О компании

О компании - фото 1Привіт! Мене звати Олеся. А мого чоловіка – Євген. Віднедавна ми стали партнерами не тільки по життю, але й по бізнесу. Ми відкрили свою чайну New Tea в Києві, щоб стати ближчими до вас: із смачним китайським чаєм, морозивом хенд-мейд і ексклюзивними десертами. Приходьте до нас у гості, ми вас здивуємо.

А ще ми знаємо, як провести китайську чайну церемонію в домашніх умовах. На нашому сайті є все для цього: 200+ сортів чаю топової якості та ексклюзивний посуд Sama Doyo. А також пропонуємо вишукану каву Filicori та класні подарункові набори.

Усе почалося з того, що ми просто любили чай

Чоловік часто їздив у відрядження до Китаю і привозив звідти елітні сорти чаю. Ми влаштовували затишні чаювання вдома. Запрошували друзів, говорили про Піднебесну, ділилися враженнями про вплив чаю на організм (китайські чаї неймовірно корисні).

Чай – це наше з Женею хобі. Предмет вивчення. Нам подобається його смак і аромат, стан організму після чашки чаю. Женя ретельно і вдумливо досліджує нові сорти. Навчається їх відрізняти і розуміти, вловлюючи всі смакові відтінки.

А коли запаси закінчувалися, було сумно. Адже справжні китайські чаї не продаються в супермаркетах. Розшукати їх можна тільки у вузькоспеціалізованих магазинчиках, яких не так багато в Україні. Тоді ми всерйоз задумалися про оптові поставки чаїв з Китаю. І все закрутилось, як на знімальному майданчику.

Інтер'єр чайної New Tea

Обов'язки розподілили так

Женя шукає постачальників у Китаї, відвідує чайні плантації, відбирає кращі сорти, налагоджує логістику. А я стежу за якістю і зберіганням чаю, займаюся контентом на сайті, опрацьовую заявки, спілкуюся з партнерами із сегмента HoReCa. Ми разом уже років сто, тому розуміємо один одного з півслова. Вихідних у нас практично не буває. Вдома ми теж обговорюємо роботу.

Спочатку було важко. І страшно. Не завжди вдавалось оптимізувати процес. Були розбіжності та втрати. Про це не хочеться згадувати. Але з цього всього ми винесли урок: складнощі нікуди не зникнуть. Головне – розуміти, який результат повинен бути у фіналі та поступово йти до своєї мети, вирішуючи проблеми на шляху.

Після цього було багато різних подій:

  • ми отримали дистриб'юторство від виробника найкращого чайного посуду Sama Doyo;
  • першими привезли в Україну чайні станції K-Kou;
  • знайшли найкращих постачальників чаю.

Словом, постаралися поділитися з усіма вами тим, як це круто – пити чай, правильно його заварюючи. І найголовніше – довести, що заварювати чай, як на китайській церемонії, можна просто і швидко навіть вдома.

Як заварювати зелений чай
Пуер в грейпфруті

Команда з 6 ентузіастів

Із серпня в нашій команді поповнення – 4 нових помічника в чайні, які також допомагають нам приймати онлайн-замовлення. Вони добрі та виховані. Пристрасно люблять чай, як і ми (це була одна з умов прийому на роботу). Зі своїми обов'язками чудово справляються. Загалом команда у нас крута. Приходьте і переконайтесь у цьому самі.

Ідея New Tea – пити чай по-новому

Більшість із нас до чаю ставляться занадто повсякденно: пакетик, кружка, окріп. Те, що ми п'ємо, – в 99% випадків це чаї з Індії та Кенії, які продаються в усіх магазинах. Майже завжди в їх складі є харчові ароматизатори та барвники. Так влаштований масовий ринок.

З китайськими чаями все інакше. Вони повністю натуральні. І дуже корисні. З ними щоденне чаювання перетворюється на комплексне оздоровлення організму. Пуери, наприклад, бадьорять і підсилюють роботу мозку. Зелені чаї тонізують і очищують організм від токсинів. Білі є джерелом корисних речовин.

Ми з Женею переконались особисто, що щоденне чаювання компенсує спад сил та енергії, хронічну втому. Через брак часу багато хто піклується про себе тільки тоді, коли з'являється серйозна проблема зі здоров'ям. Це ще один привід зробити китайський чай більш доступним.

Ізіпот Sama Doyo в чайній New Tea

Наші клієнти

Наші клієнти – найрізноманітніші люди. Вони багато працюють, захоплені своїми інтересами і хобі. Ведуть активний спосіб життя. Люблять розвиватися, відкривати світ заново і подорожувати. Ну і, звичайно ж, турбуються про своє здоров'я. Всіх їх об'єднує одне – любов до китайського чаю.

Ми з чоловіком хочемо подякувати всім вам. Саме ви надихаєте і мотивуєте. Нам приємно бачити нових відвідувачів, клієнтів і просто любителів справжнього китайського чаю. Читайте наш сайт, коментуйте, дивуйтесь, вивчайте чайну тематику разом з нами. І пробуйте наші новинки, вам сподобається.

Щиро ваша,

Олеся