Пуер Тулінь (Nan Jian Tu Lin)

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

У серці Юньнані розташувалося зразкове чайне виробництво – чайна фабрика Тулінь. Засновником заводу став Лінь Син'юнь: він з молодості пов'язав свою кар'єру з чаєм, тому, очоливши нове підприємство в 1986 році, знав, як виготовляти на ньому воістину зіркові продукти. У 2007 році в Китаї стався справжній пуерний бум, і фабрика успішно розділилася на два окремі проєкти, одним з яких став бренд «Тулінь».

«Тулінь»: цікаві факти про фабрику

Nan Jian Tu Lin tea factory, або 土林南涧茶厂, означає Наньцзяньська чайна фабрика «Земляного лісу». Саме «Земляний ліс» – найвідоміша пам'ятка Наньцзяня: це карстові вершини, що справляють враження глиняних дерев-стовпів. І чай, названий на їх честь, став ще одним символом повіту Наньцзянь.

Фабрика Тулінь розташовується дуже близько до того самого «Земляного лісу» і займає площу 2,5 гектара. На рік компанія виробляє понад 2300 тон чаю. Тут росте ідеальна сировина для Шу Пуерів: усе через північне розташування регіону і сакури, які висаджено біля чайних дерев. Прохолодний клімат із туманами уповільнюють ферментацію, і чаї з молодих феніксових пагонів та зрілої сировини виходять по-справжньому гідними.

Розвинутися фабриці допомогли не стільки потужності й початковий капітал, скільки чайний бренд TuLin Phoenix Tea Co, Ltd. Саме він виробляє феніксову точу в «Тулінь», що вплинула на ринок пуерів і китайський ринок чаїв у цілому. Тому нині феніксові точі – центральний продукт фабрики Nan Jian Tu Lin.

«Тулінь»: цікаві факти про фабрику

«Тулінь» та її феніксові точі

Здавна повелося, що на півночі гори Улянь найбільш ароматні чайні дерева прозвали феніксовими. Існує навіть легенда про те, що на цих деревах почали гніздитися справжні чарівні фенікси: їх приваблював надзвичайний аромат чайного листя. Так, згодом чайна фабрика «Тулінь» почала обрамляти свій логотип двома червоними птахами-феніксами.

Перший феніксовий млинець випустили в 1998 році, через 10 років з'явився класичний Шу Пуер № 703, а ще через два роки було створено першу партію Шу Пуеру № 701. Саме з ним чайна фабрика отримала флагмана.

Пуери «Тулінь»: унікальність аромату і приголомшливий смак

Потужний аромат чаю з феніксових дерев дарує Шен Пуеру унікальні характеристики. Не просто так його назвали Фенхуан Сян Бін – «феніксовий ароматний млинець».

Саме Шу Пуер Тулінь № 701 утримує лідерство в колекції чаїв «Тулінь». Важкий, презентабельний 400-грамовий млинець із червоними феніксами на етикетці виглядає по-справжньому ошатно: в етикетку впресовано нитки натурального шовку та нанесено на неї унікальні водяні знаки. Це чудовий подарунок собі, а також презент, який варто купити на честь знаменної події для тих, кого ви любите.

Ще одна унікальна риса феніксових Шу Пуерів – деревний колір, який не зустріти в жодному іншому пуері. Це відтінок хвойної смолистості, того самого «Земляного лісу», поряд з яким ростуть чайні дерева. В сировині також обов'язково присутні тіпси із золотистим ворсом. Їх легко помітити при розламуванні млинця. Це, до речі, нескладно: млинець спресовується не надто сильно.

Запах сухого листя Тулінь-Пуеру зачарує вас ще до заварювання: ви одразу помітите в ньому нотки дерева, яблука та чорносливу. А заварений чай ощасливить вас міцністю, бархатистістю і насолодою післясмаку. І цей смак збережеться протягом багатьох проливів: лише деревно-горіхові нотки поступово зміняться на десертні шоколадно-вершкові. Це напій для відпочинку та розслаблення, зілля для поціновувачів виразного смаку та по-справжньому якісного чаю.

Пуэр «Тулинь»: где найти в Киеве?

Пуер «Тулінь»: де знайти в Києві?

Щоб купити справжній Пуер Тулінь, важливо врахувати кілька моментів:

• оригінальний китайський чай не може продаватися за підозріло низькою ціною;

• при покупці варто надати перевагу спеціалізованому магазину чаю, де ви не розчаруєтесь у виборі.

Ось чому покупка в New Tea – завжди найкращий варіант: справа не тільки в чесній ціні та зручності доставки (кур'єром по Києву або поштовим оператором по Україні). Справа в оригінальності й свіжості продукту, а ще – в можливості продегустувати його в чаївні в Києві перед покупкою. Ми навчимо вас правильно заварювати унікальний чай феніксових дерев, щоб ви так само, як ми, на довгі роки закохалися в цей запашний пуер.

Який Пуер Тулінь (Nan Jian Tu Lin) частіше купують за березень 2023:
Скільки коштує Пуер Тулінь (Nan Jian Tu Lin) на сайті NewTea?
Вартість на Пуер Тулінь (Nan Jian Tu Lin) від 250 до 2160грн.
Нові надходження в категорії Пуер Тулінь (Nan Jian Tu Lin):
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській