Упаковка для чаю

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

У що упакувати чай, щоб він правильно зберігався, виглядав презентабельно та зручно виймався з ємності чи коробки? Який матеріал вам ближчий і чому упаковка – частина чайного образу? Розберемося просто зараз і виберемо упаковку для свого чаю.

Щоб чай зберігався весь належний строк, не втрачаючи чудового аромату і корисних властивостей, його потрібно правильно запакувати. Добре, якщо ви вже обзавелись ємностями, які повністю влаштовують, але що як ваша чайна колекція поповнюватиметься? Упаковка для вагового чаю не завжди розрахована на більш-менш тривале зберігання, а пакети для упаковки чаю зручні для дому, але не виглядають презентабельно як подарунок. Ось чому кожна упаковка чаю має свої переваги та недоліки, місце та час.

Розберемося з тим, якими бувають упаковки для чаю, від чого залежить їх вартість і які можна знайти в NewTea з доставкою по Києву та Україні. Увага, власники кав'ярень: у нас можна купити упаковки для чаю оптом. У цілому, ласкаво просимо до каталогу 😊.

Упаковка для чаю: різновиди

Зустрічають за одягом, чи не так? Від того, як виглядає упаковка, чай залежить не менше, ніж від смаку та аромату: це позначається на його сприйнятті покупцями.

Упаковка для чаю необов'язково має бути шарудливою і блискучою. Можна знайти різні варіанти:

 • Картонна упаковка для чаю – найпопулярніша упаковка для фасування чаю. Виготовляється вона з харчового картону, зазвичай у неї фасують середній чай за ціною. Щоб зберегти первозданний характер чаю, упаковка під чай із картону всередині доповнюється фольгою. Такий продукт можна зберігати близько року. Картон – це не лише упаковка для розсипного чаю, а й зручний варіант для чайних пакетиків.
 • Паперова упаковка для чаю також дуже популярна і використовується в основному для вагового чаю. Якість такої упаковки визначає багатошаровість, і зовнішній шар – найбільш щільний. У такій обгортці можна зберігати чайне листя не більше чотирьох місяців, адже аромат швидко вивітрюється, тому що папір – матеріал, який активно дихає.
 • Жерстяна банка – це та упаковка, чай з якої принаймні приємно пересипати в заварник. Використовується такий вид в основному для висококласних та елітних продуктів. Харчова жерсть не окислюється з часом, не псує чайний смак і дозволяє берегти його аромат якомога довше. Це упаковка чаю, ціна якої додається до вартості зілля. Зате чай у ній приємно ставити на стіл і дарувати. Тим більше, існує безліч дизайнерських рішень та форм банок. А ще жерсть є екологічною: ви можете багато разів використовувати її повторно для нового чайного листя.
 • Керамічна банка – це та упаковка для чаю, купити яку можна для домашнього зберігання чайного листа або навіть як презент. Єдиним мінусом кераміки є її крихкість, тому поводитися з нею потрібно дбайливо. Такі ємності так само, як і жерстяні, представлено в різноманітності варіантів і форм: різних кольорів, з орнаментами, квадратні та прямокутні, у формі фігурок і скриньок. У такій упаковці продається переважно елітний чай. Це респектабельний подарунок і для ювіляра, і для важливого ділового партнера.
 • Дерев'яна коробка – традиційний і найдавніший вид упаковки. Сьогодні можна знайти будь-які варіанти дерев'яної упаковки для чаю, купити реально як найбюджетніші ємності для нетривалого зберігання чаю, так і коробки з елітних сортів деревини. Упаковка залежить від класу чаю. Можна знайти такі чудові екземпляри, упаковані в дерево, якими захочеться милуватися.
 • Поліетилен. Те, у що ніколи не пакують якісний чай, щоб не дозволити йому задихнутися.

Вибір упаковки для чаю

Крім естетичних переваг, на перший план при виборі чайної упаковки виступає тривалість зберігання, а також привід для покупки.

На свято хочеться купити упаковку для чаю з дерева або кераміки, піднести жерстяну ємність як приємний презент і насолоджуватися зручністю власного використання.

Для менш тривалого зберігання підходить паперовий або картонний варіант. Папір чи картонна упаковка для чаю оптом – це те, що обирають власники кав'ярень. Крім функціональності та екологічності, картонну упаковку для чаю купити оптом варто ще й заради правильного зберігання вибраного зілля у вашому закладі плюс їх легко звідти діставати.

Проте головне – це ваше бачення чайної церемонії й того, як подається напій, з чого починається його заварювання. Ось чому вибір упаковки для чаю – настільки індивідуальний процес.

Упаковка чаю: де купити?

Зазирніть до NewTea, щоб вибрати ємність для чаю для себе, на подарунок або для кав'ярні. Упаковка для чаю оптом порадує вас вартістю, тому ви неодмінно захочете повернутися сюди ще. Адже крім функціональності та естетики упаковка, представлена в каталозі New Tea, ще й приїде до вас із блискавичною та дбайливою адресною доставкою по Києву та з «Новою Поштою» – по всій Україні.

Скільки коштує Упаковка для чаю на сайті NewTea?
Вартість на Упаковка для чаю від 49 до 559грн.
Нові надходження в категорії Упаковка для чаю:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській