Пуер Хайвань (Старий товариш)

Сортировать
Сортировать

Пуер «Старий товариш» – той самий Шу

«Старий товариш» – найвідоміший з усіх Шу пуерів. У ньому ви знайдете весь набір відтінків пуерів, створених за технологією прискореної ферментації: глибокий бархатистий смак, чарівний аромат із м'якими деревними та горіховими нотками. А щоб спробувати оригінальний чай фабрики «Хайвань» з Юньнані, не обов'язково відправлятися до Піднебесної, адже купити пуер «Старий товариш» можна в Україні в нашому спеціалізованому магазині New Tea.

Хайвань – чайний бренд

Чай Лао Тун Чжи, або «Старий товариш», випускається знаменитою чайною фабрикою «Хайвань». Підприємство започаткував Цзоу Бінлян – технолог, який розробив технологію постферментації, за якою створюються Шу пуери. На основі перших готових пуерів було створено купаж «Старий товариш», відомий в усьому світі.

Сьогодні чайна фабрика виробляє десятки видів пресованих пуерів: у точах, гніздах, цеглинках. Логотип із трьох соняшників з ієрогліфами 海湾茶业 (назва фабрики) – знак якості, за яким упізнають хайваньський пуер.

Вибираючи чай фабрики «Хайвань», звертайте увагу на колір упаковки – він позначає тип пуеру. У витриманих пуерів, виготовлених за класичною технологією, упаковка зеленого кольору. «Старий товариш» – пуер Шу, тому випускається в червоній упаковці.

Крім логотипу на оригінальній упаковці є ще спеціальний код із трьох або чотирьох цифр. Перші дві цифри означають рік виготовлення чаю, остання цифра 8 – це код заводу Haiwan.

Хайвань чай для цінувальників

Пуер Хайвань: знайомство до покупки

Перед тим, як купити пуер Хайвань, познайомимося зі «Старим товаришем» ближче. Пуерний млинець загорнуто у вощений папір, на лицьовій стороні упаковки вказано всю необхідну інформацію про чай. Фабричне пресування Шу пуерів є нещільним, тому від коржика легко відокремити потрібну кількість заварки.

У готовому пуері листя довгасте, темно-буре, без ламаних гілочок і сміття всередині упаковки. Пуер «Старий товариш» пахне «книжковою полицею»: не пилом, а теплим горищем із домішкою сухого дерева. На відміну від колекційних Шен пуерів 20-річної витримки, ціна на цей чай «не кусається». Виробники сповідують принцип, що пуер Хайвань може дозволити собі кожен, незалежно від рівня доходів. І це правда, у нашому інтернет-магазині в Києві можна купити оригінальний чай за ціною від 91 грн за 50 г.

Пуер «Старий товариш»: як правильно приготувати правильний чай

Пуер «Старий товариш» – не для швидких перекусів, цей чай створено для чаювання в колі близьких людей. Напій розкриє свою «душу», здивує яскравим смаком і чудовим ароматом, тільки якщо приготувати його правильно. У Китаї пуери готують методом проливу, і ми в Україні робимо так само.

Готуємо пуер Лао Тун Чжи:

  1. У чайник кладемо 5–7 г сухої заварки.
  2. Заливаємо дуже гарячою водою. Шу пуери – сильноферментовані чаї, не бояться високого градусу, тому температура води – 95–100°С.
  3. Чекаємо пару секунд і зливаємо воду: перший пролив потрібний, щоб промити листочки і «пробудити» чай.
  4. Наливаємо воду знову та чекаємо вже 10 секунд.
  5. Пуер готовий, розливаємо чай по чашках і насолоджуємося.

Пуэр "старий товарищч" як пити

Пуер Хайвань можна заварювати 7–15 разів, тільки врахуйте, що з кожним новим проливом потрібно настоювати чай довше – до 60 секунд.

Шу пуер – повністю готовий продукт, його немає сенсу витримувати роками, проте особливих умов зберігання «Старий товариш» також не вимагає. Млинець, загорнутий у папір, просто покладіть на полицю, подалі від прямих сонячних променів і продуктів, що сильно пахнуть. І не забувайте іноді побалувати себе чаюванням із «Старим товаришем».

Який Пуер Хайвань (Старий товариш) частіше купують за березень 2024:
Скільки коштує Пуер Хайвань (Старий товариш) на сайті NewTea?
Вартість на Пуер Хайвань (Старий товариш) від 75 до 2800грн.
Нові надходження в категорії Пуер Хайвань (Старий товариш):
Забудьте все, що знали про китайський чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
  •  
    Особисто обираємо чай у Китаї
  •  
    Заварюємо по технології чайної церемонії
  •  
    Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
  •  
    Пригощаємо феєричними десертами
  •  
    Доставляємо по Києву електровелосипедом
  •  
    Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській