Піали з подвійними стінками

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Чому традиційні піали для чаю досі популярні? Навіть не завдяки церемонії, а за рахунок зручності та естетики. В цих мініатюрних посудинках – чайна душа, і зараз саме час дізнатись, які ще переваги вони мають. Розберемося разом?

Як же іноді хочеться відпочинку від шаленого ритму, радості спокійного споглядання світу і смачного чаю не в термочашці! Заради таких моментів варто розставити в кухні або вітальні піали з подвійними стінками, налити в них найбільш ароматне свіжозварене зілля і зробити малесенький ковток, що відкриває портал в інший світ. Це спосіб по-справжньому насолодитися чайною церемонією, розкриваючи чай з усіх існуючих сторін. З величезною чашкою так не вийде.

Що таке піала з подвійним дном?

Мініатюрна та витончена піала з подвійним дном – це поєднання традицій і сучасного підходу. Традиційно чайний напій п'ють потроху, насолоджуючись кожним відтінком смаку, а подвійні стінки дозволяють робити це ще безпечніше та із задоволенням. Таку піалу приємно тримати в руках, вона тішить око і серце й дозволяє зіллю розкрити саме ті риси, яких від нього очікуємо.

Для чого використовують піали з подвійними стінками?

Сьогодні для всіх поціновувачів чаю піали для чаю з подвійним дном стали незаперечним трендом:

 • виглядають стильно;
 • міцніші за інші піали;
 • не бояться різких коливань температури;
 • виглядають і використовуються як традиційний посуд і є ультрасучасним рішенням.
 • Використовуються піали з подвійним дном у всіх типах чайних церемоній, крім, хіба що, релігійних. Їх властивості й зовнішній вигляд не відрізняються від звичних з давніх часів піал, при цьому вони:
 • легко миються;
 • мають різні форми та об'єми (30–70 мл);
 • абсолютно безпечні навіть для дітей, тому що не нагріваються від обпікаючого чайного вмісту.

При цьому піали з подвійним склом відіграють роль міні-термосу і за рахунок порожнечі між стінками довше зберігають температуру напою. Купити піалу з подвійним дном варто заради того, щоб неквапливо знайомитися з новими чаями та насолоджуватись уже улюбленими.

Піали з подвійним склом в основному мають невисоку вартість, добре слугують і можуть стати чудовим подарунком на новосілля, день народження або професійне свято. Ціна визначається брендом і кількістю піал у наборі. Купити піали для чаю з подвійним дном можна у спеціалізованому чайному магазині разом із найкращими представниками чайних сімейств. NewTea порадує вас великим асортиментом, у якому обов'язково знайдуться саме ваші піали з подвійними стінками, з приємною ціною, дбайливою адресною доставкою по Києву, а також відправкою з «Новою Поштою» по всій Україні.

Піала з подвійним дном купити, у Києві

Які бувають піали для чаю з подвійним дном та як їх вибрати?

Естетична піала з подвійним дном нагадує формою милий гарбуз. Ідеальний об'єм, у якому найзручніше вибирати піали для чаю з подвійним дном, – 50 мл. Саме така піала з подвійними стінками дозволяє всебічно вивчити і насолодитися навіть елітним чаєм. А ще – не переборщити з чайним кофеїном: напої все ж таки бувають досить міцними, а при щедрому вживанні втрачаються смак і чарівність навіть найкращого зілля.

Піала для чаю з подвійним дном, яку ви виберете, має легко лягати в руку. Звичайно, це важко перевірити, вирішивши купити піали з подвійними стінками онлайн. Проте допоможуть відгуки і фотографії, а також зазначені розміри і консультація (ми в New Tea готові розповісти всі подробиці про чайний посуд, що зацікавив вас).

Вартість залежить від того, наскільки великий набір ви купуєте, від матеріалів (боросилікатного скла чи кераміки) та виконання вашої піали з подвійним дном. Можливо, вона повністю прозора, а може, на неї вручну нанесено глазур'ю хитромудрий орнамент і китайські ієрогліфи. Головне – уявляти, який посуд ви хочете бачити на своєму столі.

Де купити?

Зазвичай піалу для чаю з подвійними стінками купують якщо не разом із чаєм, то в улюбленому спеціалізованому магазині. Може здатися, що знайдені в сувенірному магазинчику піали нічим не поступаються, але вони так і залишаться сувенірними, придатними для того, щоб на них тільки дивитися. Продуманими чайними піалами ви зможете користуватися роками. Ось чому варто вибрати варіант, що найбільш сподобався, у NewTea і в найкоротші строки отримати його з доставкою по Києву і всій Україні.

Який Піали з подвійними стінками частіше купують за лютий 2023:
Скільки коштує Піали з подвійними стінками на сайті NewTea?
Вартість на Піали з подвійними стінками від 279 до 299грн.
Нові надходження в категорії Піали з подвійними стінками:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській