Дань Цун

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

У найтеплішій і найбільш сонячній провінції Китаю роблять особливі темні улуни – Дань Цун. Їх виробляють з листя одиноких кущів з гір Фенікса, тому обсяги виробництва обмежені. Навіть у часи інтернету і технологій цей чай залишається рідкісним.

Чули про галюциногенний улун? Так ось, це він! У заварці міститься рекордна кількість алкалоїдів, які й викликають чайне сп'яніння. Уже після кількох випитих піал ви відчуєте, що життя стає простішим і красивішим. Хочете спробувати?)

Чудова легенда про «одинокі кущі»

Дань Цун (у перекладі означає «одинокі кущі») збирають високо в горах Фенхуаншань на висоті 1500 м над рівнем моря. За легендою, саме тут одного разу сталося чудо.

Коли китайський імператор Чжао Бін рятувався від переслідувань військ Хубілая, на перевалі йому стало зле. Піддані попросили місцевих жителів допомогти. Ті напоїли Чжао Біна диво-напоєм. Як виявилося, це був чай з одиноких кущів з гори Фенікс.

Туманні гори Фенікс. Суцільна краса...

З тих часів гірський хребет Фенхуаншань вважається священним, а одинокі кущі на горі Фенікс держава взяла під свій захист. Туристам вхід до заповідника заборонений, а чай 

Дань Цун з цих кущів і дерев продається на аукціонах за величезну купу грошей.

На горі Фенікс досі росте перше чайне дерево, якому 900 років. Дерева там живуть у суворих умовах на скелястій місцевості, тому їх зростання уповільнене

Де збирають Дань Цун у наші дні?

Нині цей прекрасний улун збирають у горах Фенхуаншань з чайних дерев різного віку. Деяким з них більше століття, а деякі зовсім юні. Збирають чай окремо з кожного дерева (по кілька кілограмів), тому кожна партія має свої унікальні смакові якості.

Усього виробляють 8 підвидів улуну Дань Цун.

Збирати чай 

Дань Цун нелегко. Збиральниці залазять на дерева і зривають листя в екстремальних умовах

А правда, що Фен Хуан Дань Цун – галюциногенний чай?

Так, якщо правильно заварити Фен Хуан Дань Цун. Киньте сухої заварки в чайник трохи більше, ніж зазвичай, і світ заграє новими фарбами. А якщо випити такого міцного чаю кілька піал, то ви зарядитеся такою кількістю алкалоїдів, що станете суперменом!

Хочеться рухатися, вирішувати справи, домовлятися, танцювати! Спека перестає дратувати, бетонне місто стає симпатичнішим за Нью-Йорк, а всі люди навколо – добрими та красивими. Це і є чайне сп'яніння. Але ви повинні розуміти, ефект залежить від того, як ваш організм сприймає алкалоїди. Це все індивідуально.

Скільки коштує Дань Цун на сайті NewTea?
Вартість на Дань Цун від 170 до 745грн.
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській