Доставка

New Tea подорожує по всій Україні

По Києву – на електровелосипеді. По інших населених пунктах – «Новою Поштою».

Сподіваємося, скоро «Нова Пошта» подбає про екологію так само, як і ми, і пересяде на електротранспорт.

По Києву

Кур'єрська доставка

Наш партнер з доставки – DELFAST. Це екологічний сервіс супероперативної кур'єрської доставки на електровелосипеді.

Ви можете замовити:

  • Стандартну доставку кур'єром.Якщо ви розміщуєте і погоджуєте з нами замовлення на сайті або за телефоном до 16:00, то доставка здійснюється в цей самий день до 21:00. Вартість такої доставки – 75 грн. Кур'єр обов'язково зв'яжеться з вами та узгодить усі подробиці доставки. Прийом замовлень і доставка можливі як у будні, так і у вихідні дні.
  • Експрес-доставку.Кур'єр доставить замовлення за 1 годину в будь-яку точку міста. Вартість такої доставки – 120 грн (у межах зони доставки). Замовлення на експрес-доставку приймають у будні дні до 18:30, у вихідні дні – до 16:30.

При замовленні від 1000 грн – безкоштовна стандартна доставка кур'єром.

По Україні

Доставка «Новою Поштою»

Замовлення, які оформлено та узгоджено до 16:00, у будні дні відправляються до 17:30, у суботу – до 16:30. Замовлення, які узгоджено після 16:00, відправляються на наступний день.

Посилка приїде до вашого відділення на наступний день з моменту відправки. Суботні посилки доставляються в понеділок. Вартість доставки згідно з тарифами «Нової Пошти».

При замовленні від 1000 грн – безкоштовна доставка.

Усі посилки красиво упаковано. Чай – у спеціальні пакетики і коробочки. Посуд – у повітряно-бульбашкову плівку і коробки. Приїдуть цілими та неушкодженими.

Приємного вам чаювання.