Пуер Цзин Лун (Jing Long)

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Нещодавно, у 2004 році, в серці китайської провінції Юньнань, на великій чайній горі Іу народилася чайна фабрика, яка відома нині на весь світ. Саме тут виробляють найкращий китайський Пуер Цзінлун, від якого не можуть відірватися ні давні поціновувачі, ні новачки у світі чаю.

Чайна фабрика «Цзінлун»: що ми знаємо про бренд

Чайна фабрика Цзінлун має зовсім невеликий штат: лише близько 20 людей. І це справжні творці: вони створюють неймовірні Шу та Шен Пуери Цзінлун. На етикетці чаю заводу Jinglong Tea Factory

Factory красується симпатичний стилізований дракончик. А все тому, що 

Іу Цзінлун Лаош Чачан – це «Завод чаю зі старих дерев «Великого Дракона» в Іу». Іноді назву 易武景龙老树茶厂сокращают до двух заглавных букв JL, и их ни с чем не спутают постоянные покупатели.

Чайна фабрика «Цзінлун»: що ми знаємо про бренд

Чайна фабрика «Цзінлун»: пуерні чари

Плантація, що належить фабриці, розташована у самому серці чайної провінції, де панує сприятливий клімат. Ростуть на ній старі кущі та чайні дерева, які вигідно вирізняються прекрасними смаком та якістю. Тут можна купити Пуер Цзінлун, який зберігатиметься роками, і стане чудовою інвестицією в майбутнє. Він визріватиме, як добре вино, і з кожним роком даруватиме тільки більше задоволення та відтінків смаку. Водночас його ціна також зростатиме. Ось чому такий чай дійсно варто купити до свята: наприклад, на весілля чи на честь поповнення у сім'ї.

«Цзінлун»: унікальність смаків

Спочатку Jinglong Tea – це були чудові Шен Пуери. Вони виробляються з добірної крупної сировини з цілим листям. Пресування Шенів досить м'яке, тож вони зручні в регулярному заварюванні. При цьому різноманітність сортів чайних млинчиків змушує очі розбігатись. Особливо якщо ви вже спробували кілька і не можете вирішити під час нової покупки, на чому зупинитися.

Підказка: щоб було хоч трохи легше визначитися, зазирніть до чаївні New Tea в Києві. Ми покажемо та розповімо максимум про кожний сорт пуерів Цзінлун, а головне – заваримо найцікавіші зразки для вашого задоволення та затишної дегустації.

З моносортової сировини виходять унікальні та мало схожі один на одного чаї, які неодноразово займали призові місця на міжнародних чайних конкурсах.

А як щодо смаку? Головні відтінки Шен Пуерів «Цзінлун» – це трава, дим і приємна розслаблювальна терпкість. Усе це миттєво трансформує стан чаємана, роблячи його заспокоєним і водночас зосередженим. Те, що треба на початку довгого дня, чи не так?

Шу Пуери фабрики «Цзінлун» теж встигли набути популярності. Вся справа в досить доступній ціні, високій якості сировини та добавках, які підкреслюють і прикрашають кожний вид чаю. Залежно від купажу в післясмаку цих пуерів ви знайдете солодкі сухофрукти чи дорогий тютюн.

«Цзінлун»: унікальність смаків

Один з найвідоміших продуктів заводу – мінімлинець Шу Пуеру № 3 з ніжного листя першосортного чайного куща. В його ароматі – хліб, дерево та шоколад, а у смаку – горіх, фруктова кислинка та первозданна деревина.

Витвори фабрики відрізняються не тільки сортами, а й за вагою, формою та дизайном, тож можна підібрати пуер на всі випадки життя, наприклад:

 • «Тибетський», для умиротвореного домашнього чаювання;
 • Шу Пуер Цзін Лун Waffle у симпатичному «солодкому» дизайні для дружніх посиденьок;
 • «Дорожній» пуер, який зручно брати із собою в будь-яку пригоду.

Чай від «Цзінлун»: де знайти та як замовити?

Цій покупці ви радітимете і в перший, і в сотий раз. Ось чому завжди важливо знати, де пуери «Цзінлун» завжди є оригінальними та в наявності.

New Tea з радістю відправить ваш улюблений чай кур'єром по Києву та з дбайливою доставкою поштовим оператором по Україні. Знайомтеся з новими сортами, вибирайте свій унікальний чай та отримуйте задоволення на кожному етапі, адже чайна церемонія починається із заварювання.

Скільки коштує Пуер Цзин Лун (Jing Long) на сайті NewTea?
Вартість на Пуер Цзин Лун (Jing Long) від 11 до 899грн.
Нові надходження в категорії Пуер Цзин Лун (Jing Long):
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській