Найпоширеніші міфи про коронавірус

Найпоширеніші міфи про коронавірус

Коронавірус розповсюджується по всій планеті шаленими темпами. Так само швидко в соцмережах та медіа поширюються чутки і фейки про штам вірусу. В паніці люди починають вірити у все, що їм транслюють в інтернеті сумнівні пабліки і масово скуповувати фейкові «ліки від COVID-19».

Оскільки ми тісно співпрацювали з китайськими постачальниками і в Піднебесній є багато наших друзів, ми вважаємо нашим моральним обов’язком розвінчати найпоширеніші міфи про коронавірус і розвіяти всі ваші хвилювання щодо замовлень китайського чаю в New Tea.

Головне наше завдання зараз – зберігати спокій.

Міф 1 – коронавірус емігрує з бананами

З самого початку появи коронавірусу в інтернеті поширювались повідомлення, що ним можна заразитися через банани чи інші фрукти. Це фейк. Жодних доказів про такі зараження не було. Крім того, вірус передається повітряно-крапельним шляхом від людини людині. Ймовірність того, що штам COVID-19 зможе існувати поза організмом більше 2 діб, зводиться майже до нуля. 

На всякий випадок нагадуємо, що фрукти необхідно ретельно мити.

Самые распространенные мифы о коронавирусе - фото 1

Міф 2 – штам транспортується в посилках з AliExpress

Стільки мемів про замовлення з Аліекспресу світ ще не бачив. Люди хвилювалися, що разом з новими навушниками чи чохлом на телефон приїде «сюрприз».

В перші дні вірусу компанія Аліекспрес заявила, що всі посилки проходять санітарну обробку. Проте через неймовірний посів паніки у соцмережах люди почали побоюватися забирати свої замовлення з поштових відділень.

Пізніше вчені довели, що штам COVID-19 може триматися на твердих поверхнях до 5 днів при кімнатній температурі. Навіть якщо так, замовлення з Китаю їде в Україну 3-4 тижні і далеко не в ідеальних умовах. Тому, знову ж таки, ризик зараження зменшується до нуля. 

чай от коронавируса 
мем о коронавирусе

Міф 3 – алкоголь лікує

В інтернеті довгий час гуляли фейкові новини, що 250 грамів горілки, віскі чи коньяку в день – і вірусу як не було. Ясно, що це жарт. 

Не забувайте, що алкоголь навпаки пригнічує імунну систему і послаблює організм, ускладнюючи процес боротьби з вірусом. Його краще використовувати для дезінфекції продуктів або рук. А імунітет зміцнюйте фруктами, овочами і якісним чаєм. 

Як захиститися від вірусів?

Щоб зробити себе менш вразливим до вірусних інфекцій, завжди дотримуйтесь базових рекомендацій:

 • мийте руки, користуйтеся антисептиками, особливо після транспорту;
 • уникайте близьких контактів з хворими;
 • збалансовано харчуйтеся;
 • пийте достатньо рідини;
 • провітрюйте та зволожуйте приміщення;
 • ведіть здоровий спосіб життя;
 • подбайте про достатню кількість сну;
 • не споживайте сирі чи недостатньо термічно оброблені продукти тваринного походження.

Самые распространенные мифы о коронавирусе - фото 2

Чи безпечно купувати чай в New Tea?

Так, звісно. І ось чому:

 1. Всі наші чаї та посуд були закуплені та привезені на склад ще до спалаху коронавірусу. Проте хочемо попередити, що кількість запасів кожного дня зменшується, тому якщо хочете в найближчі місяці пити якісний чай, варто затаритись уже зараз. 
 2. Для зовсім лякливих у нас є індійські чи цейлонські чаї, які не менш смачні та корисні.
 3. Крім чаю у нас є купа крутого посуду, десертів та гарного настрою. 

Бажаємо вам не хворіти, критично осмислювати всю інформацію в соцмережах і ніколи не відмовляти собі в чайному задоволенні. :)