Габа чай

Сортировать
Сортировать
Блог досвідченого чаювальника

Це наша любов. Чай, який розширює межі свідомості, прояснює думки, прискорює мислення і покращує пам'ять. Це прекрасна альтернатива ранковій каві.

Габа-чай чудово тонізує. Але не ривками, як кава, а поступово і нешкідливо. Якщо випити габа-чай на порожній шлунок, ви відчуєте його дію вже через кілька хвилин.

Почнемо з нудної теорії (вона допоможе вам зрозуміти, як діє Gaba-чай)

Габа-чай відкрили японські вчені наприкінці ХХ століття. Це легкий ноотропний напій без хімічних добавок, який благотворно впливає на роботу центральної нервової системи.

Фішка цього улуну в тому, що його ферментують у безповітряному просторі протягом 12 годин. Активні речовини не окислюються, а залишаються в готовому чаї.

З технічної точки зору, це нескладний процес. Сировину кладуть у герметичну металеву камеру і викачують з неї повітря. Після такої обробки в чаї виробляється підвищена кількість гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), яка активує енергетичні процеси мозку і покращує дихальні властивості тканин.

Якщо перефразувати, то ГАМК – активна речовина, яка відповідає за баланс наших емоцій і настрою. Кислоту досі використовують у фармакології для виробництва таблеток, які стимулюють мозкову активність.

Дія гамма-аміномасляної кислоти

Вплив гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) на нейрони мозку

Історія улуну Алішань Габа

Технологію виготовлення Габа-улуну розробив японський професор Цусіда зі своїми колегами в білих халатах. Вони винайшли чай з підвищеною кількістю ГАМК у складі, при цьому зберегли кофеїн і катехіни.

ВНаприкінці 1980-х чай габа був неймовірно популярний у Японії. Енергетичний напій стимулював роботящих японців працювати ще продуктивніше і при цьому бути у прекрасній формі.

У 1990-х секрет ферментації улуну потрапив до прекрасного острова Тайвань, де швидко прижився. Тут його роблять з найкращої високогірної сировини, зібраної в регіоні Алішань на висоті 1500 м. Сьогодні GABA вважається одним з рідкісних і найдорожчих алішанських улунів.

Чайна плантація в горах Алішань

Чайна плантація в горах Алішань. Тут вирощують сировину для легендарного габа-улуну

Як зрозуміти, що в організмі не вистачає ГАМК

Людський організм – мудра хімічна фабрика, де все працює злагоджено і чітко. Він самостійно виробляє речовини, які потрібні для підтримки життєдіяльності. І коли щось іде не так, починаються збої. Алкоголь, стреси, порушені біоритми, фізичне і розумове перенапруження – усе це призводить до помилок. У результаті виникають безсоння, підвищена дратівливість, часті неврози.

Якщо ви легко «заводитесь» і довго не можете прийти в себе, це свідчить про нестачу ГАМК. Щоб заповнити запаси кислоти, пийте наш чай Габа Алішань, він заспокоює і тонізує. Звучить як каламбур, але це факт.

Габа-чай

Важко повірити, що в ці горошинки скручено цілі верхні пагони чайного куща, але це так

Чим корисний Габа-чай

Тисячі позитивних відгуків по всій планеті свідчать про колосальну користь габа-чаю. Напій знімає напруженість, покращує настрій, підвищує продуктивність і витривалість при великих і постійних навантаженнях. Також рятує від похмілля.

Габа-улун рекомендовано людям з низькою стійкістю до стресів.

Жоден з виробників цього улуну не дає рекомендацій щодо кількості випитого габа-чаю на день. У цьому питанні прислухайтеся до себе і сигналів свого тіла. Ми вважаємо, що одного чайника-заварника цілком вистачить, щоб стати щасливішим.

Заварений габа-улун

Такий вигляд має заварений габа-улун з Алішань

Поговоримо про смак та інші речі

Смак

Крім усіх приголомшливих властивостей, якими не похвалиться жодний інший чай, габа ще й нереально смачний. Зводить з розуму багатьох чаєманів. У ньому є карамель, мед, польові квіти, вершки і ще щось аптечне, але приємне. Таку незвичайну симфонію ви не знайдете в жодному чаї.

Аромат

Помірно солодкий смак з вершковими нотками і легкою гіркуватістю супроводжується ароматами ягідної поляни. Фантастичне поєднання.

Коли краще пити

Габа-чай однаково гарний у будь-який час доби. Вранці він подарує заряд бадьорості, допоможе організму швидше прокинутись, а ввечері – розслабитися після бурхливого робочого дня.

Заварите чашечку чая, насладитесь его многогранностью и прислушайтесь к собственному телу. Уже через 15 минут произойдут изменения. Вы почувствуете, как выравнивается настроение, наступает внутренняя гармония, а тревожность заменяет спокойствие. Это приятно. А еще приятнее, когда мозг работает без остановок.

У магазині New Tea ви зможете купити преміальний габа-чай, зібраний високо в горах Алішань. Приємного вам чаювання і чудового настрою!

Скільки коштує Габа чай на сайті NewTea?
Вартість на Габа чай від 380 до 910грн.
Забудьте все, що знали про китайский чай
Насправді ви ніколи не були з ним знайомі по-справжньому
Ми навчимо вас правильно зберігати, заварювати і пити найкращі чаї у світі.

Так, як це відбувається під час традиційної чайної церемонії, тільки…

у 10 разів зручніше та у 20 разів швидше

Що ми робимо не так як інші
 •  
  Особисто обираємо чай у Китаї
 •  
  Заварюємо по технології чайної церемонії
 •  
  Зберігаємо чай як потрібно, зелений – заморожуємо
 •  
  Пригощаємо феєричними десертами
 •  
  Доставляємо по Києву електровелосипедом
 •  
  Запрошуємо спробувати все в чайній на Мінській