Чашки із подвійним склом

Сортировать
Сортировать
 298  
 596  
Немає в наявності
 66  
 220  
Блог досвідченого чаювальника

Скляний посуд ніколи не вийде з моди: витончені келихи, обідні тарілки або салатники зі скла можна зустріти на будь-якій кухні. На тлі визнаної класики скляні чашки з подвійними стінками виглядають ультрасучасними.

У прозорому стакані з подвійного скла навіть окріп сприймається як вишуканий напій, що вже говорити про чай або каву, а ще це функціональний і дуже міцний посуд.

Скляні чашки з подвійними стінками – скло із секретом

Усе геніальне є простим, у складі скла – всього три компоненти: вода, вапно і кварцовий пісок. Цей базовий набір використовується при виготовленні скляного посуду вже п'ять тисячоліть. Однак у склі, з якого роблять скляні чашки з подвійним дном, задіяно ще один секретний елемент – оксид бору. Боросилікатне скло є жаростійким, міцним і прозорим, як гірський кришталь. Зробити такий посуд складніше: звичайне скло плавиться при 300°С, а для виготовлення боросилікатного скла потрібне нагрівання до 800°С, тому і ціна чашки з подвійним склом вища.

Плюси чашок із подвійного скла

Стакан із двома стінками – не просто модна фішка, така конструкція допомагає довше тримати температуру. Чашка складається з двох ємностей: внутрішній стакан вставлено а зовнішній, посудини з'єднуються одна з одною вгорі. Завдяки особливій технології всередині чашки з подвійного скла утворюється вакуум.

Як спеціальний склад скла і технологія виготовлення працюють на результат:

 1. Прозорі чашки з подвійним дном – це дуже красиво: коли наливаєш напій, створюється відчуття, що рідина застигає в невагомості між дном і стінками.
 2. На зовнішньому склі не утворюється конденсат: стінки завжди залишаються прозорими. Така чашка з подвійним склом ідеально підходить для заварювання зв’язаних чаїв: особливе задоволення отримуєш, коли дивишся, як у гарячій воді оживає чайне листя та розквітає екзотична квітка.
 3. Це дивовижні чашки – подвійне скло витримує нагрівання до 150°С і заморожування до -20°С.
 4. Ефект термоса: якщо налити у склянку чай або каву, рідина довго залишатиметься гарячою, а холодний лимонад не нагріватиметься, навіть якщо тримати склянку в руках. Це непроста чашка: подвійне скло і вакуум між стінками та дном допомагають зберігати температуру.
 5. Міцність: посуд із боросилікатного скла можна ставити в морозилку, нагрівати в мікрохвильовці, мити в посудомийній машині.

Однак, незважаючи на міцність, краще не упускати такий посуд на підлогу. Також не рекомендується ставити склянки одну в другу або піддавати чашки для чаю подвійне скло різкому перепаду температур.

Чашки і склянки з двома стінками

Боросилікатне скло є жаростійким, міцним і прозорим, як гірський кришталь.

Чашки з подвійним склом: популярні різновиди

Двостінний посуд відрізняється формою, наявністю ручки. В нашому магазині ви можете купити чашку з подвійним склом або обрати стакан. У будь-якому випадку, навіть у ємності без ручки гарячий чай не обпікатиме руки завдяки подвійним стінкам та ефекту теплоізоляції. Якщо ж потрібна ергономічна і функціональна чашка з подвійними стінками – купити потрібно склянку з кришкою і пластиковим кільцем-тримачем.

Інший важливий параметр при виборі посуду – обсяг чашки з подвійного скла: купити можна ємність на 300 мл або мініатюрну піалу на 80 мл, усе залежить від типу напою. Для любителів чаю підійдуть місткі кухлі об'ємом 300–350 мл. Чашки або склянки на 200 мл – класичний офісний варіант. Мініатюрна чашка скляна з подвійними стінками об'ємом 80 мл є ідеальною для традиційного китайського чаювання або кави-еспресо.

Дизайнерські чашки Sama Doyo

Sama Doyo – бренд, що об'єднав китайські технології виготовлення посуду та європейський стиль. Над «зовнішністю» чашки чаю з подвійним склом працюють датські дизайнери, а випускається посуд на фабриці в китайському Гуанчжоу, причому 90% етапів виконується вручну. Компанія виготовляє ізіпоти, ємності для сипучих продуктів і чашки з подвійним склом, купити оригінальний посуд можна на сайті New Tea (Київ). Ми привозимо двостінні склянки з Китаю, а Україна долучається до мистецтва пити красиво, адже в такому посуді будь-яка рідина виглядає приголомшливо. Стакан з двома стінками робить кожний напій – каву, чай, віскі з льодом або звичайну воду – неймовірно апетитним ще до того, як ви його скуштуєте.

Ми пропонуємо найрізноманітніші за дизайном і об’ємом скляні чашки з подвійним склом. Кожна така чашка – еталон стилю і функціональності. Це ода красі: не «посудина вона, у якій порожнеча», а «вогонь, що мерехтить у посудині»!

Який Чашки із подвійним склом частіше купують за січень 2023:
Скільки коштує Чашки із подвійним склом на сайті NewTea?
Вартість на Чашки із подвійним склом від 205 до 649грн.
Нові надходження в категорії Чашки із подвійним склом:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській