Пуер Менхай Да І

Сортировать
Сортировать
Чекаємо на поставку
 440  
Показать еще 8

Пуер Менхай Да І – чайна легенда

Пуери китайської чайної фабрики «Менхай Да І» – це благоденство для всіх. Саме так перекладається назва Dayi з китайської. А як інакше може бути з чаєм, який росте в казковій країні – Шангрі Ла? Фабрика Менхай знаходиться у провінції Юньнань у районі «Шести чайних гір» префектури Сишуаньбанна (на санскриті – Шангрі Ла). Тут створюють знамениті пуери, на які полюють чайні колекціонери з усього світу. Хочете до них приєднатися – ласкаво просимо до New Tea: ми привезли найкращий пуер Да І до Києва.

Менхай Да І – чайний бренд № 1

Найвідоміша китайська фабрика з виробництва пуеру – це, звичайно, Menghai Tea Factory. Підприємство засновано в 1940 році, пережило Другу світову війну, відновило та успішно розвивало виробництво в повоєнні роки. З моменту заснування чайна фабрика задає тон у виробництві пуерів. У 1973 році чайні майстри одними з перших застосували технологію прискореної ферментації для виготовлення готових пуерів Шу.

Сьогодні під брендом «Менхай TAETEA» випускаються пресовані та розсипні пуери, витримані сорти Шен і готові Шу – усього понад 120 видів чаїв. Масштаби теж вражають: фабрика випускає 750 тонн чаю на рік, а на виробництві працює тисяча співробітників.

Мэнхай да и чайний бренд

Пуер Taetea: який він, справжній менхайський чай?

Пуери Menghai – це задоволення не з дешевих: ціна фірмового млинця сягає $1000, тому ризик зустріти підробку «під Менхай» є високим. Ми привозимо до України лише оригінальні пуери і знаємо, як відрізнити справжній фабричний чай.

Класичний пуер Менхай Да І випускається у вигляді точі – круглого коржика із заглибленням посередині, загорнутого в папір. Стандартна вага чайного млинця – 357 г, проте можна знайти точі від 100 до 500 г.

Щоб визначити сорт і походження пуеру, потрібно уважно вивчити етикетку на лицьовому боці упаковки. Ієрогліфи 大益 на червоному тлі – це логотип фабрики. Кожний сорт, який можна купити в нашому магазині, має свою назву, наприклад пуер «Стовп Дракона» або «Золоті Голки – Білий Лотос».

Фірмові сорти розрізняють також за цифровим кодом у назві, наприклад 7582 або 7542. Як розшифрувати цифри:

 • дві цифри на початку – рік розробки рецептури сорту;
 • третя цифра – розмір та категорія чайного листя;
 • четверта цифра – номер у реєстрі чайних заводів: у фабрики Menghai Da Yi – № 2.

На звороті упаковки є захисна наклейка з голограмою, за якою можна перевірити оригінальність точі на сайті виробника.

Пуэр Да як пити?

Пуер Да І– еталонні сорти 7572 і 7542

Перш ніж купити пуер Менхай Да І, рекомендуємо визначитись, який чай хочеться спробувати: витриманий чи створений за прискореною технологією. Пуер 7542 вважається класикою серед Шенів – це найпопулярніший сорт, який випускає фабрика в Менхаї. Витриманий зелений пуер із соковитого листя і ворсистих тіпсів відрізняється бархатистим смаком, який змінюється приємною насолодою. Аромат ніжний, але з добре вловимими нотками квітів і фруктів. Настій світло-медовий, прозорий.

Шу пуер TAETEA 7572 – найкращий представник сильноферментованого чаю. Усередині пресованого млинця – міцне зріле листя, ближче до краю обрамлене золотистими тіпсами та молодими листочками. Колір настою темніший, червонувато-коричневий, смак об'ємний, яскравий, із вершковими та шоколадними нотками. Аромат настою приємний, солодкуватий.

У нашій чайній у Києві можна спробувати еталонні та інші сорти, а в інтернет-магазині New Tea – замовити справжній пуер Menghai. Фірмові чаї гідно коштують, але нехай ціна вас не лякає: можна замовити не цілу точу, а порцію від 7 г. Немає причин, щоб відмовляти собі в задоволенні спробувати найкращий пуер у світі, чи не так?

Скільки коштує Пуер Менхай Да І на сайті NewTea?
Вартість на Пуер Менхай Да І від 190 до 7860грн.
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській