Наша команда

Вітання! Ми – команда New Tea, 6 класних співробітників. Кожен з нас – щирий фанат своєї справи.

Усі ми дуже різні, зі своїми звичками та інтересами. Проте нас об'єднує одне – пристрасть до китайського чаю. Ми обожнюємо говорити про Піднебесну, обговорювати смак пуеру і ділитись ідеями. Велика удача, що ми знайшли один одного.

Любити свою справу – ось наш девіз.

Євген, засновник

Пристрасно захоплюється чаєм. Перетворив хобі на справу всього життя. Часто їздить на виставки в Китай, привозить звідти ексклюзивні сорти чаю та смачні цікавинки. Знає про чайний світ усе (ну, або майже все).

Улюблений чай — «Тай Пін Хоу Куй»

Олеся, засновник

Чарівна, м'яка і відповідальна. Дуже позитивна людина. Обожнює китайський чай і готувати солоденьке. Саме завдяки Олесі в кафе-магазині New Tea тепло і спокійно. Як удома. Олеся відповідає на ваші мейли та опрацьовує замовлення. Стежить за тим, щоб чай завжди був у наявності. Проводить угоди в сегменті HoReCa.

Улюблений чай — «Те Гуань Інь»

Офіціант Тамара

Обслуговує відвідувачів у кафе. Завжди з посмішкою на обличчі. Тамара знає всю чайну карту напам'ять. Має талант підбирати напій під настрій гостя.

Улюблений чай — «Лунцзин»

Офіціант Катерина

Якщо ви наш відвідувач, то ви знайомі з Катею. Це Катя заварює чай на рівні Бога. Запальна, спортсменка, сповнена гумору і парадоксів.

Улюблений чай — «Аромат меду Шен»

Офіціант Михайло

Михайло, можливо, найвідповідальніший і найбільш ввічливий офіціант у Києві. Який, до речі, піклується про екологію, як і ми. Він сповнений ентузіазму і шарму.

Улюблений чай — «Ассам»

Офіціант Лариса

Дівчина-перфекціоністка. Завдяки Ларисі в чайній завжди чисто, все до ладу та стоїть на своїх місцях. А також на кухні ідеальний порядок.

Улюблений чай — Молочный улун

Кажуть, що китайський чай – це величезний світ, який знаходиться в маленькій чашці. Команда New Tea впевнена в цьому, адже з одного і того самого чайного листка виходить незліченна кількість смакових варіацій. І це дійсно захоплює.

Приходьте до нас у гості, і ми напоїмо вас смачненьким чаєм.

Залишилося тільки обрати сорт чаю та вибрати: морозиво з креветок чи цукати. Розкішний вечір починається.