Чайні фігурки

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

А ви знали, що чайну дошку обов'язково оберігає маленьке божество? І вашу – теж, якщо ви справжній любитель чайних церемоній і обізнані в них. Познайомимося з мініатюрними фігурками ближче, щоб дізнатися про їх значення для медитативного чаювання.

Кожний аксесуар чайної церемонії несе свою функцію, а отже, просто необхідний. А як же чайні фігурки? Який у них сенс, і чи можна обійтися без них, коли є весь необхідний функціонал для чаювання?

Що таке чайні фігурки?

Чайні фігурки можна зустріти майже на будь-якій чайній дошці. Справа навіть не в китайських повір'ях: один їх вигляд налаштовує на особливий лад під час чаювання. Немає жодної фігурки для чайної церемонії, яка створена тільки для краси: кожна з них несе особливий зміст, посил і побажання всім, хто зібрався навколо чайної дошки. Вважається, що статуетки для чайної церемонії наповнюють майстра енергією та допомагають йому. Задля цього їх щедро поливають водою та чаєм.

Китайські чайні фігурки – не просто набір чайних супергероїв, а справжнісінькі божества, які здатні виконувати бажання і дарувати благополуччя. У це вірять китайці, і в силі божеств хочеться переконатися всім, хто цінує оригінальний червоний і зелений чай з Піднебесної. До речі, фігурки для чайної церемонії купити можна в NewTea, вибравши кілька витончених створінь для власної дошки. Ми доставимо їх швидко і дбайливо по Києву і всій Україні разом із вибраними чаями, щоб ви змогли насолодитися чаюванням повною мірою.

Для чого використовують чайні фігурки?

Естетика та смисли – це чудово, але фігурки для чайної церемонії мають і цілком практичну цінність:

 • Можливість зібрати увагу гостей за допомогою статуетки для чайної церемонії. Особливо це важливо в компанії дуже різних людей, наповнених своїми думками та інтересами. Кожного з них буде легше долучити до моменту та створити гармонійну атмосферу за допомогою жабки, на яку ллється вода, і найсмачнішого чаю, який щойно розкрився на їхніх очах. Погодьтесь: у час «кліпового» мислення дуже важливо тренувати усвідомленість та вміння оцінити час тут і зараз.
 • Захист дому за допомогою чайного божества. Те, що для нас, – іграшки для чайної церемонії, в Китаї – утілення цілих поколінь, які вірили в силу хранителів дому та сім'ї. Кому не захочеться залучити трохи більше радості й удачі до своєї оселі ось таким нехитрим способом? А думки, як відомо, є матеріальними.
 • Друзі, здатні розділити з вами чаювання. Часто чаювання стає медитацією, тому що його просто немає з ким розділити. Уявіть тепер, що у вас з'явилися не просто чайні іграшки, а справжнісінькі співрозмовники: дуже уважні, але мовчазні. На них завжди приємно дивитися, висловлюючи думки майже вголос.

Отже, чайні фігурки купити варто з багатьох причин, і одна з них точно виявиться для вас близькою.

Чайні іграшки купити, в Києві

Які бувають фігурки для чайної церемонії?

Чайні статуетки мають свої імена, і серед них є найпопулярніші, це:

 • Трилапа жаба – символ безсмертя, незліченного багатства та вічного благополуччя. Вона оберігає добро в домі.
 • Ші Лай Юнь Чжуань – у перекладі звучить як «прийшов успіх і обертається». У лапах мініатюрного собаки не просто кулька для гри, а ціла планета, яку іграшки для чайної церемонії активно повертають до найкращих часів.
 • Хотей – один із сімох богів щастя. Потріть його животик 300 разів, загадуючи бажання, – і чекайте на швидке здійснення.
 • Собака Фо – істота, яка приносить радість, удачу та благополуччя. Вона оберігає будинок від недоброзичливців і нещастя.
 • Лу Юй, або Чайний Мудрець, – це першовідкривач чаю. Його частіше виставляють на вівтарях, ніж на дошках, але купити фігурки для чайної церемонії, що зображають його, також можливо.
 • Теж можна знайти китайські чайні фігурки, що зображають тигрів і левів (символізують силу), дракона (чари) та мудреців (гармонію й виваженість вчинків).

Ціна залежить від виду фігурок. На вартість, скоріше, впливають естетичність і походження.

Як вибрати статуетки для чайної церемонії?

Відповідь одна – ідеальні чайні іграшки купити можливо тільки інтуїтивно, покладаючись на смак і уявлення про радісне заспокійливе чаювання. Тепер можна купити чайні фігурки, що не входять до традиційного пантеону: зайців, котиків, гусениць і навіть свинок. Головне – щоб вони приносили задоволення господареві.

Насправді, чайним другом можуть стати не тільки традиційні фігурки для чайної дошки, а й навіть морський камінчик з курорту, що символізує найкращі літні спогади, безтурботність і радість.

Де купити?

Вартість фігурок може відрізнятися залежно від походження та складності виробу, а також від матеріалу, з якого вони створені (існують навіть ювелірні варіанти). Що б ви не обрали, ціна статуеток у спеціалізованому чайному магазині NewTea вас обов'язково ощасливить і надихне купити ще кількох захисників-божеств у подарунок для важливих і близьких людей. А ми із задоволенням доставимо їх вам за допомогою адресної доставки по Києву та з «Новою Поштою» по всій Україні.

Скільки коштує Чайні фігурки на сайті NewTea?
Вартість на Чайні фігурки від 144 до 2099грн.
Нові надходження в категорії Чайні фігурки:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській