Розсипний зелений чай

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Зелений чай – це класика, як «Джоконда» да Вінчі або Симфонія № 40 Моцарта, правда, у тому випадку, коли йдеться про Китай, адже Україна традиційно віддає перевагу чорним сортам.

Хочете долучитися до прекрасного – спробуйте розсипний зелений чай у чистому вигляді або з натуральними добавками і зрозумієте, чому так полюбляють цей чай на Сході.

Зелений чай розсипний – божественний нектар або еліксир довголіття

На батьківщині чаю в Китаї й сьогодні вірять, що цей напій – дарунок богів людям. І справа не тільки в багатому смаку та яскравому ароматі, які в кожному сорті грають особливими фарбами. Зелений чай розсипний в Азії називають «напоєм від ста хвороб» і вважають, що «вогонь життя» омолоджує та подовжує життя.

А секрет полягає в технології виготовлення цього напою: зелені сорти роблять із ніжних чайних листочків, що тільки «проклюнулись», і бруньок. Як і сотні років тому, чай збирають на плантаціях вручну, рано вранці. Зелені сорти – це слабоферментовані чаї, листя окислюється лише на 3–12%. Завдяки щадній обробці сировини в напої зберігається максимум корисних елементів. Після сушіння зелений чай розсипний сортують і фасують.

У чайному листі міститься понад 300 активних елементів, вітамінів, амінокислот і ферментів, що благотворно впливають на організм. Хочете скинути зайві кілограми, почистити організм, поліпшити настрій і просто отримати задоволення від чаювання – спробуйте чай із чайних плантацій Китаю та Японії.

Генмайча китайський чай

У чайному листі міститься понад 300 активних елементів.

Розсипний зелений чай: вірте очам

Знайти оригінальний японський чай Генмайча або Сенча, сорти китайського зеленого чаю можна в нашому інтернет-магазині New Tea або в нашій чайній на Оболонському проспекті (Київ). Ми самі відбираємо сорти, тому знаємо, звідки привезено чай і як виглядає оригінальний продукт високої якості.

Як визначити, що розсипний зелений чай гідний вашої уваги:

 • колір листя однорідний: у розсипі чайне листя одного відтінку – від яскраво-трав'яного до темно-зеленого, без бурих плям, нерівномірного забарвлення. У зелених сортах є бруньки із сріблястими ворсинками;
 • листя цільне: чаїнки зберегли первісну форму, скручені в голки або кульки, у правильному чаї листя має бути цілим, без гілочок і пилу;
 • листя однакового розміру: для кожного сорту чаю використовуються листочки одного розміру;
 • аромат сухої заварки: нерізкий, трав'яний, із фруктовими або квітковими нотками. Правильний розсипний зелений чай не потребує штучних підсилювачів смаку й аромату. Якщо чай виростили, приготували і зберігали правильно, то настій і так вийде приголомшливо смачним;
 • ціна чаю: продукт, який вручну збирали на чайних плантаціях і готували за класичною технологією, не може коштувати, як чай у пакетиках категорії мас-маркет. Водночас купити оригінальний напій можна не за «всі гроші світу»: у New Tea 50 г японського рисового чаю коштують 80 грн.

А щоб зелений розсипний чай розкрився для вас у всій красі, заварюйте напій правильно: водою, нагрітою максимум до 85°С, перший пролив зливайте, настоюйте 10–20 секунд. Усього одна чашка зеленого чаю – а ви відчуваєте, що життя налагоджується, світ навколо стає красивішим, а люди – добрішими. Ну що, час пробувати!

Який розсипний зелений чай частіше купують за лютий 2023:
Скільки коштує розсипний зелений чай на сайті NewTea?
Вартість на розсипний зелений чай від 90 до 210грн.
Нові надходження в категорії розсипний зелений чай:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській