Чайні набори

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Навіть найдорожчий і найсмачніший чай, якщо його заварити в чашці, втратить свою цінність. Замість солодкого і м'якого присмаку з'явиться гіркота, і колекційний чай можна буде викинути на смітник. Не робіть так, будь ласка.

Заварювання чаю – це мистецтво. Чим швидше ви усвідомите, наскільки важливий правильна посуд, тим більше задоволення отримаєте від чаювань.

Ми підготували для вас чарівні чайні набори Sama Doyo, які здатні додати настрою не тільки кухонному столу, але й учасникам чаювання.

Заваривши в ізіпоті чай і розливши його у крихітні чашки, ви можете моментально перенестися в атмосферу дорогого ресторану, де красива сервіровка і смачні напої.

Чайні набори посуду Sama Doyo: такий вигляд має досконалість

Китайський виробник чайного посуду Sama Doyo вміє створювати бездоганні речі. Скляні чайники, чашки, глечики, склянки мають такий вигляд, немов зійшли з обкладинки кулінарного глянцю.

Кожний предмет з наборів Sama Doyo на 90% виготовляється вручну: від лиття скла до упаковки. Загартоване боросилікатне скло протягом тривалого часу підтримує температуру і гарячих, і холодних рідин.

Прозорість посуду надає апетитного вигляду вмісту, а обтічні форми забезпечують зручне тримання.

Купити набір чайного посуду Sama Doyo можна тільки в нашому інтернет-магазині New Tea. Ми є ексклюзивним дистриб'ютором бренду в Україні.

Красивий чайний посуд

Приходьте в нашу чайну на Мінській у Києві, і ми почастуємо вас найсмачнішим чаєм у такому чарівному посуді.

Що в наборах?

У базовий набір входять чайник-заварник (500 мм, 600 мм або 900 мм) і 2–4 чашки.

 • Ізіпот – король чаювання. У ньому ви зможете приготувати будь-який китайський чай методом проливу (заварити одну і ту саму порцію кілька разів). Завдяки кнопці на кришці, яка зливає заварку, ви самі контролюєте час настоювання чаю.
 • Чашка – універсальний солдат на вашому столі, незалежно від того, сервіруєте ви холодний чай, гарячий глінтвейн або просто сік. Широка ручка для зручного тримання, повітряне скло, стійке до перепадів температур і подряпин. Пити з такого гарного посуду – одне задоволення.

Любителям смузі, фрешів, лимонаду присвячується сет з елегантним глечиком і високими склянками з оптичною однорідністю скла. Дизайнери зробили акцент на виготовленні красивого і функціонального глечика поза трендами, який буде актуальним не один рік.

Увесь посуд Sama Doyo засновано на розумних і сумлінних ідеях, покликаних зробити наше життя зручнішим.

Чайні набори купити можна не тільки на сайті, а й у нашій чайній на Мінській. Вони принесуть до вашого будинку свято і натхнення.

Пийте свіжий китайський чай з правильного посуду!

Скільки коштує Чайні набори на сайті NewTea?
Вартість на Чайні набори від 540 до 7899грн.
Нові надходження в категорії Чайні набори:
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській