Тіподи

Сортировать

Китайський чай подобається багатьом. Але в мегаполісі заварювати його правильно не завжди виходить. Для цього потрібні час, місце, правильний посуд і настрій.

У нашому каталозі представлено тайванські ізіпоти Sama Doyo, в яких можна заварювати чай методом проливу. Точнісінько як у китайській традиційній церемонії, але в 10 разів простіше і швидше.

Заварник для чаю

Китайський чай багатьом подобається. Однак не завжди виходить приготувати його за всіма правилами. Для цього потрібні місце і час, правильні настрій та посуд.

У нашому каталозі представлено тайванські ізіпоти Sama Doyo і суцільноскляні чайники Bonston, у яких можна заварювати чай методом проливу. Точно так, як у китайській класичній церемонії, але в 10 разів простіше та швидше.

Чай без проблем із посудом

Ми не раз читали на форумах, що «китайський чай – це смачно, але всі ці складнощі й заморочки з посудом якось не приваблюють».

Так, багато хто відмовляється від корисного та смачного чаю і знову повертається до пакетиків із супермаркету. Будь ласка, не робіть цього... Краще один раз купити заварник для чаю – ізіпот, ніж сто разів умочати синтетичні пакетики і пірамідки в чашку.

Насправді ми теж не завзяті шанувальники гайвані та піалок. Це, звичайно, красиво і правильно, але ж не влаштовувати кожного разу чайну церемонію на годину, коли хочеться чаю. Час занадто цінний.

Тому ми почали шукати альтернативу. І знайшли – це заварювальні чайники тайванських брендів Sama Doyo та «Бонстон». Вони спеціально розроблені для швидкого і багаторазового заварювання китайського чаю методом проливу. І тепер оригінальні заварники для чаю можна купити в Україні.

заварник для чаю київ

Скляний чайник – заварник-універсал

Якщо глиняний чайний заварник – це данина традиціям, то скляні чайники для чаю – відповідь на сучасні виклики. У Китаї вважають, що пуер краще розкриває смак у керамічному посуді, зеленим сортам більше підходять глиняні чайники. А можна купити чайник заварювальний зі скла і вирішити питання з вибором посуду для будь-яких видів чаїв.

У чому переваги скляних заварників-ізіпотів:

  • загартоване боросилікатне скло не тріскається з часом, як кераміка, у рази міцніше від крихкої порцеляни. Чайник для заварки, купити який можна на нашому сайті, спокійно витримує нагрівання до 180°С;
  • скло не вигорає, через роки залишається прозорим, наче щойно з рук тайванського склодува;
  • це не просто чайник для китайської чайної церемонії: крізь скляні стінки захоплююче спостерігати за «чайним театром» – дивитись, як чаїнки починають свій плавний танець, розпускаються і забарвлюють настій;
  • універсальний варіант – підходить один заварювальний чайник для чаю різних видів і сортів. Глина вбирає ефірні масла, тому не можна заварювати пуер і білий чай в одній ємності, для кожного виду чаю потрібен окремий глиняний чайничок. Із скляним посудом простіше: досить купити чайник для заварки китайського чаю і мити після кожного чаювання. Можна готувати будь-який сорт, хоч «Лапсанг Сушонг», хоч «Брови Старця» – смаки та аромати не будуть змішуватися..

А ще цей посуд всюди доречний: як чайник для чайної церемонії та заварник в офісі.

Суперчайники-ізіпоти: 3 в 1

Традиційна чайна церемонія триває від 40 хвилин до двох годин. Це складний процес, для якого потрібні п’ять предметів: чайник, чашка, чахе, гайвань, чахай. За цей час потрібно зробити безліч різних переливань.

А тепер уявіть, що можна 40 хвилин скоротити до трьох, а шість девайсів замінити двома (чайник для заварювання + чашка). При цьому технологія приготування чаю не зміниться.

Ізіпот складається з трьох предметів, без яких не обходиться чайна церемонія, – це чайник-заварник, ситечко і чахай (для зливання заварки): 3 в 1.

Традиційно ізіпоти роблять зі скла, щоб ви наочно змогли оцінити колір і якість заварки. Не з простого скла, а боросилікатного – стійкого до високих температур. Ручки, кришки і кнопки зроблено з харчового пластику. Сита і кріплення – з антибактеріальної нержавіючої сталі.

Як улаштований ізіпот?

Заварник для китайського чаю – ізіпот – це ультрапроста у використанні, але складна у виконанні конструкція. У верхній частині знаходиться спеціальна колба із ситечком, де заварюється чай. Ви насипаєте до неї порцію будь-якого китайського чаю (на упаковці ми завжди вказуємо кількість для однієї заварки) і наливаєте гарячу воду. Потім опускаєте кришку і чекаєте пару секунд або хвилин (залежить від виду чаю).

Після того, як чай настоявся, натискаєте кнопку зливання зверху заварника, яка відкриває клапан у нижній частині стакана. Настій виливається до скляного чайника. Клапан захищений мікросіткою, тому навіть найдрібніші чаїнки не потраплять у ваш чай, а залишаться в заварювальній склянці. У чайниках Bonston не потрібно утримувати кнопку, щоб відбувалося зливання, – досить натиснути її та відразу відпустити.

Заварювальний стакан знімний, що спрощує процес миття чайника. У чайниках Sama Doyo він виконаний із харчового пластику, а в Bonston – зі скла. Також склянка (вона ж інфузер) щільно фіксується в шийці ізіпоту, тому його не потрібно притримувати під час розливання чаю в чашки.

Кришка надійно та щільно прилягає. Навіть якщо ви випадково перевернете чайник із заварником, рідина не проллється.

Метод проливу

Китайський чай відомий тим, що його можна і потрібно заварювати багато разів. У звичайному чайнику цього не можна зробити, а ось такий заварник чаю, як ізіпот, упорається із завданням легко. Просто заливайте гарячу воду і натискайте на кнопку. І так кілька разів, поки не відчуєте, що чай спитий.

Sama Doyo (Bonston теж) – китайський чайник для заварювання чаю традиційним методом проливу. Чаїнки не запарюються окропом, а промиваються, вільно і недовго плаваючи в гарячій воді, немов би ви заварювали їх у гайвані. В цьому й полягає основна концепція приготування китайських чаїв.

Для порівняння, якщо використовувати звичайний чайник для заварки, френч-прес або чашку, напій вийде важким, сильно концентрованим і несмачним. Чай «вариться» в гарячій воді й починає гірчити. Краще не робіть так.

Чому Bonston і SamaDoyo?

На сучасному чайному ринку Піднебесної продається маса ізіпотів різних брендів. Ми протестували багато варіантів, але вибрали китайський заварник для чаю Sama Doyo. Зовсім недавно компанію йому склав «Бонстон». Вони, безумовно, найкращі. Зручні, естетичні, легкі, з простою і надійною конструкцією. Гармонійно виглядають на кухні. Такий чайник для чаю і в Києві виглядає доречно, як і на чайній вечірці в Букінгемському палаці.

В Україні складно купити заварювальні чайники такого типу. Тому ми вирішили поставляти їх з Китаю, щоб ви змогли заварювати чай правильно і вдома, і в офісі.

У минулому році ми стали дистриб’ютором Sama Doyo (Bonston – самостійний підрозділ, входить до групи компаній «Сама Дойо»). Тепер у нашому інтернет-магазині ви можете купити заварник для чаю будь-якого обсягу або модель із ситечком і свічкою для заварювання фруктових та трав’яних купажів.

Заварник із кнопкою – це супервинахід тайванських дизайнерів, який наочно демонструє, що китайський чай можна заварювати правильно і швидко навіть удома.

купити заварник Sama duo
купити китайський заварник sama duo

Чайник для заварки чаю: який потрібен вам

Скажемо відверто, у плані рекомендацій, який купити чайник для заварювання чаю, ми не дуже хороші порадники – нам реально подобаються всі заварники, які виставлено на полицях New Tea. Адже ми самі відбираємо та замовляємо з фабрики Sama Doyo найкращі моделі.

Тому форма і дизайн посуду – це тільки ваші вподобання, а ось із вибором об’єму чайника допоможемо. Плануєте насолоджуватися чаюванням чи осягати дзен на самоті – пропонуємо купити чайник для заварювання чаю на 200 мл. Це найкомпактніший заварник для чаю, ціна теж мінімальна. Для посиденьок за ароматним чаєм у сімейному колі краще купити чайник для чаю об’ємом до 800 мл. Для великої компанії чаєманів потрібний мегаобсяг – китайські заварювальні чайники на 900–1100 мл. Щоб купити заварник для чаю в Україні, потрібно постаратися, проте в New Tea й такі суперчайники є в наявності.

Чайник для заварювання чаю: ласкаво просимо до родини

Припустимо, рішення купити чайник-заварник уже прийняте. А ви знаєте, як підготувати новенький девайс до першого чаювання? Розповідаємо:

  • налийте в чайник для заварювання чаю окріп і дайте відстоятися;
  • злийте воду, додайте половинку чайної ложки заварки і знову залийте окропом;
  • почекайте пару хвилин і знову злийте воду, приберіть чаїнки. Це поки що не чай, а тільки підготовка посуду.

Тепер чайник для заварювання чаю повністю готовий, не пахне новим посудом, не має ніяких сторонніх запахів. Можна використовувати китайський чайник для заварювання за прямим призначенням: готувати листовий чай методом проливу, як прийнято в Піднебесній.

Заварювальні чайники: скільки коштує першокласний посуд

Китайські чайники-заварники Sama Doyo і Bonston – це ексклюзивний посуд, 90% процесів з їх виготовлення здійснюються майстрами вручну. Стиль заварників – елегантний мінімалізм. Завдяки високотехнологічній конструкції замість трьох чайних атрибутів використовується тільки один чайник для заварювання, ціна в результаті менша, ніж на разом узяті чахай, ситечко та гайвань.

Чайний посуд тайванського бренду обійдеться дешевше, ніж раритетний порцеляновий сервіз. Однак порівняно зі звичайними скляними заварниками «Бонстон» та Sama Doyo – преміальний варіант, тому на такий чайник для заварювання ціна завжди буде вища.

У магазині представлено понад 40 моделей заварників, є з чого вибрати: не хочете скляний, можна купити чайник для заварювання в Києві, вкритий сухозлітним золотом. Зате іншого такого не було навіть у Майкла Джексона. Вибирати в New Tea чайник для китайського чаю – це спокуса, хочеться ось цей, а ще той або он той, із довгим носиком...

Не відмовляйте собі в задоволенні вибирати класний посуд, і приємного вам чаювання!

Скільки коштує Тіподи на сайті NewTea?
Вартість на Тіподи від 429 до 4799грн.
Забудьте все, що знали про китайський чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
  •  
    Особисто обираємо чай у Китаї
  •  
    Заварюємо по технології чайної церемонії
  •  
    Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
  •  
    Пригощаємо феєричними десертами
  •  
    Доставляємо по Києву електровелосипедом
  •  
    Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській