Заварники для чаю

Чудовий зразок скандинавського дизайну! Чіткі вивірені лінії, прекрасна функціональ...
Безкоштовна доставка при замовленні від 1 200 грн
Відкрито
Закрити
0 грн
Залишилося 1200 грн
1 200 + грн
* Знижка не нараховується на акційні товари
Мені цей чайник нагадав грушу: соковиту, стиглу, смачну. Дуже красива кришка, зверху...
Одного разу мені наснився ідеальний чайник. Я не запам'ятала сон, просто пам...
Основна фішка цього чайника - фільтруюча спіраль в носику. Для естетів, які хочуть на...
Цей унікальний гігант пройшов тернистий шлях з Китаю до нас в Україну. Справа в тому,...
Чайник для справжнього естета. Мінімалізм і функціональність - ось принципи Самадойо....
Показать еще 20

Китайський чай подобається багатьом. Але в мегаполісі заварювати його правильно не завжди виходить. Для цього потрібні час, місце, правильний посуд і настрій.

У нашому каталозі представлено тайванські ізіпоти Sama Doyo, в яких можна заварювати чай методом проливу. Точнісінько як у китайській традиційній церемонії, але в 10 разів простіше і швидше.

Чай без проблем із посудом

Ми не раз читали на форумах, що «китайський чай – це смачно, але всі ці складності й незручності з посудом якось не приваблюють».

Так, багато хто відмовляється від корисного чаю і знову повертається до пакетиків із супермаркету. Будь ласка, не робіть цього... Краще один раз купити ізіпот – заварник для чаю, ніж сто разів занурювати синтетичні пакетики і пірамідки у свою чашку.

Насправді ми теж не великі шанувальники гайвані та піалок. Це, безумовно, правильно і корисно, але ж не проводити чайну церемонію на 40 хвилин кожного разу, коли хочеться чаю. Час занадто цінний.

Саме тому ми почали шукати альтернативу. І знайшли. Це заварники з кнопкою тайванського бренду Sama Doyo. Вони спеціально розроблені для швидкого і багаторазового заварювання китайського чаю методом проливу.

Правильная посуда для заваривания китайского чая

Ізіпоти Sama Doyo: 3 в 1

Традиційна чайна церемонія триває від 40 хвилин до 2 годин. Це складний процес, для якого потрібно мати п'ять предметів: чайник, чашку, чахе, гайвань, чахай. За цей час потрібно зробити безліч різних переливань.

І тепер уявіть, що можна 40 хвилин скоротити до 3, а шість девайсів замінити двома (чайник для заварювання Sama Doyo + чашка). При цьому технологія приготування чаю не зміниться.

Ізіпот Sama Doyo складається з трьох предметів, без яких не обходиться чайна церемонія: чайника, ситечка і чахая (для зливання заварки) – 3 в 1.

Традиційно ізіпоти роблять зі скла, щоб крізь прозорі стінки ви змогли оцінити колір і якість заварки. Це не просте скло, а боросилікатне – стійке до високих температур. Ручки, кришки і кнопки зроблено з харчового пластику. Ситечка і кріплення – з антибактеріальної нержавіючої сталі.

Технологія виготовлення чайного посуду

Як влаштований ізіпот?

У верхній частині знаходиться спеціальна «склянка» із ситечком, де заварюється чай. Насипте в нього порцію будь-якого китайського чаю (на упаковці ми завжди вказуємо кількість для одного заварювання) і залліть гарячою водою. Потім закрийте верхню кришку і почекайте кілька секунд чи хвилин (залежить від сорту чаю).

Після того, як чай настоїться, натисніть кнопку на кришці, яка відкриє клапан у нижній частині склянки. Настій виллється у скляний чайник. Клапан захищено мікросіткою, тому навіть найдрібніші чаїнки не потраплять у ваш чай і залишаться у склянці для заварювання. Посилання на інструкцію щодо заварювання.

Технологія виробництва посуду SamaDoyo

Заварювальна склянка знімається, що спрощує процес миття чайника. Також вона щільно фіксується в шийці ізіпоту, тому її не потрібно притримувати під час розливання чаю у кружки.

Кришка герметична і надійна. Навіть якщо ви випадково перевернете заварник для чаю вниз кришкою, то рідина не проллється.

Метод проливу

Китайський чай відомий тим, що його можна і потрібно заварювати багато разів. У звичайному чайнику цього зробити не можна, а ось в ізіпоті – з легкістю. Просто заливайте гарячу воду і натискайте на кнопку. І так кілька разів, доки не відчуєте, що чай випито.

Заваривание чая методом пролива

У Sama Doyo чай заварюється методом проливу. Чаїнки не запарюються окропом, а промиваються, вільно і недовго плавають у гарячій воді, немов би ви заварювали їх у гайвані. У цьому й полягає основна концепція приготування китайських чаїв.

Для порівняння: якщо використовуватимете звичайний чайник для заварювання, френч-прес або чашку, то напій вийде важким, сильно концентрованими і несмачним. Чай «вариться» в гарячій воді й починає гірчити. Краще так не робіть.

Чому Sama Doyo?

На сучасному чайному ринку Піднебесної продається маса ізіпотів різних брендів. Ми протестували багато варіантів, але зупинилися на Sama Doyo. Вони, безперечно, найкращі. Зручні, естетичні, легкі, з простою і надійною конструкцією. Мають гармонійний вигляд на кухні.

В Україні складно знайти подібні чайники, тому ми і вирішили робити їх поставки з Китаю. Це для того, щоб ви змогли заварювати чай правильно дома та в офісі.

Минулого року ми отримали дистриб'юторство в Sama Doyo. І тепер у нашому інтернет-магазині ви можете купити заварник для чаю будь-якого розміру. А ще – модель із ситечком та свічкою для заварювання фруктових і трав'яних купажів.

Колекція заварників для чаю з Тайваня

Заварник з кнопкою – це суперкласний винахід тайванських дизайнерів, який наочно демонструє, що заварювати китайський чай можна правильно і швидко, навіть удома.

Приємного вам чаювання!

Забудьте все, що знали про китайский чай
 
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Живіть в задоволення. Отримайте новий чайний досвід з New Tea
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській