Склянки для чаю

Сортировать
Сортировать
 298  
 596  
Немає в наявності
 66  
 220  
Блог досвідченого чаювальника

Пити смузі, чай і навіть звичайну воду набагато приємніше з красивого посуду. Уявіть, що в одній руці ви тримаєте елегантну склянку з подвійними стінками, а в іншій – важкий «гранчак». Що оберете?

Дизайнерські склянки Sama Doyo прекрасно лягають у руку і мають стильний вигляд. З них можна пити як мохіто з льодом, так і гарячий улун «Те Гуань Інь».

Більше за любов

Китайський чай правильно пити з крихітних піал на 3-4 ковтки. Але іноді так хочеться випити чаю з великої добротної склянки. Бажаєте чайну альтернативу? Будь ласка.

Склянка SamaDoyo

Кожна склянка Sama Doyo продумана тайваньськими дизайнерами до дрібниць. Розміщення силіконової капсули, крок сітки фільтра, технологія двох стінок, форма – все ідеальне. Залишилося тільки обрати найяскравішу модель з нашої вибірки або кілька. І без зволікання купити склянки для чаю.

Чайна склянка з жаротривкого скла: у фокусі уваги

Стаканы Sama Doyo очень популярны на китайском рынке. Они изготовлены не из простого стекла, а из боросиликатного. Стойкого к высоким и низким температурам. Из них можно пить как горячие напитки, так и прохладительные с кубиками льда.

При падінні скло не розсипається на дрібні осколки, а розколюється на великі шматки з тупими краями, що знижує ризик поранитися.

Склянки для чаю приємно тримати в руках. Одразу відчувається, що це стильний і якісний посуд.

Склянка з кришкою для чаю

Надійний фільтр

Фільтр виконано з антибактеріальної нержавіючої сталі у формі місяця. Оброблений за італійською технологією, він утримує чайне листя, шматочки фруктів і ягоди всередині склянки. Дренажні отвори в сітці виконано так тонко, що жодна чаїнка не має шансів прослизнути.

Доглядати за фільтром легко. Його потрібно вийняти і промити під краном або обережно покласти склянку в посудомийку.

Пити фруктово-ягідні напої, чаї, коктейлі, лимонад, пунш або глінтвейн зі склянок Sama Doyo не тільки зручно, але й приємно.

Доставка стаканів для чаю по Киеву

Силіконова капсула

Силіконову капсулу зроблено для того, щоб ви не обпеклися гарячим напоєм. Також вона запобігає ковзанню руки. Можете не боятися, що випадково впустите склянку.

На створення цього нестандартного чайного посуду дизайнерів Sama Doyo надихнув Париж – місто елегантності й моди. У результаті вийшли ексклюзивні вироби, у яких гармонійно поєднуються азіатський мінімалізм і французька елегантність.

Асортимент кожної моделі склянки Sama Doyo представлено трьома кольорами силіконової оболонки: сірим, кавовим і оливковим.

Кришка, яка зберігає температуру напою

Завдяки скляній кришці, що щільно прилягає, гарячий напій довше зберігає свою температуру. Плюс, ніяка смітинка не потрапить усередину склянки. Вона набагато крутіша від офісної термокружки. І в ній добре заварювати квіткові та фруктові чаї.

Колекція склянок для прохолодних напоїв

Технологія двох стінок

Чайний посуд з подвійними стінками продовжує завойовувати китайський ринок. Ми привезли його і для вас. Хто придумав цю технологію – невідомо, але це точно був геній.

Повітряний прошарок між стінками відіграє роль утеплювача. За рахунок цього зовнішня стінка ніколи не нагрівається, навіть якщо у склянці окріп. Так само і з холодними напоями.

Склянки виконано у формі перевернутої трапеції. Низ вужчий, ніж шийка, тому склянка зручно лягає в руку. А ще вона не залишає вологі кола на столі. Суперріч для суперлюдей.

У колекції двостінних склянок серії S є три моделі, які відрізняються кольором силіконового кільця (червоне, салатове і помаранчеве). Ця маленька, але яскрава деталь не дозволяє склянці вислизнути з руки.

Склянка для коктейлів з льодом

Кожна склянка поставляється в пухирчастій плівці та подвійній картонній коробці. Під час транспортування вона гарантовано залишається неушкодженою.

Ми віддаємо чудові склянки Sama Doyo у ваші добрі руки! Вибирайте найпривабливішу модель (або кілька) і пийте чай по-новому.

Який Склянки для чаю частіше купують за січень 2023:
Скільки коштує Склянки для чаю на сайті NewTea?
Вартість на Склянки для чаю від 149 до 649грн.
Нові надходження в категорії Склянки для чаю:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській