Пуер Менку (Meng Ku)

Сортировать
Сортировать

Пуер – Менку (Meng Ku)

Віддаєте перевагу правильному пуеру? Отже, чай фабрики Meng Ku створено спеціально для вас. Це той випадок, коли бренду вдалось успішно поєднати традиції китайської чайної справи із сучасними технологіями. До речі, чай із Менку – уже в Києві.

Менку – райське місце для чаю

Високі гори, порослі лісами, долини з повноводними річками, вологий м'який субтропічний клімат – регіон Менку на півдні провінції Юньнань ідеально підходить для вирощування чайних кущів. Недарма з цього повіту розпочинався Великий чайний шлях. Історія фабрики «Менку» почалася 1999 року, але підприємство засноване не на порожньому місці. Ще 1896 року фермер розбив тут чайні плантації та зайнявся комерційним виробництвом чаю. З 1974 року діяла державна «Чайна фабрика району подвійної річки» – Shuangjiang.

Через чверть століття фабрика збанкрутувала, але не припинила своє існування: приватні інвестори вирішили купити підприємство й відкрили виробництво під брендом «Менку». А вже через рік, 2000 року, фабрика удостоїлася нагороди «Національний продукт Китаю». Сьогодні підприємство входить до п'ятірки найбільших чайних фабрик Китаю.

Чай пуер Менку

Цікаві факти про компанію Meng Ku

 1. Плантації підприємства розташовані в горах на висоті 1900–3000 м над рівнем моря.
 2. Гордість фабрики – 200-річні чайні дерева заввишки 20 м, з яких збирають урожай для виробництва елітного пуеру «Менку», ціна на такий чай вища, ніж на основну продукцію.
 3. Територія фабрики – 667 га, лише для сушіння сировини використовується площа 6000 м2.
 4. Стандартна вага точі – 357 г, млинець «Менку» пуер трохи важчий – 400 г.
 5. Із 2007 року підприємство стало членом Асоціації виробників органічних продуктів. Це означає, що чай пуер Менку не містить синтетичних добавок, кущі не обробляють хімічними добривами.

Пуер «Менку» і не тільки: продукція фабрики

До корпорації 勐库戎氏 (так пишеться назва підприємства ієрогліфами) входять два заводи: Yunnan Shuangjiang Mengku Tea Co на околицях міста Куньміна і Yunnan Lincang Goldenarbor Mengku Big-Leafed Tea в Линьцяні.

Фабрика в Куньміні виробляє червоний чай (у Європі його називають «чорним»), зелені сорти, елітні купажі та, звісно ж, пуери. Спеціалізація підприємства в окрузі Ліньцан – пуер «Менку». Тут збирають 1,5 млн кг урожаю на рік, з яких виходить до 300 тис. кг «маочі» – сировини для майбутніх пуерів.

Фабрика виробляє чай за традиційною технологією – знаменитий Шен Пуер «Менку», який також називають сирим або зеленим. У пресованому вигляді цей чай дозріває щонайменше три роки і тільки після цього відправляється на продаж. Але найдорожчий і найбажаніший для поціновувачів – пуер 20-річної витримки і старіший: за рідкісні точі колекціонери готові віддати тисячі доларів.

Лайфхак від знавців чаю: хочете стати власником колекційного чаю та не розоритись, а інвестувати гроші? Тоді можете купити пуер «Менку» 3-річної витримки, покласти на полицю й почекати пару десятків років.

Інший вид чаю – готовий пуер Шу, зроблений за особливою технологією – прискореною ферментацією. Ціна чаю зазвичай нижча, ніж витриманого пуеру, за рахунок того, що не потрібно чекати роки, поки «клієнт дозріє»: справжній пуер з яскравим смаком готовий уже за півтора місяця.

Як правильно пити чай Мэнку
Пуер Менку особливості

Чай приїхав, настав час дегустувати!

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Цілком із цим погоджуємося, тому з'їздили на фабрику Meng Ku, побачили чайний рай, скуштували найсмачніший пуер і привезли найкращі пресовані млинці додому, в Україну, щоб порадувати і вас. Як купити оригінальний Шу або Шен пуер «Менку» в Києві:

 • заходьте на сайт магазину New Tea (ви вже тут);
 • вибирайте чай, що сподобався;
 • оформляйте замовлення;
 • ми дбайливо запакуємо посилку та відправимо її вам поштовою службою.

Ви просто вибираєте, а ми робимо все, щоб цей смачний і ароматний пуер максимально швидко опинився на вашому столі. Приємного чаювання!

Скільки коштує Пуер Менку (Meng Ku) на сайті NewTea?
Вартість на Пуер Менку (Meng Ku) від 125 до 125грн.
Нові надходження в категорії Пуер Менку (Meng Ku):
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській