Чай пуер з добавками

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Коли хочеться щось змінити в собі, психологи рекомендують поміняти колір волосся або зачіску. А що робити, коли жодного дня не можете обійтися без чаю, але смак улюбленого напою якось потьмянів, став звичкою? Можна скористатися порадою чайних «коучів»: купити пуер з добавками, і знайомий чай відразу заграє новими яскравими фарбами.

Кашу маслом не зіпсуєш: навіщо «тюнінгують» пуер

Чай пуер з добавками

Світ щодня змінюється, але в Україні пуер досі залишається екзотикою. Чого не скажеш про Китай: тут цей чай п'ють уже 700 років. Не дивно, що за цей час смакові нюанси пуеру були вивчені чайними майстрами уздовж і поперек, захотілося привнести в напій щось нове, пограти зі смаками. Почались експерименти, у результаті вийшли десятки цікавих купажів, з'явився окремий різновид пуерів – чаї з добавками.

Серед наших постійних клієнтів є цінителі саме ароматизованих пуерів. Для них ми спеціально привозимо до Києва пуер з добавками виробництва знаменитої чайної фабрики «Менхай» та інших мануфактур.

Пуер з добавками: калейдоскоп смакоти в New Tea

Мета чайного «тюнінгу» – поліпшити й урізноманітнити смак і аромат пуеру. Різниця полягає в тому, яким способом ароматизується напій. Деякі виробники використовують синтетичні добавки: так дешевше і смакові рецептори прекрасно виходить обманювати. Однак користі від цих добавок немає, а ось ризик викликати алергію досить високий.

Нам такий чай, не потрібен. У New Tea представлено пуери виключно з натуральними добавками: ароматизовані екстрактами і пелюстками квітів, шматочками фруктів, сушеною цедрою.

Який пуер з добавками виберете ви:

 • пуер Менхай Да І з пелюстками троянди;
 • чорний чай (у Китаї так називають Шу пуери) з цедрою апельсина;
 • чай зі шматочками персика;
 • пресований чай із квіткою лотоса;
 • жасминовий пуер;
 • точі з порошком женьшеню;
 • Шу пуер із рисом;
 • чайні кульки з пелюстками жовтих або білих хризантем;
 • пуер із лілією.

Смачно та корисно

Чай пуер з добавками

Обираючи пуер з добавками, ви купуєте чай «2 в 1» за ціною одного. Крім оригінальних смакових та ароматичних відтінків, заради яких і обирають ці чаї, ви отримуєте подвійно корисний продукт, адже цінні для організму елементи містяться і в чайному листі, і в добавках.

Хоч розсипом, хоч точею – види упаковки пуеру з добавками

Класична форма упаковки пуеру – точа: круглий коржик з дуже щільно спресованого чайного листя. Щоб приготувати чай, потрібно ножем або спеціальним шилом відколоти шматочок заварки від млинця. Пуери з добавками, які продаються в нашому інтернет-магазині, зроблені в максимально зручній для заварювання формі.

Мініточі – маленькі пуерні кульки, розраховані на одне чаювання. Нічого відколювати ножем не потрібно, просто покладіть точу до заварника та залийте водою. Симпатичний такий пуер з добавками, ціна теж дуже приваблива – від 12 грн за точу.

У дорогу або на роботу краще взяти пуер у пакетиках: дуже зручно і не менш смачно. У якості не сумнівайтеся – це оригінальний «Менхай». Для любителів дивувати і дивуватися рекомендуємо купити пуер у мандарині: виглядає ну дуже незвично, а смак і аромат – це просто бомба!

Пробувати пуер із добавками – усе одно що лопати бульбашки на повітряно-пухирчастій плівці: неймовірно затягує, відірватися неможливо. Обирайте будь-який зі смачних чаїв із добавками і куштуйте, знайомтеся, насолоджуйтеся!

Скільки коштує Чай пуер з добавками на сайті NewTea?
Вартість на Чай пуер з добавками від 15 до 171грн.
Нові надходження в категорії Чай пуер з добавками:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській