Пуровер
Загадковий пуровер – це і спосіб заварювання фільтр-кави, і кавоварка, і пристосування до неї. Чому цей метод настільки всім сподобався? Звідки прийшов? І що потрібно, щоб навчитися проводити власну домашню кавову церемонію?
Кожен справжній кавоман просто зобов'язаний продегустувати пуровер-каву. Це коли ваш улюблений напій приготовлений особливим «проливним», майже чайним способом, при цьому використовується фільтр-лійка – пуровер. Просто зараз розберемось у всіх тонкощах, і ніхто не дізнається, що досі щось могло бути приховане від ваших кавових знань.
Що таке пуровер?
Що таке метод пуровер?
Цей метод прийшов в Україну зі США, де обожнюють фільтр-каву. З ним звичні кавові ритуали стають церемоніями. Якщо чесно, за заварюванням із пуровером дуже приємно спостерігати в кав'ярні. Але одна річ – купити пуровер-каву там, і зовсім інша – навчитись і робити її вдома власноруч. Головне – щоб під рукою була пуровер-кавоварка.
Як правильно заварювати?
Саме так, як вам подобається! Цей метод приваблює максимальною індивідуальністю приготування напою. Він повністю залежить від переваг і вміння того, хто заварює:
- визначаєте температуру;
- підбираєте обсяг кави та ступінь помелу зерен;
- регулюєте міцність напою;
- проливаєте воду саме з тією швидкістю, з якою зручно і потрібно вам.
Виходить, що з одного-єдиного кавового бленду, що залишився на полиці, кожен домочадець чи офісний мешканець може створити власний шедевр. Варто купити одну кавоварку пуровер до однієї марки кави – і ніхто не посвариться!
Принцип роботи пуровера
Пуровер працює аналогічно краплинній кавоварці, потребує, як і вона, середнього помелу зерен. Вода, нагріта до високої температури (92–96 градусів), подається на фільтр, що знаходиться у лійці. Воду проливають тонким струменем, повільно рухаючись по спіралі протягом приблизно двох хвилин. Таким чином, готова кава проливається в кавник пуровер.
Ціна такої кави включає в себе вартість усіх пристосувань (які ви без проблем використовуватимете роками) та безпосередньо кавових зерен. Задоволення точно того варте.
Що потрібно для пуровера?
Тільки трохи більше уваги та обладнання:
- лійка-дріппер;
- пуровер-чайник;
- фільтр;
- посуд для готового напою;
- нагрівач для води, що підтримує високу температуру.
Отже, вирішивши купити пуровер для кави, ви не обмежитесь одним пристосуванням. Щоправда, ціна кожного з них на сторінках New Tea вас обов'язково порадує.
Отже, пуровер для заварювання кави – це ціла система. Починається все зі спеціального чайника: блискучого металевого, з тонким, довгим і вигнутим носиком. Пуровери не мають сенсу, якщо вода неправильно і негармонійно проливається через каву.
Далі – безпосередньо пуровер для кави. Лійки мають форму літери V та стінки з кутом 60°. Виготовляються вони з різних матеріалів, головна вимога до яких – можливість зберігати тепло якомога довше. Ось чому керамічний пуровер вважається найкращим. Вартість конкурентів – скляних лійок – практично аналогічна, і вони також популярні завдяки ефектній подачі кавової церемонії.
Воронки бувають трьох розмірів:
- мініатюрні, на 1-2 чашки кави;
- середні – до 4 чашок, які підходять для сім'ї або компанії;
- великі – на 6 чашок, для прийому гостей або використання в офісі.
Пуровер керамічний, а фільтри до нього – паперові (одноразові), тканинні та металеві (багаторазові). Їх випускають у трьох розмірах, як і самі пуровери.
Де купити пуровер?
Зручні у використанні та брендові пуровери ви з легкістю знайдете в інтернет-магазині New Tea, а їх вартість – чудовий штрих для задоволення покупки. Приїжджайте до нас спілкуватись, якщо перебуваєте в Києві, і звертайтеся до консультантів, щоб купити пуровер, який точно вам підійде. А ми доставимо його кур'єром по Києву та «Новою Поштою» по Україні максимально швидко і з усією обережністю.