Посуд для чаю

Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Блог досвідченого чаювальника

Відповідний посуд для заварювання чаю - кожне чаювання з посмішкою

Як для сну бажано мати ліжко, так і для чаювання потрібний правильний посуд. Ми підготували для вас надихаючу колекцію – це посуд для чаювання брендів Sama Doyo та Bonston із Тайваню. Кожний предмет виглядає як витвір мистецтва. Дизайнери кажуть, що благородну лаконічність ліній своїх виробів вони підгледіли в самої природи.

New Tea є єдиним дистриб'ютором «Бонстона» і Sama Doyo в Україні. Якщо вам потрібний ексклюзивний посуд для чаю, купити її можна тільки в нашому інтернет-магазині.

Спеціалізований посуд для чаю

Який посуд, для приготування чаю використовували китайці

Від 40 хвилин до двох годин: стільки в Китаї триває традиційна чайна церемонія, посуд для цього ритуалу потрібний відповідний. Це складний ритуал, у якому потрібно робити багато переливань з однієї ємності до іншої, щоб збагатити напій киснем. Вважається, що під час цього ритуалу поліпшуються смак і аромат чаю.

Але навряд чи звичайний китаєць проводитиме двогодинну чайну церемонію кожний раз, коли захоче чаю. Тому й придумали ізіпоти. Це нетрадиційний, але дуже зручний посуд для китайської чайної церемонії. У цьому компактному і зручному чайнику можна заварювати чай методом проливу. Точно так, як у китайській чайній церемонії, тільки в 10 разів швидше.

Скляний посуд для чаю – це красиво, зручно і функціонально. Всі ізіпоти тайванських брендів виконано з міцного боросилікатного скла, яке витримує 180°С. Кришки й ручки зроблено з екологічно чистого харчового пластику, а сита і кріплення – з антибактеріальної нержавіючої сталі.

Як пили чай китайські імператори

У давнину китайські імператори заварювали чай у золотому та срібному посуді. Пізніше вони відмовилися від будь-якого металевого начиння, справедливо вважаючи, що воно псує букет напою. І перейшли на порцелянові та глиняні чайники та чашки – такий китайський посуд для чаю досі використовується в церемоніях. Але вдома і на роботі китайці вважають за краще заварювати чай у скляних ізіпотах. Це швидко, зручно і правильно.

Мрія офісного співробітника – чашка-заварник

Якщо ви не готові міняти хороший китайський чай на пакетики із супермаркету, тоді вам знадобиться правильний посуд для заварювання чаю – чашка-заварник. У цьому компактному і зручному девайсі можна швидко і правильно заварити будь-який чай, починаючи з пуеру, закінчуючи фруктовими купажами. При цьому використовувати одну порцію заварки пару разів, як годиться.

Оптимальний посуд для китайського чаю зроблено з боросилікатного скла, яке зберігає температуру максимально довго, а зовнішні стінки залишаються холодними, при цьому видно, як розпускаються чаїнки, а настій набирає колір.

Це ідеальна кружка для. В ній можна заварювати чай методом проливу і при цьому насолоджуватись естетикою самого процесу. Хочете купити посуд для чайної церемонії і при цьому готувати чай без зайвих проблем – обирайте ізіпот.

карасивий чайний посуд Boston/Sama Duoy
купити питний посуд до чаю

Чашки та склянки, у яких навіть чай із пакетика буде смачнішим

Прийнято вважати, що китайський чай потрібно пити із прозорих скляних чашок. Тоді можна сповна оцінити колір і чистоту заварки. Більше того, скляний посуд для заварювання чаю не вбирає запахи, на відміну від кераміки, а отже, не перебиває смак чаю. А ще це найкрасивіший спосіб чаювання.

Цікавий факт

Китайці звикли пити чай маленькими порціями. Адже саме так можна повністю відчути всі смакові відтінки та обертони, насолодитися кожним із них. Тому весь посуд для чаю в них компактний.

Чашки Sama Doyo та Bonston – сучасний китайський чайний посуд, який відповідає всім канонам традиційної концепції: чашки прекрасно лягають у руку, чітко розкривають смак, колір і аромат чаю. А зі склянок можна пити не тільки гарячі напої, а й фреші, смузі, лимонад, молочні коктейлі.

Останній штрих – аксесуари, чайні дошки і дошки для пуеру

У нас є не тільки посуд для приготування чаю, але й аксесуари: чабань і дошка для оброблення пуеру.

Чабань із коштовної тропічної деревини венге виконує кілька функцій:

 • на ній зручно розмістити весь посуд, який потрібний для проведення чайної церемонії;
 • у ній є злив для надлишку окропу та першої заварки, якою промивають чай.

Це традиційний посуд для китайського чаю, класний девайс, без якого не обійтися солідним закладам із чайною картою в меню.

Бамбукова дошка для оброблення пуеру позбавить вас титанічних зусиль відірвати шматочок від млинця на столі. Завдяки бортикам крихти не розлетяться по всій кухні, і ви зможете розколоти пресований пуер акуратно та без втрат.

Спецпосуд для простої, але правильної церемонії

Ізіпот – ідеальний посуд для заварювання китайського чаю, але не єдина. Максимально спростити традиційну чайну церемонію допоможуть спеціальні атрибути. Наприклад, керамічна плитка Samadoyo – компактний посуд для чайної церемонії, купити який можна в New Tea. Ставите заварник на плитку, вибираєте режим нагрівання, і потрібна температура підтримується автоматично, не потрібно бігати до кухонної плити, постійно підігрівати чайник.

Або термос. Несподівано побачити цей предмет у розділі «Посуд для чайної церемонії», але, повірте, цей девайс тут доречний. Нагріли воду до потрібної температури, залили в термос, поставили на столик і спокійно заварюєте чай методом проливу стільки разів, скільки хочете.

Є у нас і шило для колення пуеру, без якого не обходиться китайська чайна церемонія: посуд не встигне охолонути, а потрібна кількість заварки вже готова. Шило допоможе розколоти точу пуеру швидко і без ризику пошкодити пальці.

чайні стакани купити

Зберігання як мистецтво

Щоб смак і аромат улюбленого напою залишалися бездоганними, потрібний правильний посуд для зберігання чаю. У нас є і такий. У чудових баночках різного об'єму можна зберігати чай, горіхи, рис, овочі, фрукти – та все що завгодно. Продуктові композиції в прозорих ємностях виглядають набагато крутіше за деякі експонати в PinchukArtCentre. Аксесуари, ємності для зберігання, ексклюзивний чайний посуд – купити всю цю розкіш ви можете в New Tea.

Оснастіть свою кухню стильно і смачно!

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській