Чай пуер для схуднення

Сортировать
Сортировать
Показать еще 32
Блог досвідченого чаювальника

З п'яти людей, що дотримуються дієти, тільки одна реально скидає вагу. Решта залишаються «при своїх» або набирають після дієти ще більше. Чай пуер для схуднення допоможе зафіксувати результат. За умови, що будете харчуватися правильно, займатися спортом і пити чай кожний день протягом місяця. Якщо готові до експериментів – вибрати і купити справжній пуер із Китаю можна на цій сторінці: ми відібрали і привезли до України найкращі чайні сорти.

Чому від пуеру худнуть

Чай пуер для схуднення
Чай пуер для схуднення

Відразу попередимо: не слід розраховувати, що завдяки чаюванню вийде скинути «десяточку» через два тижні. Пуер для схуднення – це допоміжний засіб, активатор процесу. Тому до невпізнання не змінитесь, але на пару кілограмів полегшаєте плюс приведете до ладу роботу різних систем організму.

Дослідження, що проводилися з метою вивчення дії чаю на процеси в організмі, показали, якщо регулярно пити пуер, схуднення є ефективнішим на 5–10%.

Як діє пуер на організм:

 • працює як природний детоксикант: антиоксиданти виводять токсини, очищають організм. У результаті самопочуття поліпшується, ви відчуваєте бадьорість і прилив сил;
 • прискорює обмін речовин: метаболізм поліпшується, жирові клітини швидше розщеплюються, а поживні речовини краще засвоюються;
 • має сечогінний ефект: не хвилюйтеся, до зневоднення чаювання не призведе, натомість пуер чай для схуднення допоможе вивести зайву рідину, а отже, зменшити вагу;
 • знижує рівень цукру в крові: що в підсумку пригнічує відчуття голоду, чашка чаю зменшує бажання заглянути в холодильник.

Головний каталізатор для схуднення, який міститься в пуері, – це теїн, або чайний кофеїн. Алкалоїд дає організму команду терміново виробляти адреналін, завдяки якому жирні кислоти потрапляють у кров і використовуються на вироблення енергії. Ліпіди витрачаються з користю, а не відкладаються на боках.

А ще теїн покращує роботу серцево-судинної системи, підвищує витривалість, а отже, спортом можна займатися більше й інтенсивніше. Від чаю точно не погладшаєте: калорійна «ціна» однієї чашки – лише 2 ккал.

Шен чи Шу: з яким пуером краще худнути

Усі пуери поділяються на два види: зелений Шен, зроблений за класичною технологією, і чорний міцний Шу, для виготовлення якого застосували метод прискореної ферментації. Обираючи, який купити пуер для схуднення, враховуйте, що чаї відрізняються не тільки за смаком, а й за дією на організм.

Слабоферментований Шен швидше запускає обмінні процеси, сильніше тонізує. Тому такий чай не рекомендується пити ввечері, а ось перед тренуванням або роботою – оптимально.

У листі Шу Пуеру – посилений лужний склад, що проявляється в інтенсивному розщепленні жирів, прискоренні метаболізму. Цей чай можна пити вранці та ввечері.

Чай пуер для схуднення

Пуер для схуднення: ми навчимо пити чай правильно

Щоб приготувати фітнес-пуер, вам знадобляться заварник і чиста вода. Температура води залежить від типу чаю: для Шу Пуеру нагрівають до 95°С, Шени більш «лайтові» – заварюються при 80°С. Пропорція – 4 г на 150 мл води. Перший раз заварку заливаємо водою, чекаємо 10–15 секунд і зливаємо. Це не чай, так ми «пробуджуємо» пуер. Другий пролив настоюємо 30–60 секунд, і чай готовий. Для кращого ефекту рекомендуємо пити пуер не гарячим, а теплим, за 30 хвилин до їди або після, але тільки не натщесерце.

А тепер можна вибирати пуер для схуднення, ціна на сайті вказана за вагу в грамах або за весь млинець. Якщо хочете спробувати пуер на місці та знаходитеся в Києві – завітайте до нас у чайний магазин на Мінській.

Скільки коштує Чай пуер для схуднення на сайті NewTea?
Вартість на Чай пуер для схуднення від 11 до 16750грн.
Нові надходження в категорії Чай пуер для схуднення:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській