Керамічні піали, чайвані

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Кераміка – універсальний, святковий і завжди доречний матеріал. Як не використовувати її для чайних піал? Різноманітність видів кераміки та її розпису дозволяє створювати справжні витвори мистецтва і радувати себе смачним чаєм та витонченістю посуду.

Сучасний світ повертається до традиційних піал для того, щоб отримувати насолоду від найкращих чаїв. І не дивно: на бігу неможливо відчути всі відтінки смаку, розглянути гру світла у щойно приготованому напої та по-справжньому відпочити, щоб уся користь чаю вільно розлилася всередині. Ось чому керамічні піали – маст-хев для справжнього чаємана. От тільки які купити?

Що таке керамічна піала?

Піала керамічна – виріб із традиційного матеріалу, мініатюрна чашка без ручок напівсферичної форми. Відсутність ручок пов'язана з давнім кочовим способом життя азіатських народів: посуд було зручно перевозити, а завдяки формі він довше зберігав налитий напій теплим. Спочатку для їх створення використовувалася глина, а тепер можна відшукати піали з кераміки, скла, фарфору та навіть каменю.

Навіщо використовують піали з кераміки?

Саме слово «піала» походить з перської мови й означає посуд для супів, інших страв і напоїв у східній кухні. Найчастіше можна знайти керамічні піали в мініатюрних розмірах: від 25 до 120 мл.

Керамічна піала допомагає зробити чаювання повільним і розкрити напій з нового боку в кожному новому маленькому ковтку. Це справжній подарунок для поціновувача чаю, тож піали з кераміки варто вибирати лише у спеціалізованих чайних магазинах і від перевірених брендів, щоб вони радували естетикою та міцністю роками. Зазирніть до асортименту NewTea – і вам одразу захочеться купити скляні піали або керамічні зі швидкою доставкою по Києву та всій Україні. І ціна вас потішить.

Які бувають керамічні піали?

Щоб зрозуміти, як відрізняються одні піали від інших, можна звернути увагу на чаї, для яких вони підходять:

 • Так, керамічна піала завжди більше підходить для ферментованих чаїв, яким для розкриття потрібна більш висока температура. Для таких чаїв краще купити скляні піали або керамічні, з потовщеними стінками або подвійним дном.
 • Глазурована керамічна піала – ідеальний варіант для дегустації улунів. Пов'язане це з тим, що ефірні олії, які містяться в чаях, затримуються в піалі довше завдяки глазуруванню, не вивітрюються відразу і розкриваються поступово – у міру продовження вашої чайної церемонії.

Керамічні піали купити у Києві

Як вибрати керамічні піали?

Керамічні піали купити варто для того, щоб торкнутися тисячолітніх чайних традицій. Вибирати їх слід, виходячи з кількох таких критеріїв, як:

 • Упевненість у виробі: для новачка краще вибирати міцніші піали з потовщеними стінками.
 • Бренд: ви не знайдете справжніх піал у сувенірному магазинчику. Тільки перевірені бренди чайного посуду створюють вироби на роки, які радуватимуть вас, не тріскаючись, не покриваючись подряпинами та надійно витримуючи навіть високу температуру напою. Часто вартість таких піал не набагато вища, ніж тієї, яку ви знайдете в найближчому магазині.
 • Оформлення: кераміка може бути повністю гладенькою або глазурованою. Це може бути машинна чи ручна робота, і від дизайну також залежатиме ціна.
 • Поверхня: вона може бути трохи шорсткою, але не повинна мати зазублин, і вже точно зобов’язана мати ідеальну напівсферичну форму.
 • Ергономічність: піалу має бути приємно та зручно брати до рук, вона не повинна вислизати, а чай – проливатись. Орієнтуйтеся на розміри та фотографії, консультуйтесь, а ще краще – приїжджайте до чаївні NewTea в Києві, щоб самостійно потримати в руках майбутню покупку. І, звичайно, оглядайте її на пошті при доставці по Україні.
 • Вартість: вона залежить від оформлення, популярності бренду, а також від того, купуєте ви одну піалу чи набір. Не потрібно гнатися за найбільш дорогими варіантами, але й зупинятися на економічних – теж не найкраще рішення. Головне – щоб піали підходили вам і в цьому аспекті також.

Де купити?

Найкраще вибирати посуд для чаю там, де ви звикли купувати свій улюблений оригінальний чай. NewTea порадує вас асортиментом і того, і іншого. Переконайтеся прямо зараз!

Який Керамічні піали, чайвані частіше купують за березень 2023:
Скільки коштує Керамічні піали, чайвані на сайті NewTea?
Вартість на Керамічні піали, чайвані від 75 до 1499грн.
Нові надходження в категорії Керамічні піали, чайвані:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській