Смола пуеру (Ча Гао)

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Більш унікального продукту ви не дегустували. Ча Гао, чи смола пуеру, – це концентрація смаку й корисних властивостей найвідомішого китайського чаю. Все про цілющі властивості, аромат і смак оригінальної чайної смоли ви можете дізнатися просто зараз.

Чи можна всі найкращі властивості пуеру вмістити в готовому чайному продукті, але не зовсім чаї? Так, якщо йдеться про Ча Гао, у якому зібрано смак і користь величного китайського чаю. І не може не тішити той факт, що тепер пуер-смолу купити можна в Києві, в інтернет-магазині New Tea.

Що таке Ча Гао?

Ча Гао – смола пуеру: того найвідомішого на весь світ чаю, смаком і чудодійними властивостями якого захоплюються всі чаємани.

Чому називається «смола пуеру»? Тому що для приготування Ча Гао з чайного листя дикорослих чайних кущів із Юньнані добувають натуральний екстракт пуеру. Есенція з чайного листя з часом темніє і твердішає, перетворюючись на справжнісіньку смолу. Вважається, що справжня чайна смола виходить виключно з листя дикорослих дерев віком понад 100 років.

Виходить, смола пуеру Ча Гао – це просто чайний сік? Ні. Смола-пуер виготовляється протягом кількох днів без зупинки. Чайна сировина випарюється і просмажується під чуйним наглядом чайних майстрів і при постійному перемішуванні. Впродовж кількох днів підтримується постійна температура.

Важливо сказати не тільки про трудомісткість процесу збору та створення продукту, а й про те, скільки чайного листя йде на його виготовлення. А виходить із 10 кг чаю 100 г пуер-смоли! Не дивно, що цей унікальний чайний витвір мистецтва має настільки високу вартість. Проте невипадковим є і те, що Ча Гао купити мріє така кількість чаєманів по всьому світу.

Що таке Ча Гао?

Як вибрати чайну смолу?

І добре, якби хвилювала лише вартість, але важливо ще знайти оригінальний продукт. Для цього варто звернутися до чайного магазину з чудовою репутацією та постійними поставками оригінальних товарів. Купити смолу пуеру просто зараз ви можете у спеціалізованому чайному магазині New Tea з дбайливою та швидкою доставкою по Києву та всій Україні. Саме такі дегустації створюють справжнє відчуття свята: чи варто відмовлятися від них? Тим більше, що ціна смоли пуеру вас також порадує.

Смола пуеру: смак та аромат

Смола пуеру – це теплий, насичений і природний деревний аромат: ніби ви знаходитеся недалеко від багаття й ось-ось до нього наблизитеся, щоб погрітися та умиротворитися.

Пуер-смола має неординарний смак, не зовсім тотожний знаменитому чаю. В ній набагато менше землистості, гіркоти, терпкості й набагато більше квіткових та деревних ноток. Смак своєю бархатистістю трохи нагадує каву і цикорій. Післясмак солодкуватий, він триває довго, ніби тягуча смола.

Відтінок настою може коливатися від бурштинового до темно-бурштинового і залежить від часу заварювання.

Навіщо використовують чайну смолу?

Смолу пуеру купити варто не тільки заради унікального смакового експерименту і насолоди, а й задля безперечної користі. Адже 1 г смоли містить стільки ж цілющих властивостей, скільки й 200 г чудового пуеру!

Отже, головна родзинка, яку має смола пуеру, – це властивості:

 • Пуерна смола тонізує, чудово бадьорить і має більш м'який ефект, ніж кава.
 • Нормалізує тиск і позитивно впливає на серцево-судинну систему.
 • Стабілізує рівні холестерину та цукру.
 • Очищає організм.
 • Допомагає у боротьбі з похмільним синдромом.

Навіщо варто купити смолу пуеру і як її заварювати?

Купити пуер-смолу варто в тому числі для оздоровлення та підтримки організму. На півлітровий чайник окропу кладуть 4 гранули смоли Ча Гао, настоюються вони близько 6 хвилин, після чого напій розливається по чашках. 1-2 піали смоли чаю пуер на день подарують вам бадьорість, піднесений настрій та енергію, стануть додатковим джерелом вітамінів і незамінних амінокислот.

Для чего стоит купить смолу пуэра и как ее заваривать?

Які бувають Ча Гао?

Купити смолу пуеру можна так само, як чай: виготовлену із сировини для Шу та Шен пуерів. Чайне листя з різними ступенем і технологією ферментації матиме, відповідно, різні смаки та властивості – і чайна смола пуеру також. Проте головне – щоб ви зупинилися на оригінальному продукті: смола пуеру, ціна якої занадто демократична, точно має викликати сумніви.

Де купити?

Оригінальний чай – смола пуеру – в Україні продається тільки у спеціалізованих чайних магазинах. Купити смолу пуеру ви можете просто зараз, зазирнувши до каталогу New Tea.

Який Смола пуеру (Ча Гао) частіше купують за червень 2023:
Скільки коштує Смола пуеру (Ча Гао) на сайті NewTea?
Вартість на Смола пуеру (Ча Гао) від 340 до 2200грн.
Нові надходження в категорії Смола пуеру (Ча Гао):
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській