Трав′яний і квітковий чай
- 01Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам?Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам? Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам? Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам? Ви можете запакувати мені 200 грам у пакетики по 50 грам?
- 02А можна купити каву на вагу?А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу? А можна купити каву на вагу?
Трав'яні чаї популярні завжди. Так само як чорна сукня від Шанель або класичний кінематограф.
Наші мудрі бабусі використовували трав'яні чаї для підвищення життєвого тонусу і зміцнення здоров'я. І ви так можете робити.
У цьому каталозі зібрано сушені квітки і трави: від гірської лаванди до дикого лемонграссу.
Ви можете заварювати кожний вид окремо, змішувати їх або додавати як ароматичну добавку до чаю. Насолоджуйтеся чудовим ароматом і приголомшливим смаком.
Трав'яний і квітковий чай
Трав'яні чаї не виходять з моди: як «маленька чорна сукня» від Коко Шанель або джинси Levi's.
Коли в Китаї тільки закладалися традиції чайної церемонії, наші предки вже заварювали чай на травах. Мудрі слов'яни, крім того, щоб утамувати спрагу, пили трав'яні чаї ще й для зміцнення імунітету. А якщо траплялася недуга, трав'яні чаї замінювали і панадол, і аспірин, і нурофен. Навіть нині багато наших клієнтів, коли хочуть купити чай трав'яний або квітковий, насамперед думають про користь для здоров'я. Ми зібрали нашу колекцію чаїв і для тих, хто піклується про здоров'я, і для тих, хто хоче прикрасити свої домашні чайні композиції, і для тих, хто любить прекрасний запашний смак трав і квітів.
У каталозі нашого магазину є знайомі українцям сушені трави, у тому числі іван-чай, та екзотичні квіти: від бутонів французької троянди до золотого амаранту.
Ви можете купити фруктові чаї та заварювати кожний сорт окремо, створювати купажі або додавати невелику кількість заварки як ароматичну добавку до звичайного листового чаю. Пробуйте, експериментуйте, створюйте нові смаки та аромати і пийте чай із задоволенням.
Трав'яна палітра від New Tea: три десятки смаків
На нашому сайті ви можете купити трав'яний чай у будь-яких видах:
- трави: наші сушені карпатські трави, китайські джіаогулан і лемонграсс, трав'яні купажі;
- квітки: ромашки, незабудки, гібіскусу, гвоздики;
- квіткові бутони: персика, хризантеми, жасмину, троянд
Любителі яскравіших смаків можуть купити фруктовий чай у сусідньому розділі.
Якщо ви шукаєте добавки до чаю, то наполегливо рекомендуємо сушену цедру. Це не те щоб фруктовий чай – хоча її заварюють і окремо. Але якщо при заварюванні зеленого або чорного чаю покласти цю цедру в чайник або інфузер, то станеться магія. Ми це підгледіли в наших китайських друзів. У Китаї чай із цедрою – хіт сезону, тому що це ДУЖЕ смачно. Ціна за цедру в нас на сайті вказана за 50 г, цього вистачить на 10–20 заварювань, якщо додавати по одній пелюсточці.
Справа смаку: які купити трав'яні чаї
Квітковий чай, який можна купити в нас, поділяється на заспокійливий, зігріваючий, тонізуючий, вітамінний і лікувальний. Кожний по-своєму корисний і смачний. Вибирайте, який із популярних трав'яних чаїв підходить вам:
- османтус: це найдорожчий трав'яний чай, ціна за 50 г – від 300 грн. Ефірну олію османтусу додають до парфумів, у чаї квітки теж чарівно пахнуть. Китайці вважають, якщо заварювати цей настій щодня, можна за рік помолодшати на п'ять років – вагомий аргумент, щоб купити квітковий чай;
- лаванда: ароматні чисті квіти, які зібрано на гірських схилах, заспокоюють і розслаблюють. А ще лавандовий настій зміцнює імунітет. Чай трав'яний із квіток лаванди – це ціна вашого залізобетонного спокою під час авралу на роботі або сесії;
- жасмин: висушений жасмин зберігає ніжний свіжий аромат, а в гарячій воді бутони «прокидаються», і запах посилюється багатократно. Напій бадьорить і заспокоює нерви;
- лемонграсс: ми привозимо його з Китаю, щоб ви змогли цей чай трав'яний купити в Києві. Лимонна трава – популярна аромадобавка з легкими цитрусовими нотками. Чай із лемонграссу допомагає при спазмах і лихоманці.
Вітамінні чаї можна пити хоч кожний день. Зігріваючі настої чудово підійдуть для вогкої погоди, а охолоджуючий квітковий чай вгамує спрагу в спеку. Трав'яні чаї ідеально підійдуть для ранньої весни, коли організму бракує вітамінів і потрібно підтримати імунітет. Настій із лугових і лісових трав заповнює дефіцит вітамінів в організмі, виводить токсини, надає сил і бадьорості.
Ось тільки з лікарськими чаями будьте обережнішими. Враховуйте рекомендації та протипоказання і пам'ятайте: добова норма чаю – 2–3 чашки.
Загалом, пробуйте і вивчайте трав'яні чаї; ціна, опис смаку і властивостей є в інформації до кожної позиції. Це смачно, ароматно і дуже корисно.
Примітка!
Душевна компанія: чаї для сауни
Яка ж лазня без посиденьок за запашним чаєм після парної. Хороший чай – насолода для душі й тіла: розслабляє, очищає, зігріває і бадьорить – кому що потрібно. Ось наші рекомендації:
- Перед походом до сауни краще випити напій, що бадьорить: купити квітковий чай із лавандою, лимонником або жасмином.
- Щоб у парильні «сім потів зійшло», краще зробити малиновий або липовий настій.
- Піймати дзен після лазні допоможуть вітамінний чай з трав, фруктові або квіткові купажі.
Як збирають і готують трави
Перед тим, як трав'яний чай купити в Києві, пропонуємо дізнатись, як виробляються ті чаї, які представлені в нашому магазині. Для натуральних чаїв трави, пелюстки і бутони квітів збирають вручну, як і сотні років тому. Збирачі працюють тільки за сухої погоди, коли зійшло сонце і висохла роса. В чай трав'яний відбирають тільки здорові квітки і трави без бурих і жовтих плям. Урожай перебирають, очищають від дрібного сміття, гілочок, листя. Сировину для майбутнього чаю в'ялять і сушать на відкритому повітрі під навісом або на горищі. Повністю висушені трави, квіти і шматочки фруктів фасуються і відправляються до нас, вам залишається тільки вибрати фруктовий чай і купити його.
Як зберігати?
Купити фруктовий чай – половина справи. Щоб напій швидко не втратив корисних властивостей і смаку, потрібно правильно зберігати цей продукт, оскільки волога «вбиває» заварку швидше за все. Трав'яний чай після розпакування покладіть до полотняного мішечка або паперового пакета і залиште в сухому місці. Інші продукти – погані сусіди: запахи перемішуються, при цьому втрачається аромат – фішка квіткового чаю.
Чай із вираженим ароматом бажано пересипати до скляної банки з герметичною кришкою, так запах точно збережеться. Фруктовий чай купити можна скрізь, але зберігають його до двох років. Хоча, якщо фруктові чаї куплені в New Tea, то навряд чи пролежать так довго: вони настільки смачні, що дуже швидко закінчуються.