Сортировать
Сортировать

Загадковий пуровер – це і спосіб заварювання фільтр-кави, і кавоварка, і пристосування до неї. Чому цей метод настільки всім сподобався? Звідки прийшов? І що потрібно, щоб навчитися проводити власну домашню кавову церемонію?

Кожен справжній кавоман просто зобов'язаний продегустувати пуровер-каву. Це коли ваш улюблений напій приготовлений особливим «проливним», майже чайним способом, при цьому використовується фільтр-лійка – пуровер. Просто зараз розберемось у всіх тонкощах, і ніхто не дізнається, що досі щось могло бути приховане від ваших кавових знань.

Що таке пуровер?

Пуровер – це похідне від англійського виразу pour over – «лити зверху». Тобто пуровер-кава – це той напій, який виходить, коли вода проливається через каву в ритмі де-спа-сі-то… адажіо… тобто повільно.

Що таке метод пуровер?

Цей метод прийшов в Україну зі США, де обожнюють фільтр-каву. З ним звичні кавові ритуали стають церемоніями. Якщо чесно, за заварюванням із пуровером дуже приємно спостерігати в кав'ярні. Але одна річ – купити пуровер-каву там, і зовсім інша – навчитись і робити її вдома власноруч. Головне – щоб під рукою була пуровер-кавоварка.

Що таке метод пуровер?

Як правильно заварювати?

Саме так, як вам подобається! Цей метод приваблює максимальною індивідуальністю приготування напою. Він повністю залежить від переваг і вміння того, хто заварює:

 • визначаєте температуру;
 • підбираєте обсяг кави та ступінь помелу зерен;
 • регулюєте міцність напою;
 • проливаєте воду саме з тією швидкістю, з якою зручно і потрібно вам.

Виходить, що з одного-єдиного кавового бленду, що залишився на полиці, кожен домочадець чи офісний мешканець може створити власний шедевр. Варто купити одну кавоварку пуровер до однієї марки кави – і ніхто не посвариться!

Принцип роботи пуровера

Пуровер працює аналогічно краплинній кавоварці, потребує, як і вона, середнього помелу зерен. Вода, нагріта до високої температури (92–96 градусів), подається на фільтр, що знаходиться у лійці. Воду проливають тонким струменем, повільно рухаючись по спіралі протягом приблизно двох хвилин. Таким чином, готова кава проливається в кавник пуровер.

Ціна такої кави включає в себе вартість усіх пристосувань (які ви без проблем використовуватимете роками) та безпосередньо кавових зерен. Задоволення точно того варте.

Що потрібно для пуровера?

Тільки трохи більше уваги та обладнання:

 • лійка-дріппер;
 • пуровер-чайник;
 • фільтр;
 • посуд для готового напою;
 • нагрівач для води, що підтримує високу температуру.

Отже, вирішивши купити пуровер для кави, ви не обмежитесь одним пристосуванням. Щоправда, ціна кожного з них на сторінках New Tea вас обов'язково порадує.

Отже, пуровер для заварювання кави – це ціла система. Починається все зі спеціального чайника: блискучого металевого, з тонким, довгим і вигнутим носиком. Пуровери не мають сенсу, якщо вода неправильно і негармонійно проливається через каву.

Далі – безпосередньо пуровер для кави. Лійки мають форму літери V та стінки з кутом 60°. Виготовляються вони з різних матеріалів, головна вимога до яких – можливість зберігати тепло якомога довше. Ось чому керамічний пуровер вважається найкращим. Вартість конкурентів – скляних лійок – практично аналогічна, і вони також популярні завдяки ефектній подачі кавової церемонії.

Воронки бувають трьох розмірів:

 • мініатюрні, на 1-2 чашки кави;
 • середні – до 4 чашок, які підходять для сім'ї або компанії;
 • великі – на 6 чашок, для прийому гостей або використання в офісі.

Пуровер керамічний, а фільтри до нього – паперові (одноразові), тканинні та металеві (багаторазові). Їх випускають у трьох розмірах, як і самі пуровери.

Кавоварка пуровер передбачає наявність гарного графину для приготовленої кави. Якщо, звичайно, ви не готуєте каву виключно для себе: тоді пуровер для кави можна розташувати просто над вашими склянкою чи чашкою. В інших випадках для того, щоб радувати оточуючих і зберігати принадність вашої кави-пуровера, купити кавник зі скла або кераміки точно варто.

Де купити пуровер?

Де купити пуровер?

Зручні у використанні та брендові пуровери ви з легкістю знайдете в інтернет-магазині New Tea, а їх вартість – чудовий штрих для задоволення покупки. Приїжджайте до нас спілкуватись, якщо перебуваєте в Києві, і звертайтеся до консультантів, щоб купити пуровер, який точно вам підійде. А ми доставимо його кур'єром по Києву та «Новою Поштою» по Україні максимально швидко і з усією обережністю.

Який пуровер частіше купують за грудень 2022:
Скільки коштує пуровер на сайті NewTea?
Вартість на пуровер від 1199 до 39999грн.
Нові надходження в категорії пуровер:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській