Посуд для пуеру

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Відмовитися від суєти і знайти внутрішнє джерело мудрості допоможе правильний чай. Найкраще на роль провідника в такій чайній медитації підходить пуер – розкіш, якій просто необхідний правильний посуд. Поговоримо про нього докладніше?

Китайська чайна церемонія – квінтесенція прекрасного: задоволення від найпрекраснішого й найдавнішого напою та естетична насолода від того, як підібрано набір для чайної церемонії з пуером, адже саме цей чай є брамою в цілий світ дивовижних смаків елітного чаю. І якщо ви хочете привчити себе не пити чай на льоту, а насолоджуватися церемоніальністю й розкриттям смакових відтінків, точно варто купити посуд для заварювання пуеру, який роками радуватиме вас і ваших близьких.

Способи заварювання та необхідний посуд для чаю пуер

Кожен любитель чаю знає, що пуер заварюють короткими проливами і наповнюють свіжим зіллям мініатюрні піали. Проте аксесуари для чаю пуер на них не закінчуються, адже в чайній церемонії обов'язково мають бути присутніми всі чотири стихії:

 • Вогонь (для підігрівання води) – тут стануть у нагоді не тільки традиційні аксесуари для заварювання пуеру, такі, як гайвань і чахай, а й сучасний заварник із жароміцного скла.
 • Вода (для заварювання чаю) – не надто високої температури, фільтрована.
 • Земля – це посудини, в які «приземляється» готовий чай: чабань – столик-піднос зі зливом для води, на якому розміщується весь посуд для заварювання пуеру, піали на 30–50 мл, а також чахе – традиційна коробочка для зберігання сухого чайного листя, з якого так приємно вдихати його аромат перед заварюванням.
 • Метал – особливий ніж, який не розрізає, а акуратно розщеплює спресоване листя пуеру, щоб воно не розліталось і не розтріскувалося. Це можуть бути ніж, лопаточка чи шило для пуеру зручної форми, щоб відділити потрібний шматочок млинця, цеглинки або точі пуеру для подальшого заварювання. Вартість цих аксесуарів залежить не стільки від виду, скільки від естетики виконання.

Купити посуд для пуеру краще там само, де ви купуєте свій улюблений чай. А робите ви це, швидше за все, у спеціалізованому чайному магазині – такому, як New Tea. У нас знайдуться не тільки найвитонченіший посуд для пуеру, ціна якого вас точно порадує, а й безліч чайних представників, з якими ви ще не встигли познайомитися. Вибирайте, щоб якнайшвидше отримати радість із адресною доставкою по Києву та «Новою Поштою» по Україні.

Посуд для заварювання пуеру: види

Отже, який буває посуд для чаю пуер? Познайомимося з кожним елементом ближче:

 • Чахе – уже відома коробочка для зручного зберігання улюбленого чаю.
 • Чабань – дошка-столик із піддоном або трубкою для зливання води. Вона має бути достатнього розміру, щоб було зручно розмістити всі аксесуари для пуеру. Не соромтеся проливати на неї воду під час заварювання чаю: китайські вірування свідчать, що так ви приваблюєте в дім здоров'я та достаток.
 • Гайвань – спеціальна чаша для заварювання, що складається із блюдця з кришкою.
 • Чахай – посудина-глечик, з якої традиційно розливають чай. До неї зілля потрапляє просто з гайвані.
 • Піала – мініатюрна чаша без ручки, з якої маленькими ковтками дегустують найкращі китайські чаї. Кожна нова піала – це нове заварювання пуеру. Зі звичайною чашкою ви не отримаєте такої насолоди від чаю, тому що в будь-якому випадку трохи поспішатимете. Ось чому традиційний посуд для пуеру – це просто знахідка для справжніх чаєманів і чаєзнавців. А його вартість часто не перевищує ціни на звичайні термопоти, термоси та чашки.

Аксесуари для пуеру купити, в Києві

Посуд для пуеру: що потрібно знати при його вибір

Посуд для заварювання пуеру може бути виготовлений як із традиційних, так і з сучасних матеріалів. У кожного рішення є переваги:

 • Гайвань найчастіше буває порцеляновою. Її доводиться ретельно промивати, щоб очистити від слідів чаю і вберегти від подряпин. Зате вона дозволяє сповна насолодитися неперевершеним ароматом і видом чайного листя, що оживає.
 • Традиційний чайник чахай, або чаху, виготовляється з легендарної ісинської глини (у New Tea ви легко знайдете оригінальні ісинські чайники). Проте головне, чим має відрізнятися цей посуд для чаю пуер, – товсті стінки та невелика кришка, здатна міцно закривати округлий чайник. Завдяки цьому вода остигає повільніше, а чай виходить насиченим і трохи солодкуватим. Із сучасних варіантів варто звернути увагу на вироби із загартованого скла, кераміки, порцеляни та глини.
 • Піали були і залишаються порцеляновими, адже China – це про чайний сервіз та інші вироби з порцеляни. Це тонкостінний матеріал, винайдений у Китаї, який видає характерний витончений дзвін під час церемонії. Якщо ви хочете знайти щось міцніше для повсякденного використання, варто зупинитися на кераміці або загартованому склі.

Де купити?

Купити посуд для чаю пуер краще там, де ви відшукали найбільш підходящі, близькі за духом і які відповідають вашому смаку вироби. Особливо добре, якщо ви можете розглянути їх не тільки онлайн. Заходьте до чаївні New Tea в Києві, щоб насолодитися витонченістю різноманітних чайних аксесуарів, і замовляйте їх із дбайливою доставкою по всій Україні після детальної консультації. І нехай ваш улюблений пуер розкриває свої найкращі риси.

Який Посуд для пуеру частіше купують за квітень 2023:
Скільки коштує Посуд для пуеру на сайті NewTea?
Вартість на Посуд для пуеру від 19 до 9999грн.
Нові надходження в категорії Посуд для пуеру:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській