Чай для жінок

Сортировать
Сортировать
 180  
Показать еще 32
Блог досвідченого чаювальника

Клеопатра, щоб зберегти молодість і красу, приймала молочні ванни. Ех, темна жінка. Якби цариця Єгипту знала, наскільки корисний чай для жінок, купалася б в улуні. Однак у ті часи про цінні властивості чаю для жіночого організму ще не знали, зате наші сучасниці по повній можуть скористатися силою цього напою.

Чого хоче жінка: чарівна дія чаю

Жінки полюбляють мріяти. І мріють, якщо вірити соцопитуванням, про щастя, хочуть бути привабливими, стрункими, продовжити молодість. І бажання ці є інтернаціональними для жінок усього світу, будь то Україна, Японія чи Ямайка. Виконати найпотаємніші мрії допоможе особливий напій – жіночий чай. Це не один конкретний напій, а сорти листового чаю, які ми спеціально підібрали для вас.

Неземна краса

Блиск в очах, пишне волосся, сяюча шкіра – погодьтеся, приємний ефект від звичайного чаю. І реальний, за умови, що ви п'єте хороший листовий чай. Найкращим у плані збереження жіночої краси вважається зелений чай. Завдяки мінімальній ферментації в листях зберігається максимум цінних елементів. Це комплекс вітамінів, кальцій, поліфеноли, амінокислоти – усього понад 400 компонентів.

Ви можете зелений чай для жінок купити в нашій чайній New Tea: це Синь Ян Мао Цзян, чай з імбиром, саусепом та жасмином і ще пару десятків сортів.

Чай для женщин
Чай для женщин

Вічна молодість

Навряд чи в світі знайдеться жінка, яка зрадіє першим зморшкам. Зробити кожу гладенькою і пружною, відкоригувати контур обличчя допоможе жіночий чай. Причому він впорається з цим непростим завданням не гірше від ВВ-крему або молочної ванни Клеопатри. Продовжувати молодість краще з білим чаєм. Цей напій роблять із листя, яке піддавали ферментації ще менше, ніж зелені чаї, – лише на 5–7%. У результаті все найцінніше залишається в чаї. Білі сорти – чай категорії luxury: «Срібні голки», Шоу Мей, Сань Бао. Це розкішний чай для жінок, ціна якого відповідає омолоджувальному ефекту.

Фігура на заздрість подругам

Бодіпозитив сьогодні у тренді, однак здорове тіло означає відсутність надмірної ваги. Адже зайві кілограми – це задишка, надмірне навантаження на серце та хребет, погане самопочуття. Привести вагу в норму допоможе чай: жіночий організм чудово очищується антиоксидантами, які містяться в чайному листі.

Найкраще для схуднення підходять:

До речі, ціна навіть преміального чаю менша, ніж абонементу до фітнес-клубу в Києві. Однак для максимального результату рекомендуємо не замінювати фізичні навантаження чаюванням, а гармонійно поєднувати.

Жіноче щастя

Це не просто «був би милий поруч». Це відчуття, що життя прекрасне, незалежно від того, яка погода за вікном і скільки залишилося до зарплати. Виявляється, що щастя може подарувати чай. Адже в ньому міститься особлива амінокислота – L-теанін, яка провокує викид дофаміну – гормону щастя. Виходить, щастя можна купити. Причому хоч зараз: на цій сторінці ми приготували чай для жінок – понад 100 варіацій.

Чай для жінок

Чай для жінок: корисно, а головне – красиво

У нашій чайній філософії ми дотримуємося думки, що в чаюванні, як у людині, усе має бути прекрасним: від заварки до кольору настою в чашці. І жіночий чай ідеально відповідає цій концепції. Самі тільки назви налаштовують на романтику: «Жасминова мрія», «Бутони французької троянди», «Українські вечорниці».

Навіщо чекати 8 Березня, щоб відчути себе напрекраснішою та щасливою? Хороший чай – жіноче свято, яке можна влаштовувати хоч кожний день.

Скільки коштує Чай для жінок на сайті NewTea?
Вартість на Чай для жінок від 15 до 9350грн.
Нові надходження в категорії Чай для жінок:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській