Скляні піали, чайвані

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Автентичність прекрасна. Особливо якщо додати до неї технологічну простоту і витонченість сучасних матеріалів. Усе це поєдналось у привабливих піалах зі скла, які завоювали мільйони чаєманських сердець по всьому світу. Що ми знаємо про них?

Уміння сповільнюватись – унікальність у наші дні. Все встигати і всього досягати хоче кожен, а от вміти присвятити час своїм внутрішнім відчуттям і насолодитися церемоніальністю – досить важко. Від пиття чаю на ходу навряд чи можна отримати щось, крім ефекту, а хочеться задоволення від напою! Тут у хід і вступають східні традиції: наприклад, пиття чаю з мініатюрних піал. Саме так знайомство з ним стає правильним і повноцінним. А сучасні скляні піали для чаю допомагають чаю розкрити свої найкращі риси.

Що таке скляні піали?

Скляні піали – традиційний посуд для чаю в сучасному виконанні. Китайська піала прийшла до сучасних чаеманів із давнини і зуміла перетворитися на трендове, привабливе і по-справжньому зручне у використанні чайне приладдя.

Навіщо використовують піали зі скла?

Звичайно ж, піала для чаю скляна – символ повільної та розслабленої чайної церемонії. А прозорі стінки допомагають ще повніше насолодитися переливами чайних відтінків і грою світла.

Скляні піали для чаю можна сміливо використовувати для будь-якого чаювання, крім, хіба що, традиційного. Хоча й у цьому випадку глиняні та порцелянові елементи легко замінить піала зі скла.

Важливо також, що скляна піала для чаю міцніша за інші: її виготовляють із загартованого боросилікатного скла, тож вона навіть може витримати падіння. Також піала скляна легко миється, зручно і не ковзаючи лежить у руці, не дуже швидко нагрівається, тож є безпечною навіть для чаювання з дітьми.

Які бувають піали зі скла?

Скляна піала для чаю від надійного бренду завжди виготовляється з міцного скла. Чим піали зі скла різняться між собою:

 • об'ємом: піала для чаю скляна може вмістити 30–70 мл чаю;
 • формою: скляна піала може бути більш округлою або трохи видовженою;
 • вартістю: ціна залежить від виробника, кількості виробів у наборі та якості скла.

Ось чому NewTea радить не купувати піали зі скла у придорожніх сувенірних магазинах і зупинитися на тих виробах, якими можна буде впевнено користуватись, а не тільки дивитися на них. Для цього заходьте в наш каталог, вибирайте найбільш підходящі піали скляні та насолоджуйтесь улюбленим чаєм, який точно захочеться купити разом з ними.

Піали зі скла купити, в Києві

Як вибрати скляні піали для чаю?

Скляні піали – рай для візуалів: через них так приємно спостерігати за жаром, що виходить із чудового напою та перетворюється на аромат. Яка скляна піала найкраще підійде такому естету:

 • З подвійними стінками, щоб довше зберігати температуру напою та одночасно не обпікати руки. Така піала дозволить насолоджуватися напоєм, що ніби ширяє в невагомості просто над вашими руками, і посилить естетичний ефект від зілля.
 • Яка зручно лежить у руках, а отже – має один з основних об’ємів (про розміри піал можна додатково проконсультуватись у магазині, особливо якщо купуєте онлайн). Оптимально обирати вироби на 50 мл, але для елітного та рідкісного чаю ідеально пасуватимуть піали на 30 мл. А для тих, хто тільки робить перехід від великих чашок, підійдуть вироби об’ємом 70 мл.
 • Брендові, але підходящі за ціною індивідуально для вас. Можна купити скляні піали набором, і від його величини також залежатиме вартість.

Де купити піали для чаю зі скла?

Щоб милуватись елітним чаєм і навчитися зрештою медитувати з піалою в руках, пропонуємо зазирнути до каталогу NewTea або відразу до чаївні в Києві, щоб особисто бачити всю красу майбутньої нової покупки і навіть на місці продегустувати з неї новий напій. Ми доставляємо товари по всій Україні й перевірили кожний бренд, який потрапив на сторінки нашого магазину. Тож ваші нові піали надовго стануть для вас найулюбленішим посудом.

Який Скляні піали, чайвані частіше купують за лютий 2023:
Скільки коштує Скляні піали, чайвані на сайті NewTea?
Вартість на Скляні піали, чайвані від 30 до 1299грн.
Нові надходження в категорії Скляні піали, чайвані:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській