Ароматизований зелений чай

Сортировать
Сортировать

У світі відомо понад 1500 сортів чаю, серед яких особливе місце займають ароматизовані, або композиційні, чаї. Для наших клієнтів в Україні ми спеціально привозимо найкращі зразки ароматизованого чаю з Китаю та Шрі-Ланки (Цейлону). Купити ароматизований зелений чай можна на сайті New Tea або в нашій чайній на Оболоні, якщо ви перебуваєте в Києві.

Що це за напій, або Навіщо чаю потрібний ароматизатор?

Чай – унікальний напій, гарний у чистому вигляді, але ще цікавішим стає в компанії різних добавок. Ідея ароматизації чаю не нова: квіти жасмину – перший натуральний ароматизатор, який ще у Стародавньому Китаї додавали до листя зеленого чаю. Сьогодні композиційний зелений чай у тренді, для поціновувачів цього напою особливу радість приносять пошуки та дегустація нових блендів, знайомство з оригінальними добавками, відтінками смаків та ароматів.

База + добавка = композиційний чай

Ароматизований зелений чай – це бленд: чайна база з неферментованого листя і типсів (бруньок, що не розпустилися) плюс смакоароматичні добавки. Ароматизатори для чаю – це харчові добавки у вигляді ефірних олій, есенцій, сушених фруктів, ягід, трав і квітів.

Зелений композиційний чай

У чайній промисловості застосовуються штучні та натуральні ароматизатори. Синтетичні добавки затребувані завдяки меншій вартості й більш яскравому, концентрованому аромату порівняно з природними компонентами. І хоча відомо, що дозволені штучні підсилювачі аромату і смаку є безпечними для здоров'я, гурмани воліють пити натурально ароматизований зелений чай, нехай навіть його ціна буде трохи вищою.

Й отримують подвійну вигоду, адже крім вишуканого, збалансованого за смаком та ароматом напою вони отримують зелений композиційний чай, у якому дія цінних елементів, що містяться в листі, підсилена користю натуральних фруктів, ягід та квітів.

Чим ароматизують чайне листя: список добавок

Насправді чай – як палітра художника, де змішуються різні й часом несподівані компоненти: від добре знайомих в Україні бергамоту і жасмину до екзотичних плодів маракуї, манго та сметанного яблука.

Що додають до зеленого ароматизованого чаю:

  • сушені фрукти: яблуко, вишню, апельсин, манго, саусеп, абрикос тощо;
  • ягоди: малину, полуницю;
  • спеції: імбир, ваніль, цедру, м'яту;
  • квіти: жасмин, волошку;
  • солодощі: карамель, шоколад, подрібнені льодяники та навіть кленовий сироп.

«Фоторобот» хорошого ароматизованого чаю

Про те, що являє собою правильний композиційний чай, розповімо, а також продемонструємо на прикладі сортів, представлених у New Tea. Ось як виглядає такий напій:

  • зелений чай ароматизований – крупнолистовий, мінімально ферментований, тому заварка світла, від смарагдового до зелено-бурого кольору;
  • чаїнки цілі, довгасті або скручені у грудочки, усе залежить від базового сорту чаю;
  • заварений настій світлий, прозорий, відтінки – від ніжно-зеленого до медового;
  • аромат витончений, свіжий, у запах лугових трав і квітів ненав'язливо вплітаються відтінки ягід, фруктів, інших добавок.

Чай зелений, ароматизований есенціями або ефірними оліями, на вигляд нічим не відрізняється від звичайного листового чаю, проте добавки легко вгадуються за чудовим ароматом: яскравим, свіжим, але в жодному разі не хімічним.

Ароматизований зелений чай із включеннями у вигляді квітів, шматочків фруктів та ягід легко відрізнити: співвідношення бази та добавок становить 70–80% до 30–20%. Перед тим як купити зелений ароматизований чай, переконайтеся, що добавки виглядають свіжими, не пересушеними, однаковими за розміром і формою, без прілості.

Зелений ароматизований чай

Як швидко вибрати і купити композиційний чай

З особливостями якісного продукту розібралися, тепер можна приступати до найприємнішого і хвилюючого – як вибирати зелений ароматизований чай. У нас на сайті це можна зробити за п'ять хвилин. На цій сторінці представлено композиційні бленди, які зараз є в наявності в Києві.

Ви можете переглянути опис кожного виду зеленого ароматизованого чаю, за описом визначитися з тим, що сподобався, і купити. Або скористатися фільтрами швидкого пошуку та вибрати:

  • бажаний смак напою: фруктовий, ментоловий, з кислинкою тощо;
  • вплив, який чинить чай зелений ароматизований: розслаблюючий, тонізуючий, для схуднення, детокс тощо;
  • країну – виробник чаю.

Зверніть увагу, що на сайті ціна вказана за 50 г чаю. Щоб дізнатися точну вартість, слід обрати, скільки зеленого ароматизованого чаю вам потрібно, і клікнути на «Купити». Мінімальна порція класного чаю – 7 г, ціна – від 19 грн. При замовленні від 100 г є приємний бонус: +5% чаю в подарунок.

Англійський драматург Артур Пінеро якось сказав: «Поки є чай, є надія». Тому навіть у найважчі часи давайте пити зелений ароматизований чай і вірити в нашу перемогу. Все обов'язково буде Україна!

Який Ароматизований зелений чай частіше купують за березень 2024:
Скільки коштує Ароматизований зелений чай на сайті NewTea?
Вартість на Ароматизований зелений чай від 120 до 205грн.
Нові надходження в категорії Ароматизований зелений чай:
Забудьте все, що знали про китайський чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
  •  
    Особисто обираємо чай у Китаї
  •  
    Заварюємо по технології чайної церемонії
  •  
    Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
  •  
    Пригощаємо феєричними десертами
  •  
    Доставляємо по Києву електровелосипедом
  •  
    Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській