Кава з Німеччини


Кава з Німеччини
Вираз «німецька кава» звучить так само дивно, як «підводний човен у степах України», адже в Західній Європі кавові дерева не ростуть – клімат не підходить. Однак тут немає помилки чи обману, просто Німеччина є найбільшим імпортером і виробником кави в Євросоюзі. Сировина надходить з усього світу, а німці здійснюють остаточну обробку: смажать і виробляють мелену чи розчинну каву в Німеччині або залишають її в зернах і розфасовують. У подальшому готовий продукт відправляється на внутрішній та європейський ринки, купити каву з Німеччини без проблем можна і в Україні.
Кава в Німеччині – конкурента пива
Виявляється, німецька душа воліє не тільки до пива: кава в Німеччині – на першому місці серед безалкогольних напоїв. Кожен другий німець не може жити без щоденної чашечки кави вдома чи на роботі. Цікаво, що німці люблять каву не тільки за її дивовижний смак і аромат, а й за можливість зробити паузу, розслабитись і перепочити. Каву в Німеччині купити можна всюди: 80% німців обирають супермаркети, і лише 16% кавових гурманів купують улюблений напій у спеціалізованих магазинах. Якщо ви хочете скуштувати найкращу каву в Німеччині, запрошуємо на шопінг до нашого інтернет-магазину ексклюзивних чаю та кави New Tea.
Німецька кава – пізня любов
Дивлячись на нинішню популярність кави серед німців, можна подумати, що в Європі почалася любов до кави з Німеччини, однак це не так. У німців звичка пити каву з’явилася пізніше, ніж в інших країнах Західної Європи. В сусідній Франції філософ Вольтер випивав кілька десятків чашок кави на день, англійці відкривали кавові будинки, а німецькі бюргери все ще сиділи у кнайпах. Однак у XVIII столітті ситуація змінилася: країна почала імпортувати каву з Ємену, і напій став доступним: будь-який німець міг купити каву в Німеччині. Вже понад сто років кава становить конкуренцію традиційному бюргерському напою: якщо вірити статистиці, то середньостатистичний німець за рік випиває до 150 л кави, а пива – 120 л.
Кава з Німеччини: види та особливості

Основний постачальник кави у світі – Бразилія. В цій країні вирощують 40+ сортів арабіки, призначених і для гурманів, і для масмаркету. Каву-ексклюзив до Німеччини постачає Гватемала – невелика країна, клімат і ландшафт якої ідеально підходять для вирощування елітних сортів. Кава з Кенії відзначається міцністю та легкою кислинкою, цей напій бадьорить і освіжає.
Арабіка і робуста
Арабіка і робуста – два основних види кави, стандарт для Німеччини і будь-якої іншої країни. Більше цінується арабіка, яка надає напою насиченого смаку та аромату, роблячи кожний вид кави унікальним і впізнаваним. Типіку, або арабіку, культивують у 50 країнах, але це примхлива рослина, отримати врожай складніше, тому вартість такого виду кави вища, ніж робусти.
Зерна робусти містять більше кофеїну, який надає готовому напою характерної гіркоти. Робусту цінують за збадьорливий ефект, при цьому ціна кави демократична. Купити німецьку каву можна у вигляді 100%-вої арабіки чи міксів: оптимальним вважається співвідношення 4/5 арабіки і 1/5 робусти.
Ступінь обсмажування кавових зерен
Німецька кава в зернах проходить обов’язкову обробку – обсмажування. Ступінь обробки визначає органолептичні властивості готового напою:
- легке обсмажування надає каві кислуватого присмаку. Напій чудово поєднується з молоком і вершками;
- середній ступінь обсмажування додає каві легкої гірчинки і робить аромат напою більш інтенсивним;
- сильне обсмажування – це максимально виражений аромат і гіркуватий післясмак.
Форми кави: зернова, мелена та розчинна
Кава в зернах з Німеччини є найпопулярнішим продуктом. Поціновувачі вважають, що напій зі свіжообсмажених зерен, які перемололи безпосередньо перед заварюванням, виходить смачнішим. У такій каві зберігається максимум корисних речовин, а аромат – це щось неймовірне.
Кава мелена з Німеччини – оптимальний варіант для тих, хто не готовий шукати кавомолку, витрачати час на подрібнення зерен, але цінує смак справжньої завареної кави. Через те, що мелена кава швидко втрачає свій аромат, рекомендуємо купувати її невеликими порціями (100–200 г) і зберігати в герметичній упаковці.
Ступінь помелу необхідно вибирати залежно від способу приготування напою:
- кава дрібного помелу швидко віддає аромат і смак, тому призначена для заварювання в джезві;
- середній помел кави з Німеччини підходить для приготування напою в крапельній кавоварці;
- кава в зернах грубого помелу призначена для кавомашин із високим тиском.
Розчинна кава – максимум простоти у приготуванні
Хочете збадьоритись і при цьому не заморочуватися з туркою чи кавомашиною – пропонуємо купити розчинну каву з Німеччини. Просто слід додати води: за таким принципом заварюється розчинна кава з Німеччини. Цей вид кави обирають насамперед завдяки простоті приготування. Каву в гранулах можна заварити будь-де: вдома, в офісі, в поїзді, на відпочинку в лісі тощо.
Процес виробництва розчинної кави в Німеччині виглядає набагато складнішим, ніж його приготування. В основі – кавові боби, які обсмажують, потім мелють і заварюють. Заварену каву фільтрують і випарюють, щоб отримати екстракт. Готову каву розчинну в Німеччині на виробництві отримують одним із трьох способів: емульгуванням, сублімуванням, гранулюванням. Вартість продукту залежить від класу зерен, способу виробництва, марки кави.
Найкраща кава в Європі є на сайті New Tea

Як вибрати каву на сайті
Можна просто перейти вгору цієї сторінки та вибрати за назвою сортів кави. А можна максимально спростити пошук і задіяти фільтр. У лівій частині потрібно вибрати:
- вид кави: моносорт (арабіка, робуста) чи ароматизований напій;
- ступінь кислотності: середню чи виразну;
- форму: мелену чи зернову каву з Німеччини.
В описі кожного сорту вказуються його смакові та ароматичні особливості, ціна, вага упаковки. Купити каву з Німеччини можна на сайті чи в нашому магазині на Оболонському проспекті в Києві.
Рецепт кави по-німецьки
Наостанок ми поділимося з вами класичним рецептом кави, яку готують у будь-якій німецькій родині. Для початку потрібно заварити порцію кави зручним для вас способом: у турці, дріпері чи кавоварці. До 30 мл охолоджених вершків додати чайну ложку цукру, дрібку ваніліну і збити до пишної піни. В чашку із завареним напоєм слід акуратно викласти збиті вершки – і кава по-німецьки готова. Насолоджуйтесь!
- 01Скільки коштує Кава з Німеччини на сайті New Tea?Ціни на Кава з Німеччини коливаються від 500,00 до 595,00 грн. Наприклад, вартість Кава з Німеччини за Пакет 250 г становить 550,00 грн.
- 02Що новенького з’явилося у категорії Кава з Німеччини?Ось наші найсвіжіші надходження: Ці товари вже готові завоювати твоє чаєманське серденько! До речі, ціна на Кава Cafe Cult Ваніль із вершками, 250 г становить лише 500,00 грн.
- 03Які товари з категорії Кава з Німеччини – справжні зірки продажів?Наш ТОП продажів – це справжні рок-зірки в категорії Кава з Німеччини! Улюбленцями наших клієнтів стали такі хіти, як: Вони відзначаються бездоганною якістю, неймовірним балансом ціни і якості та незмінною популярністю, що робить їх must-have для кожного чаємана.