Посуд Sama Doyo

Для заварювання чаю один-в-один, як у китайській чайній церемонії, але в 10 разів простіше та швидше

Sama Doyo

Китайська чайна церемонія Гунфу Ча триває від 40 хвилин до 2 годин. Це складний ритуал, для якого потрібно мати п'ять предметів: чайник, чахе, чахай, чабань, чашку.

Щоб приготувати улун, потрібно нагріти воду до температури 95°С, прогріти посуд, промити чай, злити першу заварку. Ще раз налити воду в чайник і настояти її. Перелити настій у чахай. Потім розлити напій у високі чашки і накрити їх. І тільки після цього можна пити цей чарівний китайський улун.

А тепер уявіть, що всі ці маніпуляції можна зробити за допомогою одного девайсу лише за кілька хвилин. Усе завдяки однокнопочному чуду Sama Doyo.

Посуда Sama Doyo

Одного разу Женя привіз із Китаю чарівний чайник – ізіпот Sama Doyo. Звичайно ж, разом з улуном Те Гуань Інь (нашим улюбленим чаєм). Після першого заварювання ми по-справжньому закохалися в Sama Doyo. Всього одне натискання на кнопочку – і смачний улун готовий.

Олеся, засновник

Ізіпот складається з трьох предметів, без яких неможлива традиційна чайна церемонія. Це чайник, ситечко і чахай – 3 в 1.

Чай заварюється методом «проливу». Чаїнки не залежуються у воді, а промиваються, немов ви заварювали їх у гайвані. Смак і аромат чайного листя повністю розкриваються.

Ми пробували улун Те Гуань Інь у найкращих чайнях Китаю. Чітко пам'ятаємо його насичений смак. Після заварювання в чайнику Sama Doyo смак нітрохи не змінився.

Заварювати чай в ізіпоті дуже просто

  1. Засипаємо 7–8 г чаю у внутрішню колбу, заливаємо гарячою водою.
  2. Через 10–20 секунд натискаємо кнопку, і настій зливається в зовнішню посудину.
  3. 3. І так кілька разів, поступово збільшуючи час настоювання.

Якщо ж заварювати китайський чай у френч-пресі, то він гірчитиме. Це буде разове заварювання, і екстракція відбуватиметься неправильно.

Тоді ми й захотіли поділитися з вами секретом правильного, а головне швидкого, заварювання китайського чаю в домашніх умовах. Саме тому ми стали ексклюзивним дистриб'ютором найкращого чайного посуду Sama Doyo з Тайваню.

Заварювання чаю

Чайний набір Sama Doyo

Заварювання чаю з Sama Doyo

Чай стає ще смачнішим, якщо його пити з красивого посуду.

Кілька фішок посуду Sama Doyo, які вражають

Благородні форми

«Прикрась своє життя» – слоган Sama Doyo. Будь-який чайник-заварник можна назвати витвором мистецтва. Нічого зайвого. Елементарна прозорість. Виробники заявляють, що благородну лаконічність ліній своїх виробів вони підгледіли у самій природі.

Повноцінна чайна церемонія в одному чайнику

Досконалий механізм зливання. За допомогою ізіпота дуже легко заварювати чай удома чи в офісі. Він поєднує в собі гайвань і ємність для зливання настою. Не потрібно нічого переливати. Нічого не капає на стіл. Заварюйте свій улюблений чай до десяти і більше разів, просто натискаючи кнопку.

Якість

Весь посуд виробляється з високоякісного жаростійкого скла, кращої полірованої сталі і харчового екопластику. Стовідсоткова відповідність світовим стандартам якості.

Китайський посуд для чаю

Тільки в нашому каталозі ви знайдете останні новинки посуду Sama Doyo. Він зручний, функціональний і красивий. Ви будете ним користуватися. Щодня.