Чорний чай
- Дарджилінг Мускат Делайт SFTGFOP1 літо КаслтонІмператорський50 г
- 7 г
- 25 г
- 50 г
- 100 г + 5 г
- 200 г + 10 г
- 1 кг
950 ₴ - 50 г
- 7 г
- 25 г
- 50 г
- 100 г + 5 г
- 200 г + 10 г
- 1 кг
900 ₴ - 50 г
- 7 г
- 25 г
- 50 г
- 100 г + 5 г
- 200 г + 10 г
1755 ₴ - 50 г
- 7 г
- 25 г
- 50 г
- 100 г + 5 г
- 200 г + 10 г
- 1 кг
700 ₴
- 01Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам?Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам? Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам? Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам? Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам?
- 02А можна купити каву на вагу?А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу?
Лапсанг Сушонг, Ассам, Кімун – це сорти мудрого чорного чаю, яким ми просто одержимі.
Саме їх та десятки інших фантастичних чаїв ви зможете побачити на сторінках нашого каталогу. Чаїв, у які так легко закохатися. Раз і назавжди.
Чай, який у нас називають «чорним», у Китаї та інших країнах Азії називають «червоним». Це найпопулярніший напій на планеті після води.
Це класика серед чаїв. Як «Пори року» Вівальді в музичному мистецтві або ж «Сніданок у Тіффані» в кінематографі.
Нам, будь ласка, чорний чай
Сказати, що в Україні люблять чорний чай, – це нічого не сказати. Частка споживачів цього чаю залишається стабільною на рівні 90%. Зелений, звичайно, теж багато хто п'є, але до популярності «олдскульного» чорного йому поки що далеко.
Мас-маркет vs китайські чаї: вибір за вами
Справжній китайський червоний чай відрізняється від тих, які можна купити в кіоску за рогом у розфасованому вигляді або в супермаркеті. Чаї з мас-маркету створюються за мінімальної участі людини: висаджуються машинами, збираються машинами, ферментуються машинами. Їх щедро удобрюють та обробляють пестицидами для врожайності. Їх купажують у гігантських обсягах і фасують в яскраву, привабливу упаковку. Деякі сорти штучно ароматизують.
А потім у бій вступає реклама, яка жорстоко бореться за вашу увагу та інтерес. І їй це вдається. . Мета маркетингу – переконати вас купити червоний чай. Ми пропонуємо більше: спробувати дійсно смачний напій, зібраний і зроблений вручну. Той чай, який у деякі періоди китайської історії використовувався замість грошей, який подавали до столу китайських імператорів.
Як усе відбувається з китайськими чаями?
Фермери з Юньнані взагалі не думають про рекламу. Їм немає потреби змагатися зі світовими брендами, вони просто роблять якісно свою роботу. Гектари чайних плантацій передаються як спадок від покоління до покоління.
З року в рік фермери всією родиною разом із найманими працівниками вручну збирають урожай і обробляють за допомогою саморобного обладнання та дров'яних печей – на 100% ручна робота і повністю натуральна сировина. Ферментація триває від двох тижнів до місяця. Щоб створити китайський червоний чай, листя мнуть, скручують, обробляють парою та обсмажують. У результаті чайний лист максимально окислюється, змінює колір з яскраво-зеленого на темно-бурий.
Це колосальна праця, але воно того варте. На виході утворюється фантастичний чорний чай із зрозумілим, насиченим смаком і запаморочливим ароматом.Справжній китайський червоний чай і чорний чай, який продається в будь-якому магазині України, – це небо і земля. Достатньо раз купити червоний чай з Китаю і порівняти, щоб зрозуміти, що це «дві великі різниці».
Чорний чай з Піднебесної імперії. | Магазинний чорний чай. |
---|---|
Вирощується у 12 провінціях Китаю. Сорти, про які знає весь світ, з Юньнані та Фуцзяні. | Вирощується в Кенії, Індії, на Цейлоні. |
100% ручної роботи. | 90% машинної обробки. |
Ферментація сировини відбувається невеликими партіями. | Ферментація в гігантських обсягах. |
Ароматизація шматочками фруктів, пелюстками квітів та ефірними маслами (в ароматизованих чаях). | Ароматизація штучна. В деякі чаї додаються барвники. |
Можна заварювати до 10 разів. | Заварюється один раз. |
Увага, розшук: де купити червоний чай із Китаю
Щоб знайти хороший чорний китайський чай, потрібно докласти зусиль. Можна, звичайно, купити чай чорний у найближчому маркеті, але ми не радимо. Купувати цей благородний напій потрібно там, де до нього ставляться як у Піднебесній: з трепетом і повагою. У Києві є таке місце – це наша чайна New Tea. Ми по вуха закохані в елітний чорний чай і пропонуємо розділити цю любов із нами.
Який сорт цікавить: Лапсанг Сушонг чи «Золотий равлик Юньнань», класичний червоний чай чи крупнолистовий із квітами, ягодами, шматочками фруктів? А якщо хочеться чогось, крім китайського червоного чаю, то у нас є також популярні в Україні Ассам і Даржилинг з Індії й Цейлону. У нашому магазині – десятки сортів, які ми особисто відібрали там, де вони виробляються. Тому кожний раз це буде більше ніж просто хороший чорний чай.
Скільки коштує любов: ціна чорного чаю
Радісно усвідомлювати, що китайський чорний чай можна купити в Києві, причому не за всі гроші світу. Для цього заходьте до нашої чайної в Києві або дивіться каталог тут, в інтернет-магазині New Tea. Ціна червоного чаю починається з 60 грн за 50 г, а найдорожчі елітні сорти коштують 350–500 грн. Причому навіть якщо ціна чорного чаю – 80–100 грн, ви все одно можете бути впевнені, що цей чай за якістю набагато кращий від того, що є на полиці в магазині. Ароматніший, смачніший і душевніший.
Що потрібно знати про чорний чай
- Смак. Незалежно від сорту, червоний чай має насичений, зрозумілий смак. У деяких сортах відчуваються хвойні нотки, в інших – квітковий або медовий післясмак. Чорний чай добре поєднується з молоком і лимоном. Саме його подають в Англії до сніданку.
- Колір. Настій красивого темно-бурого кольору. Має дуже апетитний вигляд.
- Аромат. Чорні чаї є особливими. Вони благородні та харизматичні, як Луї Армстронг. Повністю розкривають свій аромат після заварювання, але зачарувати можуть з першої нотки.
- Зберігання. Зберігати чорні чаї можна на кухні в шафці. Строк придатності – три роки. Але після того, як ви купили чорний чай і відкрили пачку, зберігайте чай не довше року. І пам'ятайте, чай – не для того, щоб зберігати, а для того, щоб пити. Не можна тримати чай біля продуктів харчування, вони легко вбирають у себе сторонні запахи.
- Упаковка. Чорний чай, на відміну від зеленого, можна фасувати у вакуумні упаковки. Що ми й робимо.
- Властивості. У чорному чаї є кофеїн (14–70 мг у 200-мілілітровій чашці). Він добре тонізує і бадьорить.
Поради від чайних експертів
Перед тим, як купити чорний чай, обов'язково зверніть увагу на три критерії:
- Зовнішній вигляд чаїнок. Чаїнки мають бути однакового розміру, щільно скрученими.
- Колір завареного листя. М'які та одноколірні чайні листочки свідчать про якісний чай.
- Настій. Навіть найнасиченіший заварений чай повинен бути прозорим. Перевірити це дуже просто. Заваріть чай у скляному заварнику і піднесіть його до світла. Він немов світиться зсередини. І це має приголомшливий вигляд.
Червоний чай є міцним, точним і дуже харизматичним. Спробуйте, ви будете в захваті!