розтертий».

Як виглядвє заварена маття

Матча та вінчик для її приготування

Як готують напій

Японці – кулінарні оригінали: подрібнене на крихту листя додають до морозива із зеленого чаю, традиційних десертів вагасі та навіть до локшини. Але частіше за все матча заварюється, як чай.

У приготуванні напою є свої особливості:

  1. Спочатку порошок протирають через сито (тяван), щоб позбавитися грудочок. Роблять це за допомогою дерев’яної лопатки.
  2. Порцію заварки кладуть у чашку, заливають водою. Чай відрізняється міцністю: для устя – слабкого чаю – на порцію беруть 2 г матчі та 70 мл води. Міцний напій виходить, коли 4 г покласти у 50 мл води. Температура води дорівнює 80°С.
  3. Суміш збивається вінчиком з бамбуку – тясен. Коли з’являється характерна «нефритова» пінка, чай можна пити. До речі, подивитись, як виглядає такий вінчик, і купити його можна в нашому інтернет-магазині New Tea.

Напій виходить концентрованим, тому денна норма – 1-2 чашки маття на людину.

Чашка маття

Так виглядає заварена матча

Морозиво з маття

Легендарне морозиво з маття

Смак японського чаю

У напою оригінальний смак, який не сплутаєш с іншими чаями: солодкуватий і водночас з легкою гірчинкою. С гіркуватим присмаком зеленого чаю добре поєднується солодкість вагасі.

Аромат у матча насичений, свіжий, який поєднує відтінки скошеної трави та морського бризу. Оригінальний чай не «принижують» штучними ароматизаторами та добавками.

Колір настою густо-зелений, напій непрозорий, на відміну від більшості інших сортів чаю. Нічого дивного, адже збитий порошок утворює суспензію.

Користь маття

Чашка оригінального японського чаю – це концентрований коктейль з вітамінів, мікроелементів, амінокислот. У напою немає протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості.

Маття для концентрації уваги

Чашечка маття допоможе зосередитись

Як діє чай матча:

  • знижує рівень холестерину;
  • виводить токсини;
  • уповільнює старіння клітин і тканин організму;
  • благотворно впливає на стан шкіри;
  • зміцнює імунітет;
  • підвищує концентрацію уваги;
  • прояснює свідомість.

Матча – типовий представник Сходу: вишуканий і загадковий. Зрозуміти цей напій можна, лише скуштувавши його, тому приємного вам чаювання!