Чай для жінок

Сортировать
Сортировать
 405  
Показать еще 32

Клеопатра, щоб зберегти молодість і красу, приймала молочні ванни. Ех, темна жінка. Якби цариця Єгипту знала, наскільки корисний чай для жінок, купалася б в улуні. Однак у ті часи про цінні властивості чаю для жіночого організму ще не знали, зате наші сучасниці по повній можуть скористатися силою цього напою.

Чого хоче жінка: чарівна дія чаю

Жінки полюбляють мріяти. І мріють, якщо вірити соцопитуванням, про щастя, хочуть бути привабливими, стрункими, продовжити молодість. І бажання ці є інтернаціональними для жінок усього світу, будь то Україна, Японія чи Ямайка. Виконати найпотаємніші мрії допоможе особливий напій – жіночий чай. Це не один конкретний напій, а сорти листового чаю, які ми спеціально підібрали для вас.

Неземна краса

Блиск в очах, пишне волосся, сяюча шкіра – погодьтеся, приємний ефект від звичайного чаю. І реальний, за умови, що ви п'єте хороший листовий чай. Найкращим у плані збереження жіночої краси вважається зелений чай. Завдяки мінімальній ферментації в листях зберігається максимум цінних елементів. Це комплекс вітамінів, кальцій, поліфеноли, амінокислоти – усього понад 400 компонентів.

Ви можете зелений чай для жінок купити в нашій чайній New Tea: це Синь Ян Мао Цзян, чай з імбиром, саусепом та жасмином і ще пару десятків сортів.

Чай для женщин
Чай для женщин

Вічна молодість

Навряд чи в світі знайдеться жінка, яка зрадіє першим зморшкам. Зробити кожу гладенькою і пружною, відкоригувати контур обличчя допоможе жіночий чай. Причому він впорається з цим непростим завданням не гірше від ВВ-крему або молочної ванни Клеопатри. Продовжувати молодість краще з білим чаєм. Цей напій роблять із листя, яке піддавали ферментації ще менше, ніж зелені чаї, – лише на 5–7%. У результаті все найцінніше залишається в чаї. Білі сорти – чай категорії luxury: «Срібні голки», Шоу Мей, Сань Бао. Це розкішний чай для жінок, ціна якого відповідає омолоджувальному ефекту.

Фігура на заздрість подругам

Бодіпозитив сьогодні у тренді, однак здорове тіло означає відсутність надмірної ваги. Адже зайві кілограми – це задишка, надмірне навантаження на серце та хребет, погане самопочуття. Привести вагу в норму допоможе чай: жіночий організм чудово очищується антиоксидантами, які містяться в чайному листі.

Найкраще для схуднення підходять:

До речі, ціна навіть преміального чаю менша, ніж абонементу до фітнес-клубу в Києві. Однак для максимального результату рекомендуємо не замінювати фізичні навантаження чаюванням, а гармонійно поєднувати.

Жіноче щастя

Це не просто «був би милий поруч». Це відчуття, що життя прекрасне, незалежно від того, яка погода за вікном і скільки залишилося до зарплати. Виявляється, що щастя може подарувати чай. Адже в ньому міститься особлива амінокислота – L-теанін, яка провокує викид дофаміну – гормону щастя. Виходить, щастя можна купити. Причому хоч зараз: на цій сторінці ми приготували чай для жінок – понад 100 варіацій.

Чай для жінок

Чай для жінок: корисно, а головне – красиво

У нашій чайній філософії ми дотримуємося думки, що в чаюванні, як у людині, усе має бути прекрасним: від заварки до кольору настою в чашці. І жіночий чай ідеально відповідає цій концепції. Самі тільки назви налаштовують на романтику: «Жасминова мрія», «Бутони французької троянди», «Українські вечорниці».

Навіщо чекати 8 Березня, щоб відчути себе напрекраснішою та щасливою? Хороший чай – жіноче свято, яке можна влаштовувати хоч кожний день.

Скільки коштує Чай для жінок на сайті NewTea?
Вартість на Чай для жінок від 15 до 9350грн.
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській