Доставка

Любі чаювальники та чаювальниці!

З огляду на ситуацію щодо пандемії вірусу COVID-19, ми не могли залишитись осторонь та щоб зробити чай доступнішим, ми вирішили зробити безкоштовною доставку Новою Поштою для замовлень більше 300 грн.

Наша акція триватиме до 01.05.2020. 

Пийте чай, мийте руки, уникайте скупчень людей, зберігайте спокій і не хворійте!

 

New Tea подорожує по всій Україні

По Києву – на електровелосипеді. По інших населених пунктах – «Новою Поштою».

Сподіваємося, скоро «Нова Пошта» подбає про екологію так само, як і ми, і пересяде на електротранспорт.

По Києву

Кур'єрська доставка

Наш партнер з доставки – DELFAST. Це екологічний сервіс супероперативної кур'єрської доставки на електровелосипеді.

Ви можете замовити:

  • Стандартну доставку кур'єром.Якщо ви розміщуєте і погоджуєте з нами замовлення на сайті або за телефоном до 16:00, то доставка здійснюється в цей самий день до 21:00. Вартість такої доставки – 75 грн. Кур'єр обов'язково зв'яжеться з вами та узгодить усі подробиці доставки. Прийом замовлень і доставка можливі як у будні, так і у вихідні дні.
  • Експрес-доставку.Кур'єр доставить замовлення за 1 годину в будь-яку точку міста. Вартість такої доставки – 120 грн (у межах зони доставки). Замовлення на експрес-доставку приймають у будні дні до 18:30, у вихідні дні – до 16:30.

При замовленні від 1000 грн – безкоштовна стандартна доставка кур'єром.

По Україні

Доставка «Новою Поштою»

Замовлення, які оформлено та узгоджено до 16:00, у будні дні відправляються до 17:30, у суботу – до 16:30. Замовлення, які узгоджено після 16:00, відправляються на наступний день.

Посилка приїде до вашого відділення на наступний день з моменту відправки. Суботні посилки доставляються в понеділок. Вартість доставки згідно з тарифами «Нової Пошти».

При замовленні від 1000 грн – безкоштовна доставка.

Усі посилки красиво упаковано. Чай – у спеціальні пакетики і коробочки. Посуд – у повітряно-бульбашкову плівку і коробки. Приїдуть цілими та неушкодженими.

Приємного вам чаювання.