Пуер Менхай Да І

Сортировать
Сортировать
Немає в наявності
 186  
 265  
Блог досвідченого чаювальника

Пуер – Менхай Да І (TAETEA)

У чайному світі пуер «Менхай» – настільки ж відомий символ Китаю, як і мімімішні панди. Якщо ви полюбляєте класичний пуер із витримкою або тільки збираєтеся познайомитись із легендарним китайським чаєм, можете сміливо купити пуер «Менхай» найвідомішої чайної фабрики в Піднебесній.

Менхай – пуерний рай

Фабрика Menghai Dayi (Менхайська чайна фабрика или 勐海茶厂) – чайний бренд № 2 в Китаї. У цьому випадку друга позиція – це не місце в рейтингу чаїв, адже компанія – лідер з виробництва пуерів, а номер у державному реєстрі чайних підприємств.

Усе розпочалося в сороковому році минулого століття, коли в містечку Менхай, що в провінції Юньнань, було відкрито чайну мануфактуру. Розвитку підприємства завадила Друга світова війна, але співробітникам вдалося зберегти унікальне обладнання та пізніше налагодити виробництво пресованого чаю за стародавніми рецептами.

Сьогодні на фабриці Менхай Да І (TAETEA Group) працює тисяча людей, площа плантацій, на яких збирають чай, вражає – понад 800 тис. км², за рік випускається 750 тонн фірмового чаю. Менхайський чай полюбляють китайці, його із задоволенням купують поціновувачі напою з інших країн, продається оригінальний пуер і в Києві.

Мэнхай пуєрний чай

Пуер Шу та Шен фабрики Менхай Да І

Завод Да І (Dayi, TAETEA, 大益) випускає 120 видів листового китайського чаю, проте славиться «Менхай» пуерами. Історія фабрики почалася з витриманого чаю, створеного за класичною технологією, – Шен пуеру. Це чай, який можна зберігати десятиліттями, і згодом він ставатиме лише кращим та дорожчим. За точами з Шен пуерами «Менхай» старшими 20 років полюють чайні колекціонери, ціна такого чаю – від $1000 за кілограм.

Проте не завжди брендовий пуер є надзвичайно дорогим, за бажання купити менхайський чай може кожен, недарма ж слоган компанії – «Благоденство для всіх». Із 70-х років XX століття фабрика розпочала випуск нового виду чаю – «Менхай» Шу пуер. Це продукт, виготовлений за технологією прискореної ферментації, його не потрібно витримувати роки: 45 днів – і пуер готовий. Такі чаї дешевші за витримані пуери, при цьому у ферментованого чорного пуеру свій розкішний смак: солодкуватий, терпкий і м'який водночас.

Менхай Пуер: героїв потрібно знати в обличчя

Менхай Пуер – це знак якості для шанувальників чаю в усьому світі. Однак те, що цінується та популярне, часто підроблюють, тому потрібно знати, як виглядає справжній фабричний напій.

Оригінальний чай пуер «Менхай»:

 1. Випускається у пресованому вигляді: у точах – круглих коржах із заглибленням посередині, цеглинах, кульках. Рідше – у косичках або розсипом. Чаїнки щільно прилягають одна до одної, в упаковці немає сміття, ламаних гілочок.
 2. Маленька етикетка ней фей вкладається між верхнім листям у млинець перед пресуванням. Це підтверджує, що пуер «Менхай» – оригінальний, адже після виготовлення етикетку в точу вже не вставити.
 3. Брикети пакуються в папір із фабричною етикеткою. На ній зображено логотип компанії – ієрогліфи на червоному тлі. За кольором упаковки можна визначити тип чаю: якщо зелена, то це витриманий Менхай Шен пуер, а червона – у готових Шу пуерів.

Менхай Пуєр как пить

Де купити справжній Пуер Менхай за найкращою ціною

Якщо ви читаєте цю сторінку, отже, вже знайшли місце в Україні, де оригінальний пуер «Менхай» можна купити за найкращою ціною. Це інтернет-магазин New Tea – Клондайк для поціновувачів гарного чаю. У нас ви знайдете пуери з Менхаю на будь-який смак: витримані Шени і готові Шу, класичні та незвичайні сорти з персиком, рисом, жовтою хризантемою тощо. До речі, перед покупкою можна скуштувати чай у нашій затишній чайній на Оболонському проспекті в Києві. Ну що, готові пірнути в море пуерного розмаїття? Тоді: на старт, увага, руш!

Скільки коштує Пуер Менхай Да І на сайті NewTea?
Вартість на Пуер Менхай Да І від 265 до 16750грн.
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській