Десерти
Китайський чай найсмачніший без цукру, лимону та інших добавок – це факт. Але солодощі ніхто не відміняв. Особливо якщо це суперкорисі чайні льодяники, космічний шоколад від Бондаренка або київське сухе варення.
Шоколадні цукерки відправляємо в коробочках по 4, 9 або 16 цукерок – на ваш вибір.
Як ми підбирали десерти
Ми звикли в обідню перерву запивати чаєм бутерброд з ковбасою або шматок пирога. Але у світі китайського чаю інші правила:
- Пити повільно, насолоджуючись кожним ковтком.
- Нічим не закушувати, щоб не перебивати смак чаю.
- Пити з маленьких чашок.
Однак у будь-яких правилах є виключення. Навіть брутальний китайський чай можна підсолодити правильними десертами з фруктів та овочів.
Чайні річки, цукеркові береги
У чайних льодяниках є все, що так цінував Віллі Вонка. Вони натуральні, корисні й дуже смачні, без цукру, ароматизаторів та інших шкідливих речовин. Льодяники виробляє Науковий інститут із провінції Аньхой та ексклюзивно продає їх нам. Коли ми запитали у представників інституту про рецепт, вони сказали, що це таємниця, і показали нам сертифікат якості цукерок. Нас це влаштувало.
Але потім все-таки вчені розкололись і розповіли, що входить до складу льодяників: екстракт зеленого чаю, червоні китайські фініки, архат, імбир, насіння коричника і стеркулії пекучої. Ух-х-х, вогняна суміш! Ось чому льодяники з чаю такі приголомшливі!
Ми привезли в чайну кілька упаковок. В Україні про такі солодощі ніхто не чув, тому попиту не було. Але як тільки хтось купив цукерки на пробу, спрацювало сарафанне радіо. До нас за незвичайними цукерками почали приїжджати люди з різних куточків Києва. І швидко їх розібрали.
Наступного разу ми привезли набагато більше льодяників.
Натуральні цукати з фруктів і овочів – смачніша тільки любов
Колись до Києва приїхав винахідник солодощів імператорського двору швейцарець Бальї. Гуляючи по старому Подолу, цей пан послизнувся через весняну сльоту, впав і зламав ногу. Доброзичливі городяни поселили відомого іноземця в одному з найкращих будинків Пріорки – в будинку сім'ї Балабухи.
Нудьгуючи від неробства, пан Бальї почав робити цукати із соковитих київських фруктів: полуниць, вишень, слив, абрикосів, яблук і груш. На знак подяки за гостинність швейцарець навчив пані Балабуху робити сухе варення, яке у ті часи вважалося найвищою кондитерською майстерністю.
Кілька років тому талановиті хлопці вирішили відновити таку прекрасну київську традицію і знову почали виробляти смачні цукати за рецептом сім'ї Балабухів.
Помірно солодкі та пружні цукати зберегли всю корисність фруктів і овочів. Вони чудово поєднуються з будь-яким китайським чаєм і досить ситні для перекусів. Однозначно спробуйте.
Чому ми обрали Кондитерський дім Бондаренка
Ми зустрічалися з Ігорем Бондаренком разів з триста. Може, менше, але багато. Спочатку ми просто розмовляли. Потім пили у нас чай. Потім їли у нього десерти. Потім усе повторилося :-)
Загалом ви можете прийти і перевірити. Або ж у нас на сайті замовити десерти від Бондаренка і перевірити їх.
Хоча що тут перевіряти – їсти треба!