Пуер Сягуань

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Пуер Ся Гуань – бренд та якість

Бажаєте спробувати пуер і бути впевненими в якості на 100% – пропонуємо купити чай китайської фабрики «Сягуань». У Китаї на пальцях можна перерахувати чайні заводи з власним номером у державному реєстрі. № 3 – у Yunnan Xiaguan Tuocha: для поціновувачів пуерів у всьому світі ця цифра на маркуванні – знак якості чаю.

Сягуань – «танцюючий журавель»

Знаменита сягуаньська чайна фабрика – одне з найстаріших чайних підприємств Китаю, працює з 1941 року. Завод знаходиться в Юньнані – китайській провінції, яка славиться витриманими пуерами. Чаївництвом тут займаються сотні років, проте завод збудували спеціально для продажу пуерів у західні провінції Китаю і Тибет. Сьогодні пуер Сягуань експортується до десятків країн, включаючи Україну.

Фабрика випускає класичні витримані пуери Шен і готові Шу – сильноферментовані чаї, які створено за технологією прискореної ферментації. Якість сировини та ціна готової продукції відрізняються: від мас-маркету до найвищої категорії. В нас у магазині можна купити пуер Сягуань 10-річної витримки і старший або простіші сорти з Шу пуерів.

Як упізнати справжній пуер із Xiaguan

Класична форма сягуаньських чаїв Туо Ча – це точа: круглий коржик із поглибленням посередині, що нагадує пташине гніздо або гриб. Пуери відрізняються за розміром і вагою: від міні-точі в 7 г на одну порцію до великих млинців по 357 г.

Точі загортають у папір, на лицьовій стороні упаковки виробник указує всю необхідну інформацію про продукт: логотип, назву фабрики ієрогліфами – 下关茶厂, дату випуску тощо.

Журавель, що танцює на тлі сосен, – найвідоміший логотип компанії. Інші варіанти логотипів містять велику літеру G, якою маркуються невеликі партії пуерів Сягуань. Буква G також іноді видавлюється на точі – це особлива відзнака сягуаньського пуеру.

При виборі чаю звертайте увагу на колір упаковки: зелений журавель означає витриманий пуер Шен, логотипом червоного кольору маркуються Шу пуери.

Пуэр Ся Гуань що купити
Пуэр Ся Гуань способы приготовления

Пуер Ся Гуань: сорти, які на 100% варто скуштувати

Із 2005 року пуер Сягуань маркується 4-цифровим рецептурним кодом. Розшифровується це так:

 • перші дві цифри – рік випуску партії чаю;
 • третя цифра – сорт чайного листя: чим менша цифра, тим кращим є Сягуань пуер, ціна вища;
 • остання цифра 3 – це номер фабрики Yunnan Xiaguan Tuocha у китайському реєстрі.

Літера Т у маркуванні означає, що точу створено за допомогою машинного пресування.

За пуерами з журавликом – до New Tea

Найбільше цінуються пуери сортів Бін Ча: витримані Шени з номерами 8653, 8603, 8633, 8613, 8673 та ферментований Шу 8663. Найкращі з готових пуерів Шу Туо Ча – це сорти Цзя Цзи, що в перекладі означає «вищий сорт». Усі ці пуери ви знайдете на полицях нашого інтернет-магазину або в чайній New Tea у Києві. При виборі звертайте увагу, що на пуер Сягуань ціна залежить від ваги чаю (за порцію або точу цілком).

А хочете отримати фірмовий пуер ще на 30% дешевше? Тоді замовляйте чай із категорії «Рубайло» – це точі, що залишилися лише в розломі.

Для поціновувачів пуера немає кордонів – живете ви в Києві, Одесі чи Карпатах, насолоджуватися найкращим чаєм китайської фабрики «Сягуань» можна будь-де! Для цього потрібно просто вибрати і замовити пуер, що сподобався, на нашому сайті вгорі цієї сторінки.

Скільки коштує Пуер Сягуань на сайті NewTea?
Вартість на Пуер Сягуань від 200 до 2995грн.
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській