Десерти до чаю

Сортировать
Чекаємо на поставку
 25  
Чекаємо на поставку
 45  
Показать еще 32
Блог досвідченого чаювальника

Китайський чай найсмачніший без цукру, лимону та інших добавок – це факт. Але солодощі ніхто не відміняв. Особливо якщо це суперкорисі чайні льодяники, космічний шоколад від Бондаренка або київське сухе варення.

Шоколадні цукерки відправляємо в коробочках по 4, 9 або 16 цукерок – на ваш вибір.

Різнокольорові цукати з вишні, лимону, гарбуза, буряка, ревеню красиво розставлено на поличках чайної New Tea. Вони настільки гармонійно поєднуються з китайськими чаями, що хочеться танцювати від задоволення. Обов'язково спробуйте!

Як ми підбирали десерти

Ми звикли в обідню перерву запивати чаєм бутерброд з ковбасою або шматок пирога. Але у світі китайського чаю інші правила:

 1. Пити повільно, насолоджуючись кожним ковтком.
 2. Нічим не закушувати, щоб не перебивати смак чаю.
 3. Пити з маленьких чашок.

Однак у будь-яких правилах є виключення. Навіть брутальний китайський чай можна підсолодити правильними десертами з фруктів та овочів.

Чайні річки, цукеркові береги

У чайних льодяниках є все, що так цінував Віллі Вонка. Вони натуральні, корисні й дуже смачні, без цукру, ароматизаторів та інших шкідливих речовин. Льодяники виробляє Науковий інститут із провінції Аньхой та ексклюзивно продає їх нам. Коли ми запитали у представників інституту про рецепт, вони сказали, що це таємниця, і показали нам сертифікат якості цукерок. Нас це влаштувало.

Але потім все-таки вчені розкололись і розповіли, що входить до складу льодяників: екстракт зеленого чаю, червоні китайські фініки, архат, імбир, насіння коричника і стеркулії пекучої. Ух-х-х, вогняна суміш! Ось чому льодяники з чаю такі приголомшливі!

натуральные китайские леденцы

Вони ду-у-уже смачні, чесно.

Ми привезли в чайну кілька упаковок. В Україні про такі солодощі ніхто не чув, тому попиту не було. Але як тільки хтось купив цукерки на пробу, спрацювало сарафанне радіо. До нас за незвичайними цукерками почали приїжджати люди з різних куточків Києва. І швидко їх розібрали.

Наступного разу ми привезли набагато більше льодяників.

Унікальність таких цукерок в тому, що їх виробляє китайський науковий інститут, тому вони не продаються ні у США, ні в Європі, ні в Україні.

Натуральні цукати з фруктів і овочів – смачніша тільки любов

Колись до Києва приїхав винахідник солодощів імператорського двору швейцарець Бальї. Гуляючи по старому Подолу, цей пан послизнувся через весняну сльоту, впав і зламав ногу. Доброзичливі городяни поселили відомого іноземця в одному з найкращих будинків Пріорки – в будинку сім'ї Балабухи.

Нудьгуючи від неробства, пан Бальї почав робити цукати із соковитих київських фруктів: полуниць, вишень, слив, абрикосів, яблук і груш. На знак подяки за гостинність швейцарець навчив пані Балабуху робити сухе варення, яке у ті часи вважалося найвищою кондитерською майстерністю.

Це цікаво

Киянам настільки сподобалися барвисті фрукти в цукровому сиропі, що відтоді їх почали називати «київське сухе варення».

Через деякий час кондитерська Балабухи на Хрещатику стала відомою у всій Європі, а цукати називали «балабушки».

Кілька років тому талановиті хлопці вирішили відновити таку прекрасну київську традицію і знову почали виробляти смачні цукати за рецептом сім'ї Балабухів.

Помірно солодкі та пружні цукати зберегли всю корисність фруктів і овочів. Вони чудово поєднуються з будь-яким китайським чаєм і досить ситні для перекусів. Однозначно спробуйте.

Чому ми обрали Кондитерський дім Бондаренка

Ми зустрічалися з Ігорем Бондаренком разів з триста. Може, менше, але багато. Спочатку ми просто розмовляли. Потім пили у нас чай. Потім їли у нього десерти. Потім усе повторилося :-)

Найголовніше в ласощах від Кондитерського дому Бондаренка – це не натуральна сировина, не бельгійський шоколад і навіть не фьюжн з традиційних рецептів і модних віянь. Найголовніше – що він фанат. Фанат своєї справи, як і ми. А у справжнього ентузіаста просто не може бути поганого або посереднього продукту.

Загалом ви можете прийти і перевірити. Або ж у нас на сайті замовити десерти від Бондаренка і перевірити їх.

Хоча що тут перевіряти – їсти треба!

Скільки коштує Десерти до чаю на сайті NewTea?
Вартість на Десерти до чаю від 20 до 970грн.
Нові надходження в категорії Десерти до чаю:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській